Отговори
# 675
  • Мнения: 2 539
4см каза. Това, което се учудвам е, че в Цибалаб ми пуснаха и някакъв комбиниран риск за рак на яйчниците, който при реф стойности 11.4 излезе 11.73, т.е. висок риск. А туморните маркери са в норма. Много странно. Пак се притесних.

# 676
  • София
  • Мнения: 8 131
Тези показания...Не бих им имала доверие. Тое е нещо като биохимичния скрининг. Теория на верояностите.
Мен ми е чудно защо веднага те юрна той за рак на яйчниците. Кисти има какви ли не. И супер рядко става дума за рак. АМа нали това си му е специалността. Ще му звъниш ли с резултатите? Аз бих те посъветвала да посетиш и друг док.
Изобщо не мисля, че има нещо толкова притеснително. Честно. Казвам го като човек с минал през ужаса на ендометриозата.  С огромна 8-сантиметрова киста на ляв и 3см. на десен яйнчик. А както казах СА 125 ми беше далеч над референтните. Пък ей ме, жива и бременна за втори път. (Даже за 4ти да не казвам...)

# 677
  • Мнения: 31
Змия, радвам се, че си добре! Бързо възстановяване. За д-р Димитров съм чела само хубави неща.

DreamComeTrue, отиди при още един специалист, за да чуеш и неговото мнение. Колкото повече сам се задълбаваш в своите мисли и съмнения, толкова повече страхът и паниката те превземат. Вярвам, че всичко ще бъде наред.

# 678
  • Мнения: 2 539
Ами ще го видим утре какво ще каже, но като цяло му имам доверие. Пък и честно казано ми се иска да успеем за пътуването евентуално да направим нещо (според мен отчасти заради това ме юрна за маркерите, защото ако бяха завишени, щеше да прави лапароскопия) и не искам да губя време, защото имам само 30 дни, т.е. около 1 цикъл. Hug

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте, момичета, аз съм си вкъщи вече. Чувствам се идеално.


Радвам се, че си добре! Вече само хубави неща занапред  Hug

DreamComeTrue , не разбирам от твоите проблеми и не мога да помогна, но стискам палци всичко да е ок и при теб!  Hug

# 680
  • Мнения: X
Ей Змия ти си герой, бързо възстановяване!  Hug Hug

Последна редакция: вт, 31 мар 2015, 16:54 от Анонимен

# 681
  • София
  • Мнения: 40
Здравейте,
има ли някой с час за др Ганчева за април месец (след 6 април , че сега съм в МЦ) , който иска да си размени часа. Аз имам час за 04.05. но имам неприятни усещания , сърбежи и т.н и ми се иска по-рано да се прегледам и изследвам.

Успех на всички с лечението и само хубави резултати !!

# 682
  • София
  • Мнения: 40
Здравейте,
намерих си по-ранен час за др Ганчева, една мила съфорумка ми предложи нейният час.
Но се чудя как да стане размяната.
Момичета някой ходил ли е така при нея, дали да се обаждам да им обясня предварително, за да съм сигурна? Че те нали записват телефони за контакт , ако докторката е възпрепятствана.

Благодаря предварително.

# 683
  • Мнения: 2 539
Ето ме, ами с 300 зора, въпреки волята си, докторът ми изписа Оргаметрил и каза да чакаме общо взето до края на цикъла. Първо каза, че дори летенето било опасно, после каза: ма то ако не бяхме дошли, нямаше и да разберете, и после каза: ма хайде да не се шашкаме толкова, не е толкова страшно... Rolling Eyes
Дано изчезне до края на месец! Praynig

# 684
  • Мнения: 4 500
Дрийм, така е - ако не беше отишла, щеше и да си летиш и да си плуваш  Heart Eyes Всичко ще е ок  Peace
Змия  Hug

# 685
  • София
  • Мнения: 8 131
И аз вярвам, чр всичко ще е ок!

# 686
  • Мнения: X
Всичко ще е наред, не е една киста съм пукала с Оргаметрил, Дрийм по каква схема ти го изписаха. С Оргаметрила много лесно се пукат  кисти и бързо изчезнат, от личен опит споделям Peace Hug

# 687
  • Мнения: 2 539
Ами аз би следвало да съм ден-два около ову, така че ми ги изписаха от 15-16 ден 10 дни 2 пъти по 1 таблетка на ден. Дано подейства Praynig И после тр да ида точно преди пътуването да ме види и ще решавам ще се гмуркам ли, няма ли...

Обнадеждавате ме Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 12 011
Преди години имах киста, която в няколко поредни месеца растеше и стигна около 5 см.
Изписаха ми Дуфастон. След употребата му също за 10 дни кистата започна да намалява и след 2 месеца нямаше и следа от нея.

# 689
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Дами , да ви се оплача, падне ли ми имунитета веднага хващам гъбички. Омръзна ми вече. Ноември миналата година едвам се оправих, сега отново. Правих изследвания какво ли не, и това е отговора.

Общи условия

Активация на акаунт