Забременели след ин витро - тема 2

  • 53 068
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 844
Кей, чудесни новини  Heart Eyes Ти за девойка ли си го набедила малкото бръмбърче?
Май да  Embarassed
Аз също мислех, че ще е момиче ... по обективни причини, не че съм имала майчин инстинкт. Започнаха да ми излизат много пъпки, акне, по носа, веждите, най-вече по брадичката, а аз не съм имала никога. После четох, че повечето от бебетата след замразен ЕТ са от женски пол. Та така и аз си знаех  Simple Smile О, кисели краставички да не видя!

# 721
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Кей, ами да ти бъде  Peace

# 722
  • Мнения: 424
На мен лицето ми беше доста пъпчасало при предната бременност и също ми казваха, че значи, че бебето е момиче. Така и беше. Сега нямам пъпки по лицето, но и не мога да гадая какво ще е. Нямам някакъв майчин усет за пола, примерно, нито по храната която ми се яде, защото аз по принцип не съм много по сладкото, а и нямам претенций, честно казано. Само живо и здраво да е.

# 723
# 724
  • Мнения: 424
Бамбина, Кей забравих, браво за хубавите прегледи.

# 725
  • Мнения: 957
Здравейте момичета,
от днес съм си в къщи Simple Smile Надявам се, че това ще ми е последно влизане преди финала Simple Smile
Кей,  bambina87 чудесна новина, дано има само хубаво новини Simple Smile

# 726
  • Мнения: 1 220
Теди, радвам се! Наистина нека няма повече проблеми до финала!

# 727
  • Мнения: 216
Хайде, Теди...това да е за последно!

# 728
  • Мнения: 2 501
Теди, дано повече да няма неприятни моменти!  Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 1 844
Теди, и аз ти пожелавам да ти е последно лежане, като ти наближи термина, тогава може   bouquet

# 730
  • Мнения: 1 095
Теди, радвам се! Наистина нека няма повече проблеми до финала!
+1 Успех, Теди!  Hug

# 731
  • Мнения: 652
Здравейте момичета,
от днес съм си в къщи Simple Smile Надявам се, че това ще ми е последно влизане преди финала Simple Smile
Кей,  bambina87 чудесна новина, дано има само хубаво новини Simple Smile

Теди, дано наистина всичко от тук нататък е само хубавини!

Кей, bambina, браво!  newsm10

# 732
  • Мнения: 957
Благодаря момичета Simple Smile
От тук на татък само хубаво новини от всички нас  baby_neutral

# 733
  • Мнения: 216
Момичета, забелязвам че коремът ми вечер е по-подут и видимо по-голям...някоя от вас да е забелязала нещо подобно? Thinking

# 734
  • Мнения: 290
Момичета,при вчерашната ми ЖК се оказа,че шийката ми доста се е скъсила и отделно си имам болезнени контракции.За сега ми увеличиха магнерота и днес бях да ми влизат банка магнезий.Бият ми и инжекции за по бързо развитие на белите дробчета ако тръгнат по рано.Ще си полежавам повече и се моля поне да успеем да влезем в 9я месец.Инъче бандитите са ок-единия е малко над 1700гр.,а другия малко над 2200гр.
Относно пъпчасването-и аз в началото имах пъпки по цялото чело,а никога не съм имала толкова пъпки,дори и в пубертета... а са ми две момченца. Peace

Общи условия

Активация на акаунт