Русо и късо на мода

  • 2 095
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 153
А аз чух че червената коса ще е на мода Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 6 164
Мен никаква мода не може да ме накара да си отрежа косата! Nerd
Ами ако стане модерно да се ходи с кофи на главите? smile3538

# 17
  • Мнения: 5 103
Хаха значи ще си ходя демоде - мойта е черна до средата на гърба .
Та по въпроса ти, ако ти харесва се направи, но не защото е модерно, а защото така искаш Hug

# 18
  • Мнения: 205
и аз не робувам на такива моди ходя както ми прилича,то може и зелено да е на мода не ме вълнува-специално за прическата

# 19
  • София
  • Мнения: 39 761
Русото мое и да си оставя, но за сега не съм решила да си режа косата. Но иначе имам и такива моменти, явно не съм яхнала метлата достатъчно Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
и аз не робувам на такива моди ходя както ми прилича,то може и зелено да е на мода не ме вълнува-специално за прическата
И аз съм така, а иначе за късото, да, супер удобство е, излизаш от банята и вече е суха.Като бях слабичка бях с много къса коса и ми стоеше много добре, ама сега си има бузки и гушка и надали ще ми отива Blush

# 21
  • Мнения: 6 155
Аз моята я отрязах доста - с една педя Confused Но пак не е къса. А руса не бих я направила Naughty Т`ва всеки месец да мажеш корените, за да не си като циганка...абсурд Crossing Arms

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз съм била с много къса коса 3-ти номер и бях адцки секси. Просто хич не ми е жал за рехавата ми косица режа и тва е  - коса е расте! Но аз имам другя идея не руса, а черна и много къса коса ммммммммм върха

# 23
  • София
  • Мнения: 2 044
Къса коса ми харесва на друг,аз си предпочитам да ми е дълга Crazy

# 24
  • Мнения: 5 299
Страшен фен съм на късите коси, на трудно се поддържа. Абсолютен мит е, че късата коса е по-лесна за поддръжка. Късо и русо е супер, но на мен за съжаление не ми отива.
И при мен е така. Винаги съм искала къса коса(цвета се докарва без проблем), но не ми отива Cry Писна ми ве4е с тая дълга коса, но няма да я отрежа, защото ще изглеждам ужасно. Sick

# 25
не че робувам на модата просто съм решила да си направя нов имич и така или иначе вече незная каква да я направя та поне този път мисля да си направя модерна прическа досега правех каквото ми скимне дълго,късо, червено,оранжаво,винено,черно,русо-но не късо

# 26
  • Мнения: 1 290
Ако си подстрижа косата ще заприличам на  Clown и afwitch

# 27
  • Мнения: 10 758
Ох, сега и на мен ми вкарахте муха в главата newsm78
Сакън, недей Stop Praynig.Нали тенденцията е русо и късо.Ти си изпълнила 50%.

# 28
  • Мнения: 3 248
От черно мнооого трудно ще стана руса, пък и няма да ми отива май! Stop
Да не говорим, че все още съжалявам, след като през лятото си направих бретон - все още го пускам, кой знае кога ще ми стигне цялата коса! Thinking
Мисля този сезон да съм демоде! Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, пръц Crossing ArmsТамън се боядисах от блондинка в брюнетка и то... hahaha
Промяната е хубаво нещо, но май това, което природата ни е направила, си е най-сполучливото.Много се харесвах с руса коса, беше ефектно и закачливо, но сега като се потъмних, лицето ми просто грейна!Не на всеки му отива русо, хеле па късо, така че мани я таз мода и се направи така само ако знаеш, че ще ти седи добре!Иначе какво - модерен крокодил?Айде не, благодаря Joy

Общи условия

Активация на акаунт