През декември щастието ме сполетя, видях на теста втората черта! - Тема 96

  • 23 924
  • 694
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 691
Разбира се, живо и здраво да е Simple Smile Наистина ни се искаше в началото да е момиче, но имах усещане за мъжко и сега ми олекна и мога да му се нарадвам на спокойствие и да се втурна за папионки и тиранти  Joy
Та така... официално ви ръся със син прашец  stork-boy

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 676
  • Мнения: X
Витаминка  Hug | stork-boy

# 677
  • Мнения: 1 391
Точно тaкa! Дa е здрaв момъкa!

# 678
  • Мнения: 3 200
Витаминка, в коя седмица си?

# 679
  • София
  • Мнения: 522
vitaminka честито ти мъжле  Hug

На всички много прегръдки  Hug

# 680
  • София
  • Мнения: 1 691
Витаминка, в коя седмица си?
17гс и 2 дни Simple Smile

# 681
  • Мнения: 3 200
Супер, вече сигурно и коремче имаш  preggo  smile3525

# 682
  • Мнения: 656
Витаминка честито момченце.   bouquet
Фло  Hug
При мен нищо ново, един тест - но и все още няма лелка.  Утре мисля да направя друг.
Много гуш на всички.

# 683
  • София
  • Мнения: 11 784
Разбира се, живо и здраво да е Simple Smile Наистина ни се искаше в началото да е момиче, но имах усещане за мъжко и сега ми олекна и мога да му се нарадвам на спокойствие и да се втурна за папионки и тиранти  Joy
Та така... официално ви ръся със син прашец  stork-boy

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Честитооо!добре дошла в отбора на свекървите! Виж какви готини мъжки майки има тук, аз, ти  и най великата Есенче  hahaha Joy


# 684
  • Мнения: 206
Честито момченце и аз да си взема син прашец аз не избирам давайте насам  newsm44 stork-boy newsm30 newsm79 newsm75 newsm79

# 685
  • Мнения: 1 391
Олее, кaкви величини ми дaвaш, Мaце, дa не дaвa Всевишния дa попaдaш в есенското семейство! Crazy

# 686
  • Мнения: 1 234
Витаминка честито ти мъжле  Heart Eyes Имам чувството че и аз ще съм в отбора на свекитата, но да видим ...  Rolling Eyes
Радвам се че ви хареса прашеца....ще ви ръся всеки ден докато не забременеете всички   bouquet
Сузими Лоли и коя още щеше да прави тест....стиснати палци момичета ...започввайте Декември че има да се наваксва  Praynig

# 687
  • София
  • Мнения: 1 691
Супер, вече сигурно и коремче имаш  preggo  smile3525
По-скоро съм като преяла Simple Smile Качила съм 1,7кг  Mr. Green Тесничко ми става, започнах да нося дънки за бременни, много ми стискат моите стари панталони, особено като съм седнала.

maceto85, гледам аз, че мъжкия отбор е бая внушителен.
В нашата майска тема сме 25 момчета на 18 момичета  Mr. Green
Така че ИБ... наваксвайте на женски, че ще се избият тия мъже след 20сетина години  Laughing

# 688
  • Мнения: 385
Витаминка,взимам си от прашеца  newsm79 Честити сини гащи!  Heart Eyes
Сузи,Лоли чакам ви утре с  EFP fingerscrossed
Да повлечете крак тази седмица!
Бери_бери,а ти къде се губиш?
Дани надявам се,че прегледа е минал добре и имаш хубави новини!Чакаме те на отчет!  Hug
Нианка  fingerscrossed аз си ти стискам палци!  Wink

# 689
  • София
  • Мнения: 3 390

Ето я моята торта за Татко много се зарадва и всички я харесаха !
Благодаря на всички за пожеланията !  Hug Hug Hug
да си взема малко прашец ако е останало  newsm75 newsm79 newsm75


Млад татко имаш Simple Smile Да ти е жив и здрав!

Афро, много нарядко си мерила БТ....Трудно е да се анализира така.

Общи условия

Активация на акаунт