Забременели след ин витро - тема 2

  • 53 109
  • 764
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 160
Биси, според мен не го мисли - нищо от хапчетата ти не е фатално, дори и на цяло да си ги изповръщала. Продължавай си по схемата на прием, без да дублираш.

# 61
  • Мнения: 1 220
Ми момичета няма да повтарям хаповете, каквото е това. Пия го сутрин аспирина, защото. .. никой не ми е казвал кога, а листовката признавам, че не съм я чела  Embarassed Досега не съм имала грижи. Благодаря виии!! Hug

# 62
  • Мнения: 1 009
Здравейте момичета, как сте днес ...... очакваме да видим точиците на Буци  Praynig Praynig Praynig
Кате много се радвам че всичко е наред  Hug Hug Hug
Бутерче, мен все още си  ме боли........... през ноща като съм в леглото намалява. Не съм ходила до тоалетна два дена като хората, свалила съм и 2 кг , не че нямах нужда  Embarassed. Не мога да ям почти нищо, само препечен хляб, някои солени бисквити, варени картофи без нищо и това е  #Crazy
Добре че в петък съм на лекар да ми каже какво ще правя

# 63
# 64
  • Мнения: 1 095
Мимози, Битерче, много ви благодаря! Ще се възползвам от инфото. Имам допълнително здравно застраховане и се надявам да ми покрият нещо, че разбрах обикновен пакет ЖК е 480 лв.  #Crazy
Буци, ще помагам, разбира се.
Катенце, страхотна новина! Simple Smile
Аекара, ще се свършим с теб, на почти същата диета съм три дни. Да не се оплаквам, снощи успях да хапна ориз със зеленчуци. Сега ще хапвам "бебешка " попара - хляб, сирене, масло и вряла вода. Simple Smile  А бе, два дни съм по -добре, малко банан, кисело мляко с пшеничен зародиш, поразнообразих малко. Wink

# 65
  • Мнения: 1 009
И аз преди хапвах и бананче, мляко, зеленчуци.............. сега нищо докато ги хапна и ги връщам  Rolling Eyes
Ма ще си траем само децата да са добре  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 603
Мимози, Битерче, много ви благодаря! Ще се възползвам от инфото. Имам допълнително здравно застраховане и се надявам да ми покрият нещо, че разбрах обикновен пакет ЖК е 480 лв.  #Crazy


От моя приятелка, която роди миналата седмица знам, че за ЖК в Надежда е платила 2х480 лева.

# 67
  • Мнения: 1 726
Ох, мойта диета е зърнена - ям каквото зърна хахахах
И сега да се похваля че си имам точка, най красивата точка която съм виждала някога, с едничка точка сме но и донякъде се поуспокоих Simple Smile
На 17 сме за сърчице, живи и здрави!
А междувременно гледам, че Вили е писала че се следи в Благоевград, при кой мила? Че и аз съм от там! И много много не съм доверчива към никой от АГ-тата!

# 68
  • Мнения: 1 220
Буциии, браво за точката! Голяма радост е Simple Smile
Умрях от смях със зърнената диета, и аз съм на нея Grinning Grinning
Без да съм от вашия град, съответно не съм в час, но имам приятелка, която живее в Благоевград и като беше бременна пътуваше до някаква частна клиника в Дупница, защото нещо хич не ги беше харесала местните АГ-та. В Дупница и роди.

# 69
  • Мнения: 1 726
Да бе ама то къде е Дупница, там и магистрала и айде и София, иначе за раждане в Дупница много ходят там, но има време ще го измисля Simple Smile
А диетата ми е любима, принципно съм перманентно на нея, ма сега още повече... хахаха

# 70
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
И аз съмн перманентно гладна. Ако не ям на 2-3 часа и ми причернява. Даже и през нощта ставам..и не е някаква измислица..опитах се няколко вечери да заспя. Ами, не успях. Въртях се по 2-3 часа. А като реших да си хапна и веднага заспах..И предния път беше така. Качих 30 кг..но не се оплаквам де Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 220
Права си, аз само да си кажа, не мога да се сдържа Simple Smile
Аз преди стимулацията още бях спряла всякакъв спорт заради проблем с едното коляно. И сега определено съм повече килца от по принцип, ама сега това да е кусурът. Mr. Green
Прегледът пък ми го преместиха утре, докторката в петък нещо ще отсъства. Още по-добре, ще си "нагледам" човека  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 1 095
Мимози, Битерче, много ви благодаря! Ще се възползвам от инфото. Имам допълнително здравно застраховане и се надявам да ми покрият нещо, че разбрах обикновен пакет ЖК е 480 лв.  #Crazy


От моя приятелка, която роди миналата седмица знам, че за ЖК в Надежда е платила 2х480 лева.
#Crazy Ха така! Вчера взех ценоразпис - обикновена 480, разширена 620, възможност за разсрочено плащане на 2 х 245 lv. Ако се наложат допълнителни изследвания - 15% отстъпка от редовната цена. ФМ и други екстри се заплащат отделно. Освен да е имала много допълнителни изследвания твоята приятелка, иначе откъде тази цена!?!  newsm78

# 73
  • Мнения: 292
Здравейте момичета,да се представя на 34години от София,пациентка съм на др.Персенска и ме направи щастлива с първи опит на естествен цикъл,пункция на 23.09,а трансфер на 26.09,иначе имам дъщеричка на 12 години зачената по нормален път.И сега да ви се оплача излезнаха ми резултатите от биохимичният скриниг и съм притеснена защото комбинираният риск от Даун е 1:490 след консултация с гинеколожката ми предлага втора фетална да направим въпреки,че според мен не виждам смисъл защото на ехографа няма отклонения и всичко е в норми.Също ми предложиха да пусна и пренатест за Даун,които е доста солен на цена.Ох,сега ни започнаха истинските притеснения Sad

# 74
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
Според мен втората фетална си е задължителна при всички случаи. На нея се откриват най-много неща. Не дай боже да липсва нещо или да има някакъв синдром обикновено се открива тогава. Обикновените прегледи, не са фетална. На първата фетална се виждат само големи дефекти, често несъвместими с живота, а на втората вече се вижда всичко. А скрийнинга си е чиста глупост за мен..теория на вероятностите. Въобще няма смисъл да се харчат пари за него. Според мен отиди на фетална и после реши дали да правиш пренатест, амниоцентеза или нещо подобно..Нали пренатеста може да се прави по всяко време до колкото знам?

Общи условия

Активация на акаунт