Чудна Коледа се очертава с АПРИЛЧЕ в корем на мама - тема 8

  • 24 892
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 77
Здравейте ,момичета!
Много си харесах ето тази количка : http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/56170 , но искам да я видя на живо.
Някой знае ли къде в София продават колички Jane и имате ли впечатления от тази марка?

Аз име също още не съм измислила или поне не сме стигнали до консенсус с ММ, въпреки че нямам особени претенции и съм оставила по-скоро избора в негови ръце Wink

# 676
  • София
  • Мнения: 5 884
...
Да, много са практични тези, но са от ПДЧ. Аз предпочитам дърво. Досега си мислих, че ще вземем сгъваема, защото са по-компактни. Обаче нямат люлка, а и са едни такива шушлякови и май всички са произведени в Китай.  ooooh!  Почитател съм на естествените материи и материали, но съчетани с функционалност.
...
Ние имаме такова от първото ми дете, аз също исках да е дърво, заради химиите в другите материали. По-големият размер, дъщеря ми още си спи в него, сега ще й вземем ново. Функцията люлка е класическа обаче, махат се колелата отдолу, но не съм я ползвала. Пробвах, но детето страшно пищеше, изобщо не й хареса, така че я успокоявах, като бутах цялото креватче на колелцата.


vikiimm, вносител е Адриа 2001, имат си и магазин.
Аз съм много доволна от нашата.

# 677
  • Мнения: 77
Елица , благодаря! Wink
Вашата кой модел е?

# 678
  • Sofia
  • Мнения: 331
Аз ви бия по липса на покупки - купила съм 2 чифта чорапки, и дори не помня къде ги прибрах. Но все пак вече имам едно чаве от същия пол, което расте като гъба, и съм заета да го кича за празниците, та е разбираемо  Mr. Green

 Аз пък не съм купила НИЩО  Joy Нито шапка, нито чорапки, нищичко. Само плакна очи по вашите покупки и ви се радвам. Надявам се скоро да ви се похваля  Laughing

Kalitarka, изобщо не си зла. Напълно си права!  Naughty Съгласна съм с всичко, което си написала и ти и Daisy. Затова и няма да ви повтарям. И на мен ми стана интересно veryy_s с коя буква е свекърва ти?



# 679
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
И ние поради липса на място първите месеци ще бъдем с Бейби Моусес Баскет, който е на колелца и под самата кошница има маса за преповиване и място за пампи. Много е практично.

На нас тук не ни казват колко грама и колко см. е Sad Само, че всичко е наред Simple Smile

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 479
И на мен все още не са почнали да ли казват колко гр. е  Sad Доки каза - от другия месец. А на повечето вече им казват, а аз съм любопитна и искам да знам..  newsm78 Joy Но да, важното е всичко да е наред, пък другото е бях кахър.

# 681
  • Мнения: 1 067
И аз не съм купила нищичко още. Евентуално февруари, март ще вземем количка, чаршафи и някое друго боди ей така за цвят Laughing. С това се изчерпва всичко, което ни трябва за бебето. Е  и памперси, за къде без тях Mr. Green.

И аз съм любопитна за грамажите ама май не искам да знам. Както върви близо 2 седмици напред ще взема да се стресна и да се откажа от раждането Joy. Преди време бях чела някъде (не се знае колко достоверен източник беше), че всяко следващото дете което ражда една майка е поне мъничко по голямо от предходното Crazy. С други думи очаквам слонче. И АГ-то ми уби надеждите с реплика от сорта: ти не си врабче, не очаквай да родиш такова hahaha.

Днес си взех резултатите от ОГТТ и всичко изглежда наред. Даже прекалено добре, което е съмнително Thinking. И все пак смятам да почна да се ограничавам в храната и да се храня по здравословно и качествено. Дано не остане като всички останали обещания дето се дават в новогодишната нощ Whistling.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 479
amy_lee хаха аз на моя му говоря и сключвам сделки, да е по ситен като го раждам, пък после голям мъж да стане  Joy сега най-новото е, тъй като върви за мартенско, да вземе да подрани и дойде като един чудесен рибок   Animal Tropical Fish да си е на мама зодията хахаха.

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 331
На мен ми казват грамажите всеки път. На последния преглед в 18 г.с. беше около 250 грама. Но пък със сантиметрите е трудна задача  Joy Не може да измери цялото бебе и на базата на отделните части на тялото прави предположения някакви.  Laughing Нямам търпение другата седмица да видя колко е пораснала  Laughing
veryy_s , има толкова хубави имена с буквата В и има избор. Надявам се да стигнете до консенсус и да нямате разправии  Heart Eyes


 С други думи очаквам слонче. И АГ-то ми уби надеждите с реплика от сорта: ти не си врабче, не очаквай да родиш такова hahaha.

Днес си взех резултатите от ОГТТ и всичко изглежда наред. Даже прекалено добре, което е съмнително Thinking.

Хихи  Joy Браво за резултатите Ейми  Hug

# 684
  • София
  • Мнения: 11 790
amy_lee ами супер значи няма ГД , слонче не слонче по-добре отколкото да е под 3 кг. Аз като гледах като мереше док нашия го докарваше на УЗ 25/26  гс та май всички вървим напред за мартенски бебета  Laughing

# 685
  • София
  • Мнения: 2 511
Днес цял ден мислих и се чудих и май ще обзаведем детската стая от Икеа. Просто всичките мебели са им трансформиращи се, детските креватчета са супер евтини. Сега остава ММ да го убедя Simple Smile

Една моя приятелка вече втора детска обзавежда от тях, много са им хубави нещата наистина!
И спалното бельо е уникално.
Ние като направим "постоянна" детска също мислим от там да вземем всичко.

amy_lee - браво за резултатите! И аз съм си дала такова обещание към себе си... Че напоследък само на въглехидрати и боклуци го удрям, добре че ми се ядат много плодове - и пресни, и сушени, че да си наваксам.
Но виж кисело мляко, прясно мляко... Ако нещо не ми трябват за готвене (или на мусака и чушки, примерно), въобще не се сещам.

Verry_s - с В наистина има много хубави имена, даже това, което ние сме избрали е с В. Дано стигнете до консенсус!

# 686
  • Мнения: 19
може ли да ми дадете мнение за матрак дунапрен с кокос хубави ли са

# 687
  • Мнения: 1 067
Така е да, радвам се че всичко е наред. На последното измерване бях в 24г.с.+2дни, бебето излезе 25+6дни Crazy. Ама проблема не е че може да е мартенче, даже ще се радвам. Мисля си какво ще стане ако изчака до термин и си е все така напред, както направи каката Crazy.Ноооо пак казвам - доволна и щастлива съм, че сме здрави, другото ще се нареди.

# 688
  • Мнения: 1 067
Въпросче Simple Smile - тези от вас, които правиха ОГТТ какво пуснахте - само глюкоза или глюкоза+инсулин Rolling Eyes?

# 689
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
ооох...килограми...лоша дума, лошааа.

Ами_Лий, ти за мен си добре изглеждаща, не знам, какво толкова вижда доктора, че прави такова изказване Stop

Аз тия дни се депресирах. Имам една позната от фейса, с първата бременност качи 4 кила, с втората също и седмица след раждането е с по-плосък корем отколкото аз някога съм била. Направо като я гледа човек, щъркела носи бебетата. И е супер поддържана, и двата пъти влезе за секцио с прекрасен маникюр и нова прическа. Аз само като знам покрай дребния и домакинството колко работа имам, маникюр и педикюр успявам да си направя веднъж седмично, мааакккссс...а след раждането бях тоооллкова изтощена една седмица, че не можеше ид а става дума да се гримирам, да се кача на токчетата и да забегна в мола.

Честно, шапка свалям на такива мами, аз само се опитвам да ги догонвам.

Общи условия

Активация на акаунт