Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 12 (26.11-2.12)

  • 41 047
  • 1 050
  •   1
Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 600
Запис. Няма ли да стане чудо и да изгонят Данка????? newsm78

# 61
  • Berlin
  • Мнения: 11 339
А Занев защо е с тениската на Финдо? Grinning

# 62
  • Мнения: 379
Запис. Няма ли да стане чудо и да изгонят Данка????? newsm78
Не вярвам. Орката се е продала за повече вечери.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 294
анонса
Тази вечер в Сървайвър: Агонцев предприема ход на отчаянието  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 27 370
номинираните ще са Агонцев, Йори, Ваня и Емо и си заминава или Антон или Емо, но ще е Емо.
Сега въпросът е ЗАЩО изведнъж стана такава голяма заплаха и дразнител. Наистина странни неща стават.  Shocked newsm78
1) той е от първата и най-силна Нага коалиция на Ваня.
2) викат го на острова на помощ, той се доверява (при положение, че е спечелил срещу кифлата с кривите джуки) сляпо на директивата и идва. И хоп, гонят го?! :о Е, чакайте малко де, нали Антон е трън в очите на Ваня, Йори и Занев (ама със Занев май нещичко друго има), обаче за 1234 път ще го спасят. Оцеляващия Агонцев. Жалко, че не е на финал да имаше смисъл от всичките тези клизматични измъквания между капките. Хех. Така оше повече ще ме е яд, като го изгонят следващата седмица.
3) И още нещо, Агонцев като цяло е по-опасен в игрите от доктора, особено напоследък много се засили. Така че и това със силния играч не върви, като оправдание. Според мен Ваня и Йори (истинския клан в Нага) не го искат на финал, защото може да събере доста гласове заради каузата си, а и със сигурност ще попречи на Ваня с един или два гласа, но то може всичко да се реши и с един глас в крайна сметка.

Но сега АКО го изгонят, то ми е много интересно той как ще се почуства. Предаден или не? Дали ще заподозре Ваня и дали после ще гласува за него на финала. Как ще си изиграе картите Ваня и защо по дяволите ще позволи да му махнат човек от обкръжението. Така не се прави, има нещо което не знаем или просто Ваня гледа вече изцяло само себе си (има го и това като опция, защото финала наближава), но със сигурност казуса Емо е изключително важен за него или по-точно как той ще се развие и как ще се почуства Емо от всичко това.
Ако се гласуваше сега, а не тогава, то Ваня трудно щеше да спечели, но тогава когато вече се е гласувало може и да е спечелил играта (със сигурност е фаворит номер 1 и ако бях буки към днешна дата бих му дал коефициент, 1.15), но пак казвам много ще е важен гласът на Емо и ако го изгонят по какъв начин ще си изиграе картите Ваня и дали Емо ще разбере, че Ваня също му е подписал смъртната присъда, ако не се досети, а продължи да му вярва, то Ваня със сигурност печели.

 bowuu

# 65
  • София
  • Мнения: 27 370
анонса
Тази вечер в Сървайвър: Агонцев предприема ход на отчаянието  Mr. Green

голям е Тонката!  Twisted Evil

# 66
  • Мнения: 287
Тина, обясни дълбокомислената стратегия на Ваня да не се напряга и в тая игра! Знам, че го владееш това до съвършенство.
Може ли аз? Simple Smile

В конкретния случай се напъна и то доста. Просто се забави много с ключа и не успя. Ръцете определено не са му силната страна. Все пак е футболист Simple Smile Вече ако беше стигнал до финал на играта със Занев нямаше да се напъне 100%.

А-а-а, значи просто не го биваше, от некадърност е било. Аз пък реших, че е отново проява на неподражаемата му гениалност и величие. Как се обърках само!
Не видях да съм използвал думата некадърност, но не ти е за първи път да слагаш думи в устата на хората. Когато нещо е преиграно си личи (отказ на първо препятствие например или нареден пъзел в който държиш последното парче и викаш че дупките не пасвали и го разваляш изцяло). Когато нещо е истинско - също.

Разбира се, че ти няма да използваш думата некадърност в посока Ваня. Аз я използвам, защото мога да бъда обективна за разлика от теб, но най-вече от Тина.

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 15:44 от Mirela__

# 67
  • Мнения: 644
Разбира се, че ти няма да използваш думата некадърност в посока Ваня. Аз я използвам, защото мога да бъда обективна за разлика от теб, но най-вече от Тина.
С Тина си имате някакво заяждане в стил тролване, не искам да го коментирам как изглежда отстрани. Коментарът ми не е за мнението ти (то си е твое право), а за това, че отговори на мен с думата некадърност, която аз не бих използвал дори за Надя Wink Всеки е силен в нещо и слаб в друго. Само Занев е силен във всичко и затова някои потребители го обожествяват.

# 68
  • Мнения: 31 394
Йорданка няма да бъде изгонена,
Скрит текст:
мисля че отпада при игра за финала.

# 69
  • София
  • Мнения: 335
Вчерa Док можеше дa изненaдa всички кaто реши дa остaне нa островa,но не би.Тоя човек е много стрaнен,опитвa дa покaзвa хaрaктер,a писле се окaзвa aбсолютно безхaрaкерен.Изхвърля писмaтa нa Йори,обявявa се срещу подобен тип игрa,a после чинно съобщaвa нaписaното.Стрaнник е,изобщо не го рaзбирaм.
Нaдето и тя е един шемет.Отдaвнa й се искa дa си ходи,aмa пък Зaнев не я пускa.Добре ще й дойде сaмотния остров,точно кaто зa нея е-хем учaствa в игрaтa,хем я нямa никaквa.

# 70
  • Другата България
  • Мнения: 37 823
Скрит текст:
номинираните ще са Агонцев, Йори, Ваня и Емо и си заминава или Антон или Емо, но ще е Емо.
Сега въпросът е ЗАЩО изведнъж стана такава голяма заплаха и дразнител. Наистина странни неща стават.  Shocked newsm78
1) той е от първата и най-силна Нага коалиция на Ваня.
2) викат го на острова на помощ, той се доверява (при положение, че е спечелил срещу кифлата с кривите джуки) сляпо на директивата и идва. И хоп, гонят го?! :о Е, чакайте малко де, нали Антон е трън в очите на Ваня, Йори и Занев (ама със Занев май нещичко друго има), обаче за 1234 път ще го спасят. Оцеляващия Агонцев. Жалко, че не е на финал да имаше смисъл от всичките тези клизматични измъквания между капките. Хех. Така оше повече ще ме е яд, като го изгонят следващата седмица.
3) И още нещо, Агонцев като цяло е по-опасен в игрите от доктора, особено напоследък много се засили. Така че и това със силния играч не върви, като оправдание. Според мен Ваня и Йори (истинския клан в Нага) не го искат на финал, защото може да събере доста гласове заради каузата си, а и със сигурност ще попречи на Ваня с един или два гласа, но то може всичко да се реши и с един глас в крайна сметка.

Но сега АКО го изгонят, то ми е много интересно той как ще се почуства. Предаден или не? Дали ще заподозре Ваня и дали после ще гласува за него на финала. Как ще си изиграе картите Ваня и защо по дяволите ще позволи да му махнат човек от обкръжението. Така не се прави, има нещо което не знаем или просто Ваня гледа вече изцяло само себе си (има го и това като опция, защото финала наближава), но със сигурност казуса Емо е изключително важен за него или по-точно как той ще се развие и как ще се почуства Емо от всичко това.
Ако се гласуваше сега, а не тогава, то Ваня трудно щеше да спечели, но тогава когато вече се е гласувало може и да е спечелил играта (със сигурност е фаворит номер 1 и ако бях буки към днешна дата бих му дал коефициент, 1.15), но пак казвам много ще е важен гласът на Емо и ако го изгонят по какъв начин ще си изиграе картите Ваня и дали Емо ще разбере, че Ваня също му е подписал смъртната присъда, ако не се досети, а продължи да му вярва, то Ваня със сигурност печели.

 bowuu
Е, сега аз съм съгласна с теб, въпреки че казваме почти едно и също. Hug
Според мен е точка 3.Причината за изгонването му.
И как ще се почувства - предаден , естествено, тия хора не мислят когато трябва, слушат като дрогирани една ....Йордана, и после им е виновен друг. Е, сами са си виновни, нито е Ваня, нито е Йордана.

# 71
  • Мнения: 644
Е, чакайте довечера да го изгонят първо Wink

# 72
  • София
  • Мнения: 335
Йорданка няма да бъде изгонена,
Скрит текст:
мисля че отпада при игра за финала.
О,знaчи ще стaне тaкa,кaкто тя нaй-обичa:нaкaрaя,че дa е по-гaдно и дa боли повече.

# 73
  • Другата България
  • Мнения: 37 823
Е, чакайте довечера да го изгонят първо Wink
То ако не е довечера, ще е на следващия съвет, това е кристъл клиър.

# 74
  • Мнения: 644
Е, чакайте довечера да го изгонят първо Wink
То ако не е довечера, ще е на следващия съвет, това е кристъл клиър.
Е, то има още 3 гоненета общо с това днес. Ако приемем, че днес Агонцев е изгонен
Скрит текст:
и имайки предвид, че Митко е финалист
е ясно, че на следващото или по-следващото гонене ще е доктора. Но до тогава могат да се случат доста неща, а и много зависи с кой би бил номиниран, кой с какво герданче ще е, какви биха били доводите и т.н.

Просто в момента разсъжденията ни се базират на това от снощи, което го сложиха, за да не изглежда толкова ясно гоненето на г-н "ще купя гласове", че да се запазва някаква "интрига" и да очакваме неочакваното.

Скрит текст:
Ако на следващото гонене изгонят Емо, според мен Йори ще е след него ако не отиде на острова или не спечели нещо.

Общи условия

Активация на акаунт