"Коледна картичка при мен ще долети,с пожелание да видя две черти" - Над 35 :)

  • 28 027
  • 716
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 535
Изпратих я на готвача  Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 8 527
Добре, че сме традиционалисти за Бъдни вечер и не ми се налага да мисля какви да ги върша. Прехвърлих на сестра ми да прави тиквеника и щрудела, пък утре ще си направя заготовки за сърмите и чушките.
Момичета, мн зле ми е кожата на ръцете и ноктите, да пробвам с вазелина с невен освен?  newsm78 някакви други идеи?

# 707
  • Мнения: 13 939
А при нас майка ми и свекървата на сестра ми ще готвят за бъдни вечер  Mr. Green Сестра ми ще има грижата за Коледа, за мен остава да направя десерта  Grinning
Днес най-сетне купих половината коледни подаръци и съм доволна   Crazy

# 708
  • Мнения: 13 939
Дари масло от вечерна иглика си вземи 1000 мг. Може и някакъв кортикостероид за бързо оправяне, на мен ми помага дипросалик.

# 709
  • Мнения: 8 527
вечерна иглика за пиене ли да взема?
http://prikachi.com/images.php?images/993/7798993b.jpg
това ми е подаръка и картичката от Шерифчето Simple Smile сега стана малко пияно

# 710
  • Мнения: 600
 Даре , Омегите .. 3 е най -подходяща ..иначе аз си правя крем от свинска мас и розова вода + няколко капки ароматно масло , каквото ти харесва . Слага се във вода и се ври , докато водата се изпари и маста със маслата стане мека и пухкава . Това и за стрии се ползва и за суха кожа .  Peace
 Укрсата много отива на картичката ....прекрасна композиция !

# 711
  • Мнения: 13 939
Даре, за пиене, не знам дали има друг вид.
Много ми харесва украсата ти  Simple Smile

# 712
  • Мнения: 600
 Аз взех да се притеснявам за моята картичка до Ава . Дано не я приватизира някой .

# 713
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Даре, украсата ти е чудна, а за картичката и подаръка  Heart Eyes
И моята май не е пристигнала при Танзу  newsm78

# 714
  • Мнения: 3 406
Танче, пристигнала е. Утре ще си я взема. Дадох постоянния си адрес - на майка ми на баща ми къщата, щото тук на квартирата нищо не получаваме. Кутията е на улицата, няма ключ, и всичко изчезва от нея.

# 715
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Явно само моите картички не пристигат  Sad

Да честита на рождения ден на дечицата на Лени и Мимче - да са здрави и щастливи   bouquet

Ето ви НОВАТА ТЕМА - на пияна глава толкоз   Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=816564.new#new

# 716
  • Мнения: 1 353
Минавам само да се похваля, че има получена картичка  smile3533
Мноооого благодаря!!!!!!! newsm51
 Скоро се надявам да Ви настигна и прочета. Снимка също да кача , ма явно няма да е скоро  :crazyeyes
Липсвате ми .

Общи условия

Активация на акаунт