Сладкарничка за книги - тема 22

  • 17 498
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хади де, кво ви казах сутринта - отчет и снимки до 19 ч, ама ха...направо си гриза ноктите от нетърпение hahaha...

Много работа свърших днес, много съм доволен - пробвах някой неща за  първи път и смея да твърдя, че се получиха много добре bowuu...

# 46
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Уф,да 36мин....нещо съм разсеяна напоследък.... ooooh!
Гигич,  bouquetза поправката.... Embarassed

# 47
  • София
  • Мнения: 6 210
Ехо, прибрах се!
Хора, няма такава среща! Това, че изкарахме страхотно е ясно, но момичетата са един път! Особено Милето; вече ще гледам на айряна със съвсем други очи  hahaha.
Има много за разказване и знам, че е гадно да го кажа и да не дам подробности, но просто нямам време в момента.
Ще се включа пак по-късно  Hug.

# 48
  • Мнения: 5 405
И аз съм тук  Crazy
Момичета, аз като най-неприказлива на живо да не си помислите, че не ми е било готино!  Heart Eyes
Установих, че трябва да спрем да четем електронно, защото никой на никого книгите не ще да взима, защото ги има електронни  Joy

А айряна е един път  tooth Милето да влезе да си го разкаже  Grinning
Имаше подаръцИ и мноооооого емоции  Heart Eyes

# 49
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Вени, чакаме, тук сме  Hug
Скарамушче,  Hug Hug Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 5 373
Сладури,още ме е яд,че ви изпуснах.Няма да има повече пробив от моя страна.Имам нужда от емоционална инжекция Hug
И щом Дев пуска в понеделник,значи започвам да се оглеждам в пощата.Барем да се накефя както трябва.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 274
И аз тук  Joy  Joy  Joy
няма такава емоция, ей, това Миленце  Hug  Hug  Heart Eyes  Hug  Grinning
Накратко да започна с разказа аз, пък и другите ще се включат  Hug Стигнах в 14 точно, въпреки че на мол стамболийски имаше катастрофа. Заварвам Вени, Кали и Рейнчето, Кали още леко подсмърча и свети доволно. Получила подаръчето си вече  Heart Eyes Те ще разказват повече.
Аз нататък. След 20-тина минутки идва Милето  Grinning Сяда си кротко, мохабет, трампим книжки по уговорките. Тя "Кажете сега, какво правите? "  Grinning  Викам, за изненади се оглеждаме Joy Тя - е, не знам, не съм аз  Grinning Мисля си "Малиии, тая Миленцето, пратила ми го е по пощата, само и само изненада да има"  Laughing Така де, ама и се чудя дали все пак не бъркам. Нали отдавна я заподозрях Simple Smile И мохабета и пийването си върви, междувременно масата вече пълна, Тони рисува за всички момичета по картина,, вообще, купон. По едно време идва сервитьорката и вика: "Има един подарък тук за Мария еди коя си" Е сега вече се облещих. Ама един огромен кашон ви казвам  Joy  Joy  Joy Ни в клин, ни в ръкав, викам - ми аз съм  Joy Joy Joy Лелееееее, взех го , и започнах да го отварям, ше умра докато го отворя Grinning и само соча към Милето - знам го виновника аз  Joy  Joy  Joy Аааа, не , уникална емоция. По-късно ще снимам, сладките - ръчно направени , си ги хапнахме там всички. Едно ръчно изработено иглениче, но коледно  Heart Eyes, един красив тефтер (аз все скучни фирмени тефрери съм имала, този е красота), коледна свещ, картичка със страхотно послание и две пакетчета със сребърни панделки, всичко сложено с такава любов в една искряща хартия, и подредено, лелеее... толкова мило ми стана, и празнично, и топло  Heart Eyes  Hug Миленце, ти си уникален човек  Hug

Какво направила наш'та, четете във втора серия  Flutter

# 52
  • Мнения: 5 405
По поста на Мариша си личи колко е емоционална и колко се забавлявахме всички, докато си отвори пакетчето  Laughing Hug
А Тони беше голям сладур, снима се с всяко момиче  Grinning че и за спомен всички си имаме рисунки с автограф от него  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 601
С голям кеф прочетох поста ти МаришкА , АДСКИ ВЕСЕЛО И ЗАБАВНО СЕ Е ПОЛУЧИЛО ВСИЧКО , НЕКА ДА ТИ Е ЧЕСТИТ ПОДАРЪКА , БРАВО ЗА ГОТИНОТО ПОДНАСЯНЕ ОТ СТРАНА НА МИЛЕТО , ХИТРО ГО Е ИЗМИСЛИЛА   Hug

Идвайте всички да разказвате и снимки да гледаме , било е супер вълнуващо , завид - завид искрено  Heart Eyes

Другарче мое усмихнато , днес ходих по магазините , взех ти това , което исках, а то е ...... и ............. , другата седмица накрая опаковам и пращам , имам още над нещо да помисля .  Wink

Дес , Мим , сутринта ви изпратих книжките  Hug

Другарче Лофче , хиляди благодарности за книгите и шоколада , мислиш ти за моята фигура като на планетата Земя  Laughing  Проблем ли ще е ако дам "Да чуеш ритъма на сърцето" и на мама да я прочете първо , че днес беше с мен като я взех от пощата и сега ми звънна и пита за нея , с леки недомлъвки , явно иска да я чете  Praynig  Обещавам да не ги бавим много време  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 3 274
Ше има и втора серия, малкия се е заиграл с една количка  Grinning
Промъкнала се Миленцето в хепито като крадец, хванала една сервитьорка и й рекла "Сега, тук, нещо тайно ще трябва да направим". Сервитьорката се облещила  Joy И Милето й обяснила за подаръка, а тя : "Ми аз не я познавам тази Мария" (странна реплика за сервитьорка, отдаваме го на шашкането й) Милето: "Нищо, и аз" (ама и отговора е бил трепач) Joy  Joy  Joy И понеже сервитьорката още се блещела, Милето и бутнала една кутия бонбонки за вдъхновение ...  Crazy (малиии, как го е измислила и подготвила...!) "Затова, сега ще се уговорим -рекла Милето - ще седна, и като поръчвам, ако ви поръчам айрян, носите подаръка, ако не - чакате. Чакате да си поръчам айрян, като код".  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy А сервитьорката питала "А какво да кажа?"  Joy Милето: "Ами, че е подарък някакъв, не се знае какъв"  Joy  Joy  Joy Лелееееее.... Такава емоция не е имало откакто ММ ме заведе на Черни връх да ми предлага  Joy  Joy  Joy
Миленце, много, много ти благодаря  Hug  Hug  Hug и 100 пъти да напиша "много ти благодаря", пак няма да е достатъчно  Hug

# 55
  • Мнения: 1 601
 Joy  Ахахахахах  , суууууупер яко ,  Joy   Joy  обожавам такива весели моменти , било е уникално и незабравимо ,  Joy  Айран викате е кода  Joy  Ох , Миле , къде ти идват на акъла такива неща да правиш  Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 5 373
Знаех си аз,че много изпускам ooooh!

# 57
  • София
  • Мнения: 6 210
Не, хора, вие нищо не знаете!
Милето заговорничи със сервитьорките, Мариша си получава подаръка. Изненадата е пълна, а Маришка около десетина минути издаваше всякакви нечленоразделни звуци с прилежащите емоции. Ние всички се радваме, а малкия на Кали я гледа, гледа и по едно време й вика "Абе спокойно, няма хамстер"  Joy Joy Joy.
Казвам ви, толкова беше емоционално и смешно, че още ме боли коремчето.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 13 519
Вие сте страхотни  Hug
 Laughing  Laughing  Laughing Милето е страшна

Нара, мишка намери ли  Laughing А айран ще има ли за мен  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 729
Срещата е била невероятна! Казах ви аз да си вземете тефтери и моливи и да правите записки, ама то си е било направо да се заснеме за бъдещите поколения!

Привет и от мен!  Hug

Бавно си чета "Човек на име Уве" и все повече ми харесва. Много човешка книга, мисля че би се харесала на всеки, толкова много топлина има в нея въпреки всичко.

Общи условия

Активация на акаунт