БИГ Brother All Stars 2014г. - 3

  • 40 324
  • 1 041
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 728
Днес във ФБ обикаля статия , че К. Евро е спала с Тошко Славков!

Склонна съм да вярвам.  След пиянската му изцепка написах, че в цялото поведение на Катето имаше нещо неискрено и недоизказано, а и Тошко и каза" Ти, спомняш ли си?". И двамата са купонджии, навън приятели, попийват си, възможно е да е имало нещо такова и от страх/ срам/ неудобство историята да не излезе от устата на Славков докато беше достатъчно пиян, Катето реши да се дистанцира , да излезе от къщата, да го порицае в изповедалнята.

Вие как мислите, дали историята е вярна?

# 991
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аман от тъпотии.  ooooh! Може би е спала и с дядо му, а?

# 992
  • Мнения: 728
Аман от тъпотии.  ooooh! Може би е спала и с дядо му, а?
За дядо му не мога да напиша нищо, защото не съм прочела нищо, нито съм видяла реакции между двамата за да имам някакви подозрения.
Не съм аз автор на статията, нито съм измислила аз историята. Аз съм зрител, който си прави някакви изводи от наблюдение, зрител на който му е интересно да знае истината. Както съм написала
 " склонна съм да вярвам", а не че вярвам, затова не разбирам защо е нужно коментарът Ви да е така груб!

# 993
  • София
  • Мнения: 8 172
Че защо да не е вярно? Всичко е възможно.

# 994
  • Мнения: 9 255
Йоко снощи каза , че Калина и Тошко са имали туй онуй преди къщата .. Венета я пита, дали продължават да имат и тя каза ,миии не знам

# 995
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Йоко снощи каза , че Калина и Тошко са имали туй онуй преди къщата .. Венета я пита, дали продължават да имат и тя каза ,миии не знам
Калина или Катя?

# 996
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
За Калина говореше.

# 997
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Йоко снощи каза , че Калина и Тошко са имали туй онуй преди къщата .. Венета я пита, дали продължават да имат и тя каза ,миии не знам
Калина или Катя?

Калина.

# 998
  • Мнения: 222
Тошко и "светица"Калина,да,имали са нещо си там еднократно-двукратно.Има и други хора замесени,като гореспоменатите,но не смятам че ми е работа да коментирам,пък и си е доста пошла работа,пак обвързана с един куп интриги.
От това,което виждам,си мисля че наистина Тошко и Катето са имали нещо джиджи-биджи.За там нищо не съм чувала дори,но Тошето много си я харесва и това,лично на мен,ми е много явно даже..И харесването му е маааалко повече от приятелско.Не сте ли забелязали как я гледа?

# 999
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Не го ли изръси Виолета newsm78

# 1 000
  • София
  • Мнения: 2 132
Да, Виолета беше. Йоана не потвърди, но и не отрече.

# 1 001
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не го ли изръси Виолета newsm78

Да. Виолета.

# 1 002
  • Мнения: 2 089
Малък Тошко вече трябва да го прекръстят на Голям Тошко. Ако са верни тези слухове и за Катето, ще се окаже, че той само в това предаване е събрал три жени с отметки в любовното си тефтерче Laughing
Машшала! Мисля, че неговото ложе ще се окаже доста по-интересно място, отколкото тези на Азис и Минчев, с които искаме-не искаме, но ни занимават от тв екран... Mr. Green

# 1 003
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Машалла! - за да бъдем точни.  Wink Peace

За мен е жалка картина /Тодор/.  Whistling

# 1 004
  • Мнения: 8 568
Коя е третата, Еврото, Калина и

Общи условия

Активация на акаунт