Прилив и отлив" / Забавна MedCezir-ска теорема, решаваме в 127-ма тема

  • 20 030
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 350

     Момичета , може ли да ми обясните как да сложа две  снимчици в подписа си една до друга?

 Hug Hug Hug Трябва да ги намалиш и двете и ги слагаш едно до друго. newsm78 Кажи кои две си харесала  Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 25 350
Момичета мислите ли ,че ще се появи мъжа на Седеф? newsm78 Или на Седеф ще и намерят друго севгили?

Трябва да питаш Едже. Тука доста хора искаме Седефче да е с аби, ама май нЕма да стане  Joy Joy Joy


Аз на аби не я давам, Naughty Naughty щото е за Селим  Party Party Party
И аз на аби не я давам Седефчето  Naughty Чакам за нея да се появи някой нов и готин мъж.  Crazy Crazy Crazy
Обаче в последната серия като се хвърли на врата на Селим, той доста странно се поогледа  Whistling Whistling Whistling И все пак си мисля, че няма да се съберат.

То пък някой точно вас Крачолките ще пита  hahaha hahaha hahaha hahaha Дениз е със Селим. Това е. Битти.  smile3534 smile3534 smile3534
А аби ще стане мил и добричък и ще се вземат със Седефче  Party Party Party Party

# 47
  • Мнения: 116
АШК се тръшка толкоз серии, пък сестрата на Седефчето и майка и хич не се появиха  newsm78

# 48
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
АШК се тръшка толкоз серии, пък сестрата на Седефчето и майка и хич не се появиха  newsm78
newsm78 newsm78 newsm78

# 49
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Олд,ама голд Laughing

# 50
  • Мнения: 4 529



Това ново ли е?  newsm78 newsm78



Седеф не трябва да е нито с аби,нито със Селим ,според мен .Някак не ми се връзва . Харесвах ги с Фарук,но във втори сезон аз него не го харесвам ,много е нестабилен. Хубаво е Едже да й намери някой,да не я оставя без личен живот и без любов Naughty

# 51
  • Мнения: 5 267
Ани................ Мимето го пльосна този път  Крачола............не съм аз..... Joy Joy Joy Joy Joy  Те крачолките кЪт вИдеха списанието.......... Crazy Crazy Crazy и забраЙха за арт попълнението................ hahaha hahaha hahaha hahaha

# 52
  • Мнения: 234

   Ани , ето тази  снимка


да е до снимката която имам в подписа си .

# 53
  • Мнения: 5 267
Стига сте го зяпали........ Naughty шЪ са порежи яяяяяяяяяяя........... Mr. Green ooooh!

# 54
  • Мнения: 25 350

   Ани , ето тази  снимка


да е до снимката която имам в подписа си .

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Виж дали ще стане, че понякога сваля едната снимка долу.  Peace

# 55
  • Мнения: 25 350
Стига сте го зяпали........ Naughty шЪ са порежи яяяяяяяяяяя........... Mr. Green ooooh!

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ани................ Мимето го пльосна този път  Крачола............не съм аз..... Joy Joy Joy Joy Joy  Те крачолките кЪт вИдеха списанието.......... Crazy Crazy Crazy и забраЙха за арт попълнението................ hahaha hahaha hahaha hahaha

 Hug Hug Hug Той аби тука щеше да му хвърли един бой, от Коперите само той не го е бил, ама добре, че малкия го спря  hahaha hahaha

Те съвсем ще го забравят Крачола, аз съм поръчла ана Керем аби да го умори  hahaha hahaha hahaha нЕма да имат патрон на клуба  hahaha hahaha

# 56
  • Мнения: 25 350
   bouquet за новата тема (çok güzel), за превода на фрагмана (çok güzel) и разбира се, за това че ви има! Този фрагман е нашата чакана Коледна приказка - çok güzel !
Hug Hug Hug Hug ама много рядко се появяваш  Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 25 350
АШК се тръшка толкоз серии, пък сестрата на Седефчето и майка и хич не се появиха  newsm78
newsm78 newsm78 newsm78

ами тя сестата се снима в черешките и не може да уважи татко си  Joy Joy Joy а майка и не знам тя къде се снима и защо я няма.  Joy Joy

# 58
  • Мнения: 25 350



Това ново ли е?  newsm78 newsm78



Седеф не трябва да е нито с аби,нито със Селим ,според мен .Някак не ми се връзва . Харесвах ги с Фарук,но във втори сезон аз него не го харесвам ,много е нестабилен. Хубаво е Едже да й намери някой,да не я оставя без личен живот и без любов Naughty

Дани  Hug Hug Hug Тук https://twitter.com/SerosCaca/status/538014186102861825 пише, че снимката била от миналата година. Това момче в количката било претърпяло злополука (бил брат на Чачков приятел) и Серенай ходила да го види.  Peace Но колко е вярно не знам.  Peace

# 59
  • Мнения: 25 350
Дефне е фаворитнала снимките на Чачо с текст: Много сте шик, племеннико.  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт