Re: Юлски бебета 2013 - тема 28

  • 55 649
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 368
Честита Нова Година, момичета. Пожелавам ви (и на себе си) здрави деца, любящи мъже и повече време за  вас- за фризьор, маникюр, театър, опера, книга, разхода, кафе, ресторант......Повече спокойствие, щастие, усмивки.... Повече любов, страст, желание, емоции.....Повече успехи, повече взети изпити....

Ние с майка ми бяхме с две бебета снощи, нахранихме ги и в 21:00 по леглата.  Simple Smile
Тишина и спокойствие. Сипахме си по едно винце и си хапнахме.
Дребните хич и не усетиха, че нещо става в 24:00ч
При нас тази вечер беше по-голямата лудница, дойде стестра ми с по- голямото дете и беше голямо беснеене, кой плаче, кой се сърди, кой паднал, кой кого ухапал  #Crazy Ама беше забавно
Само дето всички болни: трите деца, майка ми и сестра ми. Сутрината бях като медицинска сестра- кой сироп, кой хапче, кой капки... Кой киха, кой кашля, кой без глас, на кой му тече сопола... 3 пъти ходих до аптеката, че все нещо бях забравила да купя за някой от болните. А дано не ни върви така цяла година  Praynig

# 376
  • Мнения: 8
 Stop За много години!

# 377
  • Мнения: 120
За моного години, 2015  да  е мирна, да сме здрави и късметът да е с нас! Благодаря, че ви има!

# 378
  • София
  • Мнения: 1 318
Живи и здрави бъдете, скъпи приятелки! Нека не броим дните и много да са ни парите! Нека да живеем лудо и всеки ден да бъде чудо! Нека зло под камък спи и по вода да ни върви! Hug Hug Hug
Приземихме се, тук в София. Много съм доволна от цялата "екскурзия". Е, малко ми беше притеснено, защото с мм бяхме "екскурзоводи", но всичко беше наред- новата година голяма веселба и изобщо целият престой готин.
Мариринка много ни се зарадва, беше и домъчняло.

# 379
  • Мнения: 2 381
За много години, момичета. Честит имен ден на патерица на Глупи, Весела и ЛилиСф Simple Smile

Джина каза, че сит на гладен не вярва и за мен беше достатъчно да разбрера, че другото семейство изнемогва.

# 380
  • Мнения: 4 841
Да Ники, но каза също, че се тагва и от скъпи ресторанти. Така че Джине, сори ама ти си за бой. Въпреки всичко се гордея, че те познавам  Hug

При условие, че имам да изплащам имот и дължа на банката някакви си кирливи 500лв, който всеки месец изплащаме, не мога да си позволя да отида за един ден (Нова Година) на вила, където нощувките ни са общо 80лв и отделно и консумацията. Не, че ги нямам тези пари към момента, но предпочитам вместо една вечер да правя "иху" да си погася част от борча. Или пък да купя нещо, от което наистина имам нужда (пералня). Може би аз така съм възпитана, може би аз не мисля правилно, но това съм аз и така аз разсъждавам.
Научена съм първо да си плащам сметките и после да живея с това, което ми остане.

# 381
  • Мнения: 2 237
Агнес, като каза пералня....да те питам: какво би казала за уред за кисело мляко? Видях, че в Лидъл имаше, и много исках да си взема. Но не знам върши ли работа, струва ли си...А и едва ли вече са останали в Лидъл. Та случайно да имаш някакви отзиви?  Thinking Фризерът ни е вечно пълен със замразено прясно мляко , което свеки ни праща. И все се чудя какво да го правя. Та си мислех, че ако си имам машина за кисело мляко, ще си го правя. С черги и палта не ми се увива.

Аз пък днес взех че усетих земетресението. Беше кратко, но се усети. И сега ми е едно такова страшно  newsm43

Днес цял ден готвя...ММ ми донесе див заек. Та не стига че го одрах, почистих и разфасовах, ами да се чудя и какво да го правя...Та днес го направих в гювеч, отделно правих и гарнитура. Стана яко, ама ми отне деня. Добре че си имам какичка, която да гледа Бобето Simple Smile Даже и на кафенце излязох за половин час с приятелка. Боян спеше. Като се върнах той станал, какичка го облякла, нахранила и му пуснала детско. И чинно си ме чакат  Simple Smile

# 382
  • Мнения: 4 841
Браво на какичка  Hug И аз си имам една такава какичка, която като я прихапе ШТъркела и идва да гледа Ого понякога. Не се оплаквам, благодарна съм. И за двете деца тя ми е помагала много повече отколкото бабите им.

Уреда за кисело мляко го нямам, но казаха, че ставал. Беше намален последно като го имаше. Ако го няма в магазина, може да звъннеш на националния телефон на Лидл и да помолиш да ти доставят един в най близкият ти магазин. Аз като не открия нещо така си го поръчвам. Но имай на предвид, че уреда е за малки дози кисело мляко. Не знам колко точно, но едва ли ще събира по 2л мляко.

Щом имаш много мляко я спретни един крем карамел и ме покани на гости  Flutter

# 383
  • Мнения: 4 255
Близначе,а защо не правиш сирене?Или направо свекърва ти да го прави?

# 384
  • Мнения: 11 747
Брей, и аз бих си направила сирене!  Thinking 

Джине, видяхме ви какви сте купонджии, най- вече Бранка  Grinning

# 385
  • Мнения: 4 255
КАто заговорихме,така ми се прияде пресносолно сиренцее...мммм..Да беше жива баба... Sad

# 386
  • Мнения: 11 747
И аз така от баба, ама беше преди 20 години и беше овче... Моцарелата ми напомня на него, леко.

# 387
  • Мнения: 4 255
Точно на моцарела приличала,Пине,ама сякаш..по-вкусно,бе..Де да знам..То по-принцип май-не е много полезно така да се яде,ама сигурно и за това ми беше така апетитно  Laughing

# 388
  • Мнения: 11 747
Е, що да не е полезно? Аз от как съм се родила до към 17- годишна съм яла доста такова. Имаше времена не го обичах, после пак го обичах... Сега и да искам и да не искам - няма.

# 389
  • Мнения: 4 255
И аз много го обичах и даже повече така го изяждах,отколкото готово.Наскоро четох някъде,че не било полезно,щото нали било напълно готово и все още имало живи бактерии в него,които били опасни.Не знам колко е вярно.Факт е,че на мен след талкова години консумация нищо ми няма.

Общи условия

Активация на акаунт