Колко пъти в седмицата пускате пералнята???

  • 17 171
  • 236
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 680
през ден пускам пералня

# 196
  • Мнения: 428
2 - 3 пъти. Но ние все още нямаме дете, предполагам че тогава ще се върти нон стоп.

# 197
  • Мнения: 7 914
Събота и неделя се пускат поне 5-6 перални и понякога дори през седмицата.... wash

# 198
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Почти всеки ден пера, няма такова нещо да чакам да се събере пране, че да не мога пък после на простора да го събера. Само се съобразявам да не пера по големи празници и задушници, това е.

# 199
  • Мнения: 216
Аз пера през два дни по една пералня пак и ние сме трима

# 200
  • Мнения: 2 821
Внимавайте с електромотора Mr. Green....не е хубаво да се пускат 2-3 перални една след друга...натоварва се машинката. Naughty

# 201
всеки ден по една -две перални,че малката изявява желание сама да яде  и става едно мазало...

# 202
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Засега сме двамата със съпруга ми.Аз,съм бременна и в момента не ходя на работа-товя уточнение,го правя за да е ясно относно пералните!
една с цветно
една с бяло
една спално бельо
Това ще продължи още месец най-много!

# 203
  • Мнения: 1 028
2 ама бельото на ръка ги пера,а и на малката повечето дрешки също,щото пералнята ги прави на г.з.

# 204
  • Мнения: 334
Всеки ден пускам пералнята.Понякога и два или три пъти на ден, зависи от бебка.

# 205
  • Мнения: 190
За мое съжаление пускам пералнята всеки ден. Ако днес пускам една, за утре ми се събират две и в други ден пак една, т е днес една утре две, и така....................

# 206
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
aз пера през два дни, по една пералня,  но ние сме трима.

# 207
  • Мнения: 14 654
ние сме трима и всеки ден пускам пералнята-може и по два пъти да се наложи(особено когато пера чаршафи).може да не е пълна и деля цветно от бяло пране

# 208
  • Мнения: 505
аз пък що ли не успявам да насъбера по пералня на ден... да ме прощавате...но в нашето семейство с 3-4 перални СЕДМИЧНО ...ни е напълно достатъчно... Embarassed Rolling Eyes Embarassed е ако съм в период на цялостно почистване на къщата може и всеки ден да пера...но няма да имам къде да ги простирам... особено през зимата... newsm78

# 209
  • Мнения: 798
Ами ние сме трима. Може да се каже 4е пускам пералня през ден. Не оби4ам да пускам празна пералня. но като се има предвид 4е имам бели, цветни и 4ерни дрехи и те стават поне 3. А в пове4ето случаи и пове4е.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт