Диван, който да е удобен и за спане

  • 2 970
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 114
Знам, че е е имало такава тема, но инициирам нова.

С времето  моделите се менят, едни вече не се намират, нови излизат, а търся актуална информация.

Търся диван, може и да е ъглов, но основното е да е удобен за спане.

Благодаря на всички отзовали се.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 6 647
1 година вече спим на диван "Етър" Simple Smile Държахме, да е бюджетен и без механизъм, защото обикновено там е слабото място Peace
От производителя, с доставката до вкъщи излезе под 300лв Peace

# 2
  • Мнения: 4 708
Зависи колко парички сте готови да отделите. Има диван-спални с матраци, за мен това е най-удобното нещо за спане. Може да попиташ чичко Гугъл  Wink

# 3
  • Мнения: 124
На Руди ан Варна диваните - имат такива, които всъщност са два матрака:единият е като гръб на дивана(който пада при разтягане) , а другият е т.нар. седалищна част(който се издърпва при разтягане на дивана) и става една нормална спалня. Имаме такъв и го ползваме ежедневно вече година и половина - не е мръднал. Диванът има и ракла. Има го и в ъглов вариант. Може да се избира дамаска, както и корекция на стандартния размер. Диванът е този:     http://www.mebeliizgodno.bg/product/349/kanape-danaya-luks.html#sthash.1RlkufEe.dpbs

# 4
  • Варна
  • Мнения: 686
Ние имаме такъв с падащ гръб и да ви кажа с годините гърба се деформира, хлътва навътре от тежестта на човека, който спи върху него.

# 5
  • Мнения: 7
Ние началото на лятото си направихме диван по поръчка в "Хит дизайн"- Варна.Модела ни е Мадейра ,но сами си избрахме размера,дамаската,механизмите,какъв да бъде пълнежа на възглавниците и тези върху които се сяда и съответно спи.Цената се определя съответно от вида на материалите, нашия излезе 1200лв.При разпъване много добре прилепват частите му и е страшно удобен. Спим на него всяка нощ ,за сега сме страшно доволни, надявам се да е така и за напред.

# 6
  • Мнения: 1 176
Ние спим на това нещо http://www.enikom-m.com/bg/product/1/kanape-dambo/537-1_1_3.html - и като спалня, и като диван е много удобен, много лесно се сгъва/разгъва, изобщо преродихме се. Тези дни навършва годинка вкъщи  Grinning Това, което гледахме основно беше цената и размера. Коментарът на Amalleira малко ме притеснява, но поне за нашите нужди и за момента беше добро решение.

Общи условия

Активация на акаунт