За тези, които четат любовни романи №13

  • 77 357
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Така, да се отчета за прочетеното: Свърших четвъртата от Кросфайър. За разлика от негативните мнения, на мен ми хареса. Определено е по-различна от първите три. Сега вече излязоха призраците от миналото на Гидиън и Ева е тази, която трябва да се бори за двамата. Доста разкрития, дадени чрез мислите на Крос и сънищата му. Надявам се само да не чакаме много за последната част от серията. Във фейсбук прочетох пост на една дама, че през 02.2015 е планирано издаването на пета книга, но това засега е непотвърдена информация.
От снощи почнах и "Усукани" на Ема Чейз. За момента съм със смесени чувства - някак ми е трудно да приема, че точно така би звучала една жена. Тази книга е от името на Кейт. Но да видим нататък как ще е, още съм съвсем в началото.

Има ли я вече в електронен вариант и как е заглавието на четвъртата част?  Thinking Blush

Обсебена от теб, пускам ти линк на лично...

Може ли линк и на мен. Благодаря  Wink

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Да се запиша и аз в новата тема. Чета в момента "След"- книга 1, официалното издание, има извесни разлики с фен преводите, по- лесно ми тече, сякаш, все още съм със смесени чувства. Декември месец се очакват доста нови книги, да видим какво ще издадът в крайна сметка  ooooh!.
Много ми се идка да прочета "Чаровник по рождение" но въпреки поне 10 въпроса които отправих към издателството кога ще я уснат електронна, отговор НЕ получих  Close

Последна редакция: пн, 01 дек 2014, 11:00 от madlena

# 47
  • София
  • Мнения: 4 141
Здравейте и в новата тема  bouquet
В момента нищо не чета, оглеждам се за нещо интересно, но нищо не ми хваща окото. Ще ви следя за идеи. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 401
Аз прочетох библиотекарката. Надявам се младото поколение 14/16 годишни това да не им представата, че като ги бият и им купуват обувчици много ги обичат. Защото някои мъже само това чакат... да си изпълнят сценките от филмчетата дето гледат.
Върнах се да дочитам трилогията на Гейбриъл - че първата книга ме беше отказала, но сега не ми се намират други.

# 49
  • Мнения: 167
Чета "Лекарство против северния вятър" и не съм особено очарована....цялата книга е под форма на мейла между двамата герои и ми е леко скучна! Единствената причина поради която ще я дочета е да разбера дали накрая ще се срещнат.

# 50
  • Мнения: 6 169
Еми не, не ми се получиха нещата с Харди. Този път пък началото на книгата беше страшно, ударно силно, но тя и темата е достатъчно такава сама по себе си. И тъкмо си мислех, че едва ли не чета втора свръх емоционална като Знойни сънища и се разводниха нещата от средата натам. Твърде много драма стана, ту от единия, ту от другия, да се чудиш накъде да поемеш. Не ми харесва когато мъжете са обременени, вместо да ми извикват чувства някакви става обратното. Харди определено не ми пасва, нито като поведение, нито като емоция или нещо друго. Продължавам да си държа на Гейдж, но пък и Джак вече се прокрадва убедително напред. Сега нямам търпение да я почна и третата. Дотук ми е с лека градация все пак, значи почти съм се настроила за шедьовър. Simple Smile

Опасно убежице аз я препоръчах, не ме бийте, нали знаете - вкусове много. Simple Smile

А Чаровника май всички сме затаили дъх и го чакаме като топъл хляб, но от никъде не се задава.

# 51
  • Мнения: 202
Чета "Лекарство против северния вятър" и не съм особено очарована....цялата книга е под форма на мейла между двамата герои и ми е леко скучна! Единствената причина поради която ще я дочета е да разбера дали накрая ще се срещнат.

На мен именно, защото е по-различна, много ми хареса  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 002
Прочетох "На лов за съпруга" и многооо ми допадна- забавни диалози, малко мудно действие, но е интересно написано и героите са сладури... Heart Eyes Втората книга "Брачен капан" съм я чела отдавна и също ми допадна! Щом си спомням историята значи ми е направила добро впечатление!  Peace Ще започвам третата книга "Tайнственият пазител" (за Розалинд), но знаете ли дали има още книги, поне за Тристан очаквам такава... Thinking

# 53
  • София
  • Мнения: 10 324
Чета "Лекарство против северния вятър" и не съм особено очарована....цялата книга е под форма на мейла между двамата герои и ми е леко скучна! Единствената причина поради която ще я дочета е да разбера дали накрая ще се срещнат.

На мен именно, защото е по-различна, много ми хареса  Heart Eyes

И на мен, мноооооого ми хареса!

# 54
  • Мнения: 1 829
Преди 2 дни прочетох "Лесна" и не останах очарована ... Скучна ми беше, добре че е малка и не ми дотежа да я завърша. Дадох е 3/5 в ГР  Peace

# 55
  • Кърджали
  • Мнения: 10 320
Да се включа в новата тема.
Иначе, започнах да чета поредицата Лукс. В началото на първата книга съм, но засега не е нищо особено... Напоследък каквото и да започна, не може да увлече...

# 56
  • Мнения: 134
Прочетох "На лов за съпруга" и многооо ми допадна- забавни диалози, малко мудно действие, но е интересно написано и героите са сладури... Heart Eyes Втората книга "Брачен капан" съм я чела отдавна и също ми допадна! Щом си спомням историята значи ми е направила добро впечатление!  Peace Ще започвам третата книга "Tайнственият пазител" (за Розалинд), но знаете ли дали има още книги, поне за Тристан очаквам такава... Thinking
До колкото знам за момента са издадени само 3. Като "Тайнственият пазител" е издадена през 2011 г. Tired Face Дано да издаде още някоя. Peace
Скрит текст:

# 57
  • Мнения: 134
Аз от няколко седмици се наслаждавам на поредицата Малъри-Андерсен.
От доста време мислих да я почна, но все не стигах до нея. Но сега, като я зачетох, смело мога да кажа, че я обичааам  Mr. Green! Страхотни книги. Вече съм на 6 книга, днес я почвам. Обаче фаворити са ми Антъни и Джеймс. Много се смях покрай тях.  Heart Eyes

# 58
  • Под кривата круша
  • Мнения: 336
Аз от няколко седмици се наслаждавам на поредицата Малъри-Андерсен.
От доста време мислих да я почна, но все не стигах до нея. Но сега, като я зачетох, смело мога да кажа, че я обичааам  Mr. Green! Страхотни книги. Вече съм на 6 книга, днес я почвам. Обаче фаворити са ми Антъни и Джеймс. Много се смях покрай тях.  Heart Eyes

И аз отдавна и се каня и все не стигам до нея.
Вече седмица се каня да почна 4кн. от Кросфайър и само се услушвам, а толкова я чаках.
Не знам къде ми отиде желанието за тия книги.  newsm78
Сега дочитам 4кн. от Лукс.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Снощи довърих "След" книга 1- края ме накара да почна веднага втората и съм чела до среднощ и днес гледам така  Crazy. Не знам дали да я пропоръчам, много драми много нещо, но има и развитие не е много мудна, уловям се че през няколко глави си сменям мнението за главните, ту ме дразни единия ту другия, което отдавна не ми се е случвало. Затова и на мен книгата ми хареса не е монотонна в емоционално отношение.

Общи условия

Активация на акаунт