Цветята в нашия дом -Тема 69

  • 55 393
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 871
Благодаря ви за бързите отговори!   bouquet Стискайте ми палци братята от SWISS да не правят проблеми  Hug

# 676
  • Мнения: 395
Здравейте момичета, аз съм начинаещ цветар, много се запалих по различни видове цветя, от едно известно време заглеждам различни видове пеперонии, но ги има налични само в руските сайтове Sad, някой отглежда ли ги да сподели по кое време и дали въобще могат да се намерят на българския пазар

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 789
klear_312, дай линк да видим за какво става въпрос, че ми стана интересно. Самите пеперомии са иначе лесни за отглеждане.

# 678
# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 789
В този форум, към който си дала линк спокойно може да пуснеш обява, че търсиш различни видове пеперомия. Аз иначе бих се огледала по цветарските магазини и големите вериги (Баумакс, Бриколаж и т.н) съм виждала подобни неща.

# 680
  • Мнения: 395
да в този форум съм пуснала Simple Smile не съм виждала до момента там, а честичко ходя:)

# 681
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
И к`во сега, ще кажете, че няма пеперомия по магазините ли?  Rolling Eyes Като разгледах на изображения, се оказа, че съм имала поне три от видовете. Лесно се гледат, красиви са, но вече нямам.

# 682
  • Мнения: 395
И к`во сега, ще кажете, че няма пеперомия по магазините ли?  Rolling Eyes Като разгледах на изображения, се оказа, че съм имала поне три от видовете. Лесно се гледат, красиви са, но вече нямам.

ми малко така се получава в момента, или е рано или не се търси

# 683
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
И к`во сега, ще кажете, че няма пеперомия по магазините ли?  Rolling Eyes Като разгледах на изображения, се оказа, че съм имала поне три от видовете. Лесно се гледат, красиви са, но вече нямам.

ми малко така се получава в момента, или е рано или не се търси

 Или трябва да провериш в по-добре заредени магазини. Има го по магазините, търси го. Например последно съм го виждала в Темакс неотдавна. Peace

# 684
  • Мнения: 395
И к`во сега, ще кажете, че няма пеперомия по магазините ли?  Rolling Eyes Като разгледах на изображения, се оказа, че съм имала поне три от видовете. Лесно се гледат, красиви са, но вече нямам.

ми малко така се получава в момента, или е рано или не се търси

 Или трябва да провериш в по-добре заредени магазини. Има го по магазините, търси го. Например последно съм го виждала в Темакс неотдавна. Peace

аз съм от стара загора, имаме няколко добре заредени магазина, но уви за момента Simple Smile

# 685
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Дано да намериш!  Hug Ако имах, бих ти пратила ческа. То лесно се размножава.

# 686
  • Мнения: 395
Дано да намериш!  Hug Ако имах, бих ти пратила ческа. То лесно се размножава.

благодаря ти  Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 2 760
Здравейте! Имам 4 зюмбюла в саксийки, вече прецъфтели. Моля за съвет какво да правя с тях - ако ги засея в градината, ще се хванат ли или ще загинат? Ако е по-добре да не ги слагам там, трябва ли да се вадят луковиците или да спра да ги поливам? Благодаря!  bouquet

# 688
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Ако имаш градина слагай ги там според мен.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 789
klear_312, ако имаш Фейсбук профил мога да те насоча към една група, където днес видях два интересни вида пеперомия.
И да се похваля- получих мартенички днес! По-добре късно, отколкото никога, нали! Мариетка, благодаря!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт