Fatih Harbiye ~ една съвременна история за Пепеляшка ~ Тема 28

  • 15 778
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 486
Оф, за червилото и да не почвам, че все едно да не казвам какво е яла, че толкова и се е усладило, чак се е омазала  ooooh! ooooh! ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

и двамата тука не ми аресват Sick как са ги стъкмили ooooh! ooooh! ooooh!

# 721
  • Мнения: 10 486
Да,Аслъ нема корем Peace ма що не са го обръснали Тембърчо Mr. Green егати младоженеца Sick



# 722
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Оф, за червилото и да не почвам, че все едно да не казвам какво е яла, че толкова и се е усладило, чак се е омазала  ooooh! ooooh! ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

и двамата тука не ми аресват Sick как са ги стъкмили ooooh! ooooh! ooooh!

Кат сватбата на Адамс Фемили  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 30 820
Оф, за червилото и да не почвам, че все едно да не казвам какво е яла, че толкова и се е усладило, чак се е омазала  ooooh! ooooh! ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

и двамата тука не ми аресват Sick как са ги стъкмили ooooh! ooooh! ooooh!

Кат сватбата на Адамс Фемили  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 22 172
Оф, за червилото и да не почвам, че все едно да не казвам какво е яла, че толкова и се е усладило, чак се е омазала  ooooh! ooooh! ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

и двамата тука не ми аресват Sick как са ги стъкмили ooooh! ooooh! ooooh!

Кат сватбата на Адамс Фемили  Mr. Green
ooooh! ooooh! ooooh!
Не ми е ясно толкова ли щеше да им е трудно, да направят на Неслито една хубава прическа и грим, един хубав воал, ай за роклята е ясно, че ще е старомодна, ама нали е на аннето - там щяхме да се примирим  Peace А Кадир съм го виждала по-стилен поне в 98 % от сериала  ooooh!
Друго не ни остава, освен да си затворим очите за смешничкия им стайлинг и да се надяваме на красив завършек на приказката им  Peace

# 725
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ми Неслихан, тя даже кат рисуваше беше по-хубава, да не казвам в мечтите на Тембъра, кога беше с роклята булчинска, а ся я направили зорлен на Баба Яга  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А малееееее за Тембъра, ми нямам думи бе, за кво е тая брада той младоженец ли ще е или у манастира като поп ще влиза, еййййй ма много се ядосах бе  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
На аблата сватбата колко беше хубава Нериман, а ся ще ми я правят на клоун. Ми нарисувайте и и един червен нос бе, че да я щипва Тембъра и да свири даже  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Па на него една келимяфка и едно кандило, таман ще са му на вида  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 726
  • Мнения: 22 172
Ми Неслихан, тя даже кат рисуваше беше по-хубава, да не казвам в мечтите на Тембъра, кога беше с роклята булчинска, а ся я направили зорлен на Баба Яга  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А малееееее за Тембъра, ми нямам думи бе, за кво е тая брада той младоженец ли ще е или у манастира като поп ще влиза, еййййй ма много се ядосах бе  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
На аблата сватбата колко беше хубава Нериман, а ся ще ми я правят на клоун. Ми нарисувайте и и един червен нос бе, че да я щипва Тембъра и да свири даже  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Па на него една келимяфка и едно кандило, таман ще са му на вида  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 727
  • Мнения: 10 486
Оф, за червилото и да не почвам, че все едно да не казвам какво е яла, че толкова и се е усладило, чак се е омазала  ooooh! ooooh! ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

и двамата тука не ми аресват Sick как са ги стъкмили ooooh! ooooh! ooooh!

Кат сватбата на Адамс Фемили  Mr. Green
ooooh! ooooh! ooooh!
Не ми е ясно толкова ли щеше да им е трудно, да направят на Неслито една хубава прическа и грим, един хубав воал, ай за роклята е ясно, че ще е старомодна, ама нали е на аннето - там щяхме да се примирим  Peace А Кадир съм го виждала по-стилен поне в 98 % от сериала  ooooh!
Друго не ни остава, освен да си затворим очите за смешничкия им стайлинг и да се надяваме на красив завършек на приказката им  Peace
+1 Peace нервим се ,като претупат нещата #2gunfire #2gunfire #2gunfire в началото на сериала ни грабнаха с визизия Heart Eyesтака и трябваше да бъде в края Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ей кат тук Heart Eyes Heart Eyes

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Само Пеликана го няма и Дойгу и майка и и баща и са там,на сватбата.

# 729
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ох, като видя колко е хубава и как са я скипросали и ме заболява главата  Crossing Arms

# 730
  • Мнения: 30 820
devami yarin saat 21.00'da burada #birdakikamolsa

Утре в 21ч ма къде newsm78

# 731
  • Мнения: 22 172
Само Пеликана го няма и Дойгу и майка и и баща и са там,на сватбата.
Пеликана дебне отвън, дали не замисля нещо като за финал  Thinking

# 732
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Само Пеликана го няма и Дойгу и майка и и баща и са там,на сватбата.
Пеликана дебне отвън, дали не замисля нещо като за финал  Thinking
Най-много да гръмнат Маджит, то друго и без тва не остана . Аз вече приключвам с гледането категорично онлайн на турските им истории, които заради рейтингите се претупват и ни правят на малоумници с тия нескопосани финали  Naughty

# 733
  • Мнения: 22 172
Само Пеликана го няма и Дойгу и майка и и баща и са там,на сватбата.
Пеликана дебне отвън, дали не замисля нещо като за финал  Thinking
Най-много да гръмнат Маджит, то друго и без тва не остана . Аз вече приключвам с гледането категорично онлайн на турските им истории, които заради рейтингите се претупват и ни правят на малоумници с тия нескопосани финали  Naughty
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Сакън, Ирко  Stop Аз си чакам щастливия финал, иначе  #Sniper #Sniper #Sniper

# 734
  • Мнения: 30 820
Или и двамата Naughty или никой Naughty

Общи условия

Активация на акаунт