каква детска количка да купя от германия ???

  • 4 126
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
благодаря на всички че се отзовахте,аз гледам и умувам все още!!ама поне ме ориентирахте в тва онова!!!! Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 1 465
Не е точно гореспоменатия, а явно е предния /по-стария/ модел, но и на гореспоменатия колелата са с размера на тези на нашата. На нашата не и се маха частта под коша. Мен това не ме бърка, ядосвам се, когато се разхождаме примерно до Cap d'Antibes, там е ужас защото има камъчета, а и в някои паркове. А гледам че хората с количките с по-големи колела си ги карат с кеф и без подскоци Crazy А аз Поло така яко го раздрусвам. Иначе ми харесва устройството за повдигане на частта под главата - много е удобно. И количката като цяло е удобна, но ние нямаме стълби за изкачване, а асансиорът ни е доста големичък.
И предните и колела са доста маневрени - незнам как са на останалите марки колички, но нашите се въртят на 360°.

# 17
  • Мнения: 7 605
И наШите се въртят 360°, но могат и да се фиксират. Хайде преz лятото, живот и zдраве, Ще се раzхождаме zаедно и Ще раzменяме опит на живо  Wink

# 18
  • Мнения: 1 465
Вие връщате ли се лятото? С удоволствие ще се разхождаме Flutter

# 19
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Hartan!
Тествах я в сняг, качвах я през гората ни горе на върха, издръжливо животно се оказа  Sunglasses за мен това е джипа на количките. Лятото я взехме с нас в колата до БГ и обратно, като се сгъне и се махнат колелата икономисва място



край на рекламата  Mr. Green

# 20
# 21
  • Мнения: 293
За мен това са количките, много съм доволна от тях.Като се отвори страницата,  кликваш на Produkte  и излизат всичко видове колички.
http://www.hartan.de/start/index.php
a нашата е точно тази http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=2511-25-505&vari=5

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 09:28 от Ivanova

# 22
  • Мнения: 7 605
Супер, каква реклама zа Хартан  Mr. Green Иванова, ние имаме съЩата само с ръ4на спира4ка. Доволна ли си от коли4ката?

# 23
  • Мнения: 4 399
Ние също купихме Hartan Racer +. Засега съм извънредно доволна и не бих я сменила с друга. Сама вози и е много маневрена, а и доста компактна. Мога само да я препоръчам.

# 24
  • Мнения: 293
Много съм доволна, това за мен е мерцедеса на количките. Наистина няма за какво да и се захвана.

# 25
  • Мнения: 160
Toitonia-as biah mnogo dovolna.
savisi kade mislis da jivees.v bg a i pres simata malkite kolela sa istenski problem.
v bg a i v malkite gradove ne se ispolsva dalgo koli4ka,v protiven slu4ai ste ti se naloji deteto ti kato stane na 2 da si kupis malka s malki kolela koiato osobeno ako hodite na po4ivka e dosta prakti4na.
kasano 4esno dosta  nesta triabva da obmislis.
as malkata si ia kupih ot bg.
dovolna sam no ne sam ia ispolsvala po raskopanite ni ulizi.

# 26
  • Мнения: 1 425
Ние си поръчахме Bugaboo chameleon. От всички колички, които съм пробвала, тази ми се струва най-лека и маневрена, пък и не заема много място. Хартан е супер здрава и много хубава количка, но аз нещо не мога да я управлявам - много ми е тежка (гледам бебе с такава количка и почти всеки ден сме на разходка с нея).

# 27
  • Мнения: 7 605
Ние днес си вzехме наЩа, Ще гледам да ка4а снимки  Wink

Ето я  Wink

Последна редакция: сб, 11 мар 2006, 19:09 от Tatjana

# 28
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Аз бих ти препоръчала Inglesina, италиянски са и са по-добри от Chicco. Цената в БГ е почти еднаква, дори са малко по-евтини, но причината е, че все още не е толко известна марка.
Успех в избора Peace

# 29
  • Мнения: 107
момичеta благодаря ви отново за помоща,в понеделник се надявам мъжо да си дойде и почваме усилено да разглеждаме че доникъде не съм стигнала горкото бебе само едно боди съм му купила Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт