Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - 31

  • 62 603
  • 782
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 105
здравейте и аз се нареждам на опашката за коледното чудо сега да ви кажа как мина прегледа днес- както предполагах отложиха ме за след празниците днес на 11 ден -11мм. фоликул аз съм с късна овулация и това отлага ЕЦ  изписа ми дуфастон от 16 ден и фемара от 3 ден явно нещо е притеснява и няма да съм на пълно на ЕЦ.  Някои от вас пил ли е фемара

# 31
# 32
  • на морето
  • Мнения: 239
Иля, силно се надявам вътрешното ти усещане този път да греши. А не е ли малко рано за тест?

# 33
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Мерси за темичката! Дано всички бъдем докоснати от коледното чудо  Praynig
Иля, не така  Naughty  не се предавай  Hug

# 34
  • Мнения: 11 592
Дано всичко получат своето Коледно чудо!

# 35
  • Мнения: 19 733
И аз тук.

# 36
  • Мнения: 2 831
Пожелавам си двойно повече Коледни чудеса  preggo newsm32 newsm07тази година.

# 37
  • Мнения: 860
И аз тук.Нека всяка от нас сбъдне мечтата си  Praynig
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!


# 38
  • Мнения: 103
Връщам се назад във времето с една година и с умиление си спомням предколедното трепетно  очакване на. чудото. И ето, че се случи. Само два дни преди Коледа видях така жадуваните седем години две черти. Получих най- хубавия подарък. в живота ми. А сега нашето Чудо спи до мен и не мога да спра да й се усмихвам. Пожелавам това щастие на всички вас. Не спирате да вярвате. В най- добрите ръце сте. Успех. на всички. babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 39
  • Мнения: 451
Запис и от мен,5-и ден на 4-и поред трансфер. Дано това бъде най-хубавия ми и най-чакан коледен подарък. Каквото зависи от нас го правим,оттам нататъка е Божа работа!  baby_neutral Praynig Hug

# 40
# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Връщам се назад във времето с една година и с умиление си спомням предколедното трепетно  очакване на. чудото. И ето, че се случи. Само два дни преди Коледа видях така жадуваните седем години две черти. Получих най- хубавия подарък. в живота ми. А сега нашето Чудо спи до мен и не мога да спра да й се усмихвам. Пожелавам това щастие на всички вас. Не спирате да вярвате. В най- добрите ръце сте. Успех. на всички. babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Веднага се мушкам под вълшебния прашеца на buba77  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 7 914
И аз  newsm79, точно днес ми трябва.

# 43
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Запис и от мен,5-и ден на 4-и поред трансфер. Дано това бъде най-хубавия ми и най-чакан коледен подарък. Каквото зависи от нас го правим,оттам нататъка е Божа работа!  baby_neutral Praynig Hug
  Hug Praynig УСПЕХ

# 44
  • на морето
  • Мнения: 239
Иля, с теб сме! Дано има хубави новини!

Общи условия

Активация на акаунт