дайте ми съвет моля ви,дали бременноста ми е извънматочна и какво да правя

  • 2 990
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
usmivka83, здравей! Не мога да ти бъда полезна със съвет, но мога да приветствам избора ти на лекар. Д-р Тодоров бе единственият лекар и то не само в България, който след дългогодишно ходене по мъките, ми откри реалния проблем и забременях. За мен той е ако не най-добрият, то поне един от най-добрите диагностици в сферата на гинекологията у нас. Да, добре е да потърсиш и второ мнение, но с лекар като него, можеш да се чувстваш уверена и сигурна. Успех и дано всичко е наред!

# 16
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен! На скоро ви бях писала. Моля ви за съвет. Трябваше да ми дойде на 18.12.14. Но не ми дойде. Вече станаха две седмици закъснение! Преди ден правих тест който единият е с бледа втора чертичка и три отриц. Притеснявам се защото вчера ми зацапа кафеникаво после стана тъмно червено с болки в яйчниците. Притеснявам се, че може да е извънматочна. Сега и да искам да отида на преглед не мога защото нямам възможност. Ще мога чак след нова година. Надявам се до тогава да не стане нещо по лошо. По принцип никога не ми е закъснявало толкова дълго а само ден. Последните три месеца винаги е бил точен. Моля ви за съвет! Благодаря яи.

Последна редакция: ср, 31 дек 2014, 05:28 от Alex777

# 17
  • burgas
  • Мнения: 192
Моят съвет е да отидеш и да си пуснеш един кръвен тест за бременност, ако покаже положителен се прави пак след 48 часа. Може да е била химическа, за да имаш първо бледа втора черта и после 3 теста отрицателни значи стойността на чхг пада. Това е само мое мнение, аз съм била с химичекса един път и извънматочна един път.

Общи условия

Активация на акаунт