ЛЮБОВ ИЛИ НЕ?

  • 9 062
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 170
Е баш на коледните празници да оставиш "депресиран"?! Ясно, че ще е с нея.

# 61
  • Мнения: 11 523
Е баш на коледните празници да оставиш "депресиран"?! Ясно, че ще е с нея.

Да, и там му е мястото!  Peace
И ще му е много мъчно, че авторката е сама. Ама много ще му е криво  Crazy Затова ще и подари нещо хубаво и скъпо. Залагам на скъпо бижу. О да - имам си 5 такива, 5 новогодишни извинения! Скъпата техника е за рождения ден.

The Дорис,като си била толкова дълго любовница , добре ли се чувстваше, не ти ли липсваше по празници,през нощите когато той е бил до съпругата си?

Празниците за всички самотни хора са най-трудни  Rolling Eyes Полудявах при мисълта къде са и как празнуват, какво правят, докосват ли се. И тъй като той имаше доста пари обикновено бяха някъде, от където ми пращаше смс-и като: "Плажа е страхотен! Много ми се иска да сме двамата тук. Желая те!" Е, няма такава мотивация да вършиш хиляди неща само и само да не си сам с мислите си.  Mr. Green

Да bubanka, единствената жертва в такава ситуация е мамената съпругата. Особено когато е свястна и се чуди какво става със семейството и, дали не прави нещата както трябва, дали ако му пусне ан*лен секс ще събуди позамрелия им сексуален живот т.е. се бори по неин си начин за семейството си.

Общи условия

Активация на акаунт