Колко пъти в седмицата пускате пералнята???

  • 17 322
  • 236
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 202
Всеки ден washдаже бабичките до нас които живеят викат,че много пране съм проскала  hang

# 91
  • Мнения: 5 103
На 2 дена , но наща е голяма 10кг, пране побира.

# 92
  • Мнения: 99
Аз лично не само,че всеки ден задължително, но повечето дни и по два пъти пускам.Вечер като се прибера и другата като си лягам, аз малко съм манячка, почти няма дреха която да се облече втори път преди да е изпрана, било то половери,дънки, абе всичко пера.Даже моят мъж много ми се подиграва и казва,че ги вадя от гардероба чистите дрехи за да си поълвам пералнята като не е пълна:)))

# 93
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Всеки ден или през ден

# 94
  • все тук
  • Мнения: 1 718
4-5 перални пускам на седмица, но тъй като съм на работа, ги комбинирам в петък вечер и в събота през целия ден. В неделя пада голямо прибиране и гладене на прането. Ужас. Не знам как се цапаме толкова много - аз, мъжа ми и детето сме.

# 95
  • Мнения: 730
Долу горе по 4-5 пъти на седмица wash

# 96
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
На детето бяло и цветно
На нас 2 цветни 1 бяло и 1 спаялния комплект и хавлиите
Май и моите станаха 6-7 без аварий

# 97
  • Мнения: 3 447
Всеки ден. Горе-долу се редуват през ден наши и на бебо. Двама възрастни сме + бебе.

# 98
  • Мнения: 2 241
Чак всеки ден не пера, сигурно се събират обаче 4-5-6 перални седмично, защото понякога ги карам по две една след друга.
А понякога (ако през седмицата ме е домързяло Laughing) през уикенда ги изкарвам 3, че и повече една след друга Grinning

# 99
  • Мнения: 11 344
Пера само събота и неделя. Трябва да е нещо много драматично, за да пера през седмицата.
1 машина хавлии, 1 - наши чаршафи, 1 - на децата чаршафчетата, 1 - покривки за маса, 1 - детски светли, 1 - детски тъмни, 1 - наши светли, 1 - наши тъмни. Понякога се събират и 1 пуловери.
Позволявам си да го правя през уикенда, защото съм със сушилня и не губя време в простиране. После направо нагъвам и по гардеробите ( сушилнята не ги мачка)

# 100
  • Мнения: 1 951
Ние сме само двама върzастни, но пак събирам средно 3 перални на седмица, а понякога дори повече.

# 101
  • Мнения: 101
  Всеки ден , трима човека .

# 102
  • Мнения: 369
Само да не се окаже че ходим мръсни , обаче пускам само 4 ,  5 перални на седмица и то в почивните дни .Много рядко през седмицата . Laughing
Бяло на детенце
Цветно на детенце
Бяло наше
Цветно наше
И ако има някое яке за пране
А на ръце само това което пуска и не се пере в пералнята. Преди съм прала на детето всички цдрехи на ръка понеже беше алергично, но вече започнах да я свиквам с пералнята.
В семейството сме 4 човека  мама,тати ,баба и детенце

# 103
  • Мнения: 1 934
и аз пера всеки ден минумум по една.повечето пъти пускам по 2 на ден-една на детето и една с наше пране
И аз съм така.

# 104
  • Мнения: 139
Задължително поне една на ден!

Общи условия

Активация на акаунт