Re: Юлски бебета 2013 - тема 28

  • 55 628
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 350
Добро утро!
Таничка,видях една снимка ,много  е засмяна Алекс ,браво  Mr. Green
Мъхче, защо пък така да ви заплашва бе Rolling Eyes Като не може да се справи ,да си каже директно.Ти какво да направиш,да ги превъзпиташ ли  Laughing Извинявай ,ама много смешно ми стана! Laughing То да не зависи от теб ! И ааз съм стигнала до твоя извод ,че Тони не слуша ,защото аз чистя и готвя ,седя на компютъра ,понякога дори дръзвам да се изкъпя или да се гримирам  hahaha Иска вниманието ми да е насочено 100 % към него,ама няма как да стане !

# 91
  • varna
  • Мнения: 871
Мисти, ти ме уби, такива пари за тоя град, и то във вида, който описваш Shocked
Мъхче, разбирам те напълно, и аз не издържам, хем съм с едно. Просто не мога да съм нон стоп до нея, а и игри да й измислям не ме бива, чак се чувствам виновна, че не съм добра майка Embarassed

# 92
  • Мнения: 4 708
Мъхче тепърва до 2г почва най-трудната част от отглеждането на децата. Въоръжи се с търпение. Моето от край време не ми дава да свърша нищо. Не дава да готвя, че печката е на терасата и не иска да стои сама вътре, реве от прахосмукачката до посиняване, ако реша да мия чинии, тя решава да ми се провеси на панталона. Просто съм оставила домакинстването, в нас щом и Ивета забеляза, че никога не е било толкова разхвърляно, а тя си е такава по принцип  Embarassed като се прибере ММ от работа гледам да сготвя, да поприбера играчките от пода, ако случайно съм успяла да изчистя 2 часа по-късно не личи. Затова си играя с нея, тя е щастлива и не се тръшка, не прави бели ако съм плътно до нея, пък за чистене и готвене цял живот после ще имам време. ММ се примири и вече не намира претенции  Mr. Green
Хера когато го взехме си беше ново до ключ, нямаше теч от терасата на комшията все още, така че си беше нормално. Иначе тогава бяха паднали цените, сега е по-зле. Но примерно ходихме да гледаме едно същата квадратура за 28000евро в същият квартал, но се оказа, че няма акт 16, на някакъв черен път, който ако падне един дъжд няма излизане оттам, и то на замазка. Просто тук такива са си цените отдавна. За да е супер жилището трябва да тръгна с 50000 евро и късмет да търся. Но това за мен е непосилна сума за съжаление  Sad
Танче вчера видях, че си сменила профилната снимка с много хубава на Алекс, сигурно е от фотосесията, много е лъчезарна и много хубава.

# 93
  • Мнения: 748
Мисти, предполагам, че нашите още не ги е натиснал пубертетът. По-лошо ще става  Mr. Green И аз не мога да оставя Кирил за една минута, не готвя, не чистя (всичко е сведено до необходимия минимум), той само ми виси на крачола и мрънка да го взема. Но още не е започнал да иска да прави всичко сам, да прави всичко наопаки и да се тръшка - е това вече си е класика. Мъхчетата са по-напреднали и нас това ни чака.

Данче, тъкмо си мислех за теб, че се загуби. Много е сладък Тони, как виси като маймуна, предполагам на теб не ти е забавно никак де.

Верабел, в такива дни само се спи и нищо не се пипва  Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 1 350
Аууу,Верабел ,забравих да ти кажа вчера ,че много ми стана мъчно за теб Sad  КАто изключим вчерашния ден ,ти как си ?Свекърва ти как е ?Справяш ли се Sad Възхищавам ти се на възможността да гледаш възрастен и дете ! Това би могъл да направи само УНИКАЛЕН човек ! Сигурно нямаш време да се усмихнеш ,но аз ще те подстрекавам да измрънкаш тук понякога нещо ,ще ти олекне!  Прегръдки от мен и кураж !
Тони стана от сън току що.Довечера ще го слагам в 20 часа да спи.Поне така мога да обърна внимание и на другото дете.
Утре Петьо има коледен концерт bowuuМного ,ама много се вълнувам ! Ще играят един народен танц.Питам го ,с какво ще са облечени - с народен анцуг момчетата ,а момичетата с народни поли Mr. Green Отделно на Марая Кери на коледната песен някакв танц ,отделно песни ....цялата рода ше ходим,барабар с Тони  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 11 747
И аз нали си кзаха, че Ю. става все по- своенравна, та снощи изкарах колчиката буталка от Икеа. Тя много се зарадва, първо я бута, а после седна в нея и поиска да я возя. Повозих я из къщи и тя като се тръшна, че иска още... Та бая тегели направих. Днес - пак. Но все още не е разливала олио и оцет в локва на земята и не е падала в нея по корем. Верабел, съчувствам ти и на теб! По принцип ти е трудно, ама ей така като тръгнат нещата наопаки... аз щях да съм още в истерия и нямаше да мога да пиша. Уф, аз не бях мислила как точно ще се отглежда това дете, виках си далече е, какво да го мисля от сега, ама ето че дойде... То вече от година и половина е дошло, ама беше по- просто преди, сега по- сложно става. Всъщност не мога да се оплача, не е особено палава мойта, не е.  Thinking  Дръжките на вратите не стига, нашите са високо. Но скоро, скоро...

# 96
  • Мнения: 251
Ух, изчетох ви.
Здравейте от мен. Децата са болни от месец май, не знам вече, дните ми се сливат. Вчера главата ми кънтеше от кашлицата на Марти и нищо не помагаше. Днес пие сироп и е по-добре. На нисък старт съм и очаквам и Камелия да се обади. Цяла седмица е здрава   време и е  вече. По едно време и 4 мата бяхме болни..  тежка работа.  Болни не болни пак всичко нас чака. Последните 3-4 дни мама е болнични и ги взима за по час. Райско е .
Ники, благодаря че питаш. Мисля си за теб от седмица да ти пиша, но време и муза не остава.
Бемолче, и мен ме шокира с историята за второто дете на баба ти. Как са живяли хората с такова мислене..  за стерилитета нямам какво да кажа и се радвам за това. Браво на Круми, не те оставя да ти е скучно.
Верабел, лоша серия. Кажи днес поне по-добре ли е?
Мисти, само да си се оплакала от Вики и ще ти се карам. За 1-2 месеца има няколко спокойни нощи. За разхвърляното.. хич да не ти пука.. то като след 30 мин е пак така.. 
Мъхче, къде я показа тази къща.. сега я гледам, искам такава, а никъде я няма Sad
Джине, честити бебета Simple Smile да беше казала да изчакаме с котето Simple Smile) моя сега се тръшка защо не сме взели някоя персийска ами зор ми било да е черна.
Още нищо не сме купили за подаръци, нищо не съм напазарувала. Хич не ми е коледно.. да минават тези празници че много ме депресират.
Нещо много се бях депресирала с тези деца и това ежедневие. Искам разнообразие. Сега в събота сме в Боровец на коледно парти от фирмата.. ама разбира се аз съм с ремаркетата.. не може да си седят тук. Та ще е едно лудо тичане. Обмислях да се върна на работа.. толкова се бях скапала, но въртя суча и няма кой да гледа децата.. писна ми от схеми и системи.
Това е. Айде чао

# 97
  • София
  • Мнения: 1 318
Ники,

Благодаря за разяснението. Може би съм толкова скептична към даряването на яйцеклетка, защото не съм се сблъсквала с проблема. Със сигурност обаче, ако ми е идвало до главата бих разсъждавала по друг начин. Все пак имам две дъщери и не дай Боже ако някоя от тях има репродуктивни проблеми, бих дала мило и драго да се разрешат- ще гледам  на този въпрос от друг ъгъл. Peace


Верабел, каръшки ден, ама дано не се повтаря.  Hug
Данче, моята Марина не достига дръжката на вратата. Но за сметка на това си бие главата в стъклото /хола е с интериорна врата на квадрати и всеки един квадрат е стъкло/ на вратата, ама така джаса, че мм е решил да лепи дунапрен за определен период. Това го прави обикновено сутрин преди да излезнем, когато тримата се обуваме в коридора- гледа ни, ядосва се и прааааас. Banghead
Също така явно защото наблюдава кака си /която нон стоп се чепи, постоянно крака и е на врата/ постоянно се опитва да се чекне, без успех, разбира се.
Мъхче, ако ти не обръщаш внимание на децата си, аз трябва публично да се гръмна. Не си мисли глупости, и недей да имаш прекалени изисквания към себе си! Naughty
Таничка, Алекс е много красива, видях снимките. Heart Eyes
Мисти и Вики е невероятна джуджанка. Flutter
Глупи, черните котки са най-добрите мишелови. А, породистите не стават за тая работа, най-много мишката да ги наръфа тях. Hug

# 98
  • Мнения: 251
Забравих нещо, как ги правите тези домашни кокошки, петли и темподобни не знам. Свекърва ми даде 2 кокошки, едната още докато я варях и ми си гадеше. С тези кожляци.. блях. Супата никой не я яде.. явно са свикнали на боклучавите пилета. Сега сварих пак и едната част на супа, другата като гювеч, да видим после какво ще излезе.
Джине.. имаме нов нашественик, уж запушихме всички дупки и пак. А Блеки си седи и брои мухите

# 99
  • Мнения: 11 747
Така е, нашия сиамец навремето спеше, докато баща ми лови мишка в банята. А и той би се уплашил.
Таничка, наистина е разкошна Алекс и чакам с нетърпение още снимки и аз!
Със стерилитета, инвитрото и търговията с генетичен материал ме хвърлихте в оркестъра вие. Обичайно всеки път, когато си река, че вече нищо не може да ме учуди и нещо ме учудва, но тоя път даже не изчака. То си е доста логично, даже повече съм учудена, как не съм се сетила, не съм очаквала и не съм чувала, че се върти къде черна, къде бяла търговия с ембриони, които се предлагат по каталог, както е писала ЛФ. Даже ми се дочете книгата ѝ, бих отишла до библиотеката да я взема, но няма асансьор там, абе да взема да отида аз... Иначе си нямам идея какво ми е отношението към проблема със стерилитета и вариантите за разрешаването му. Освен, че не съм страдала, аз и не исках да имам деца, прежалих се от няма и къде, заради мъжа ми малко, за всеки случай малко, да не съжалявам някой ден и от конформизъм най- вече. Сега силно се чудя на акъла си и не знам как съм живяла без дете и почти всеки ден се чудя защо съм го отлагала толкова безброй години. Разбира се ако не ми се беше случило, нямаше как да знам какво изпускам и вероятно нямаше никак да съжалявам. Но не е сигурно.

# 100
  • Мнения: 4 841
Глупи, явно идва прекалено мазна супата. махни с лъжица мазното от горе. Кожите и аз ги махам, никой не ги яде в нас. Но определено предпочитам домашна кокошка пред купено пиле.

Оня ден се изпокарахме с мм. Зар тръгна да търси безалкохолно в шкафа, а по принцио заради него не купуваме, че изпива всичко, а не е полезно. Та тръгна да рови и бутна шишето със зехтина почти пълно и то като му се счупи дъното и като се разля и цялата кухня плувна в зехтин. Не успя да стъпи в локвата, но аз така се развиках, че през три квартала ме чули. Накрая аз станах виновна защото съм купила безалкохолно. Та Бемол, дишай!

Вие пък какво се разписахте, вече втори път не мога да публикувам.

# 101
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Ехооо, здравейте  Hug

Днес бяхме на консултация. Размерите са му 11.100кг/80см.  Вие скоро не сте казвали вашите колко са пораснали.
С коледните подаръци приключихме. На малкия взехме къщичка сортер, една музикална играчка с едни топчета дето се удрят с чук и джипка с дистанционно управление (последното е по-скоро играчка за ММ  Mr. Green)

От снощи вече сме без биба. Докъса я напълно и се опита да заспи само с дръжката и в ръка, но не се получи. Плака много, от напъване и дране даже повърна. Накрая го успивах 25мин. на ръце, но съм твърдо решена да не купувам друга  Crossing Arms

# 102
  • Мнения: 11 747
Ние на консултация ще ходим чак в края на януари, не ни иска по- рано наща. Дано и да не се налага да ходим по- рано, т.е. да е здрава. Но със сигурност е минимум 83см, дори подозирам 84, а килата поне 12.

# 103
  • Мнения: 4 841
Ого е 13-14 кила и е към 87см по последни данни от преди не знам колко време.

Дръжките на вратите отдавна стига, дори веднъж ме кара да го гоня по площадката по без гащи, че докато бях в тоалетната и нашия намерил входната врата отключена. Ще си помислите, че по цял ден стоя в тоалетната, но не е така. Стигам до там в невероятно краен случай, когато вече няма на къде. Или там или в гащите  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 4 708
Глупи то ако не беше пустото неспане, да ти кажа всичко друго го приемам за нормално на нейната възраст. Е днес искаше да бърка в пепелника пред магазина, и седна на земята и не иска да си ходим, но това го преживявам. Но като стана в 2:20 и рев докато не я взех на спалнята да си играе, ето това ми идва в повече.
Днес като никога се успа, ама какво няма то с тези среднощни изпълнения, спи от почти 3 часа сигурно ще става вече, но успях да ям, да изгладя и даже имах малко работа и нея свърших, че и форум чета. Де всеки ден да беше така  Praynig
Шкафа с олио, оцет и боклук е затворен със забрана да се отваря, засега няма поражения.
Руми той твоят е по-голям и му е ред да го мерят, но нашта ще стане на 1,5г чак догодина в края на януари, така че до февруари няма да разбера колко е порастнала, на см нищо не е де, все си е същата, мерих я.

Общи условия

Активация на акаунт