Отговори
# 705
# 706
# 707
# 708
  • Мнения: 11 820
Систър,   Hug Heart Eyes Мам,  Hug Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 33 421
За теб няма, нали не ти е студено  Mr. Green
Майтап бе  Joy Joy Joy

# 710
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Тери, Hug Heart Eyes Белл, Hug Heart Eyes

Да вземат да бракуват най - сетне Яман и Мира, та да се свърши... ooooh! Mr. Green


Любимо... Heart Eyes  bouquet

# 711
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing

# 712
  • Мнения: 21 201
Мммммммм, балсам за душичката ми. Heart Eyes
Представям си ако Тойгар беше написал музиката на АФК. Heart Eyes Не, че не  беше въздействаща нооооо Тойгарчо си е едничък за мен.
Оооооо Тери и за теб Hug една.

# 713
  • Мнения: 27 596
Добро утро и от мен Hug.
Дано този път Хазал има успех и филмът да е интересен Peace.
Вани, Hug
Скрит текст:
Hug   дано е успешен сериала на Хазал  но  повече ми харесваше Енгин Коч    , ще е римейк     по кой канал ще  бъде  ? котенцето е сладко  Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 30 820
Па яз и нещем ма Mr. Green

Феми Hug по спомен май ще е по тв 8 филма newsm78

# 715
  • Мнения: 27 596
 Ренка  Hug   този канал го нямам  ще го гледаме в нета  Mr. Green  кой е продуцент на сериала    пише ли ?  Джейн я няма да разкаже

# 716
  • Мнения: 30 820
Ренка  Hug   този канал го нямам  ще го гледаме в нета  Mr. Green  кой е продуцент на сериала    пише ли ?  Джейн я няма да разкаже
Не помня Laughing

# 717
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 451
Ренка  Hug   този канал го нямам  ще го гледаме в нета  Mr. Green  кой е продуцент на сериала    пише ли ?  Джейн я няма да разкаже

Преди време писаха че ще е Ай Япъм, но не е потвърдено, а Керем Дерен, сценариста на Езел ще пише историята! Неси в Т беше казала преди време, че канал 8 е кофти, а и известните филмови канали са Канал Д, Шоу тв, Стар тв, АТV и ФОКС...
Дано Хазал не направи грешка пак от толкова избиране.... Не случайно давам пример с Гиземката, която излезе умно момиче- започва сериал през лятото, когато липсва голяма конкуренция и дава възможност на зрителите да "захапят" новата история....

# 718
# 719
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 451

Тука пише че сценарист ще е Пънар Болут, съпругата на Керем Дерен- те и са двамата сценаристи на Езел....Както и още двама ще и помагат със сценария.... Пише и че режисьорът ще е същия като на ВВ, но за продуцента нищо не видях.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт