Забременяване Преди Цикъл

  • 16 890
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
Тези симптоми може да се дължат и на МЦ който ще ти дойде скоро. Аз при първия ни опит си мислих, че съм забременяла защото правихме опити малко преди, по време и след овулация, закъсня ми 10 дни, имах зацапване, леки болки долу в корема но точно преди да си направя теста на 10 или 11 ден ми дойде... следващия месец се бях отчаяла и дори си мислих, че не мога да зачена, но се получи така, че го направихме 2,3 пъти точно 1 ден преди цикъла и познай - бебче Grinning теста отчете чак на 15ти ден след закъснението, преди това имах 2 отрицателни, след 15 ден закъснение си взех още 2 различни марки тестове и 2та бяха положителни с много бледа втора чертичка.

# 16
  • Мнения: 6 833
Как засече овулацията?
Това, което описваш ми изглежда като дълъг цикъл и съответно - късна овулация.

# 17
  • Мнения: 20
да момичета не съм бременна не съм и правила теста купих си го но на сутринта си имаше нормално кръвотечение ,и цикъла ми продължи 5 дни ,но все пак продължаваме с опитите Simple Smile благодаря ви

# 18
  • Мнения: 8
Здравей, искам да попитам тъй като на 04.07.2019 г ми дойде а на 14.05.2019 правихме опит за зачеване. Има ли шанс да си имам бебче и кога мога да направя тест-а

# 19
  • Мнения: 2 161
Здравей, искам да попитам тъй като на 04.07.2019 г ми дойде а на 14.05.2019 правихме опит за зачеване. Има ли шанс да си имам бебче и кога мога да направя тест-а
Шанс има, а тест един ден след като ти закъснее. Всъщност надявам се да имаш предвид 14.07.19, че тия неща не стават със задна дата.

# 20
  • Мнения: 8
Демек теста да го наравя август когато ми закъснеее

# 21
  • Мнения: 2 161
Демек теста да го наравя август когато ми закъснеее
Точно така, ако не ти дойде в уречения ден - правиш тест.

# 22
  • Мнения: 1
Здравейте, мами. Ето и моята история.
На 27.08 беше сватбата ни като в същия ден не се пазихме, на 29.08 също. Трябваше да ми дойде на 01.09. Като предишния месец пих примолут нор за изместване на цикъла. Винаги съм била с редовен цикъл. Днес обаче 04.09 цикъл все още няма. Симптоми да ми идва също. Няма болки в корема, единствено леки болки в гърдите. Дали чудото е станало и може да очакваме бебче?

Общи условия

Активация на акаунт