помощ !!!! трябва да анулирам резервация

  • 6 159
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 740
Ако в политиката на хотела е да взима пари предварително и това е описано букинг нищо не могат да направят.

# 16
  • Мнения: 9 691
Ако в политиката на хотела е да взима пари предварително и това е описано букинг нищо не могат да направят.

Не съществува такова нещо като "нищо не може да се направи".  Peace
Един разговор може да промени нещата и двете страни да се договорят.

Това лято съм върнала суми на 3 софийски семейства. Предплатиха, трябваше да дойдат за уикенда и след градушката звъннаха, че няма да пристигнат и разбират, че сумата е невъзвращаема. Е, аз лично съм им превела обратно парите и си препродадох стаите.
Връщала съм пари на клиенти, които бяха при нас една нощувка, получиха скръбна вест и трябваше да си тръгнат.

Не забравяйте, че и от двете страни са хора. Позвънете, обяснете, попитайте. Особено след като резервацията е след месеци.  Peace

# 17
  • Мнения: 4 740
Аз пък може за съм много зла, на трябва да имат основатня причина за дя им върна парите. Естествено връщала съм при скръбне вести, болни, бременни и т.н, но ей така да върна просто забрави.

# 18
  • Мнения: 9 691
Да, но ако хората не пробват, няма как да знаят дали ще попаднат на теб или мен.  Laughing

п.с. Аз също не бих върнала парите на някой, който ми се обади ден пред пристигането и ми каже "Досърбя ме нещо, не искам във Велинград, искам в Хисаря."  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 740
Да, но ако хората не пробват, няма как да знаят дали ще попаднат на теб или мен.  Laughing

п.с. Аз също не бих върнала парите на някой, който ми се обади ден пред пристигането и ми каже "Досърбя ме нещо, не искам във Велинград, искам в Хисаря."  Laughing
Именно. Като си правиш резервация се съгласяваш с политиката на  хотела. Не можеш ей така да решиш, че искаш да откажеш резервацията си.

# 20
  • Мнения: 2

На 17,05,2015 направих резервация в booking,не съм плащала нищо не съм давала кредитни карти искам да я анулирам ,но в потвърдената резервация ми пише , че дължа неустойка ,въпроса ми е ако я анулирам, днес как ще ме накарат да платя тази неустойка ?

# 21
  • Мнения: 4 740

На 17,05,2015 направих резервация в booking,не съм плащала нищо не съм давала кредитни карти искам да я анулирам ,но в потвърдената резервация ми пише , че дължа неустойка ,въпроса ми е ако я анулирам, днес как ще ме накарат да платя тази неустойка ?
Щом не си дала данни на карта няма как да ти вземат пари.

# 22
  • Мнения: 2
значи да я анулирам и да престана да се притеснявам

Общи условия

Активация на акаунт