Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 8 тема

  • 189 669
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Какво беше фейслифтинга при теб?

# 46
  • Мнения: 16
Минали са само няколко дни - човек да се пореже после мястото е надуто, топло и пулсира, а при толкова мащабна интервенция .....

Споделяй как се възстановяваш  Hug

Колко ти излезе всичко?

Благодаря!
Операцията ми струва 4500лв. Но аз имам и много странични разходи, защото не съм от Варна - транспорт, хотел, лични разходи и т.н. С две думи, соленичко ми излезе  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 16
Di_777 желая ти бързо възстановяване. Напълно ти съчувствам, много ще боли , но бъди боец. Изживях го при фейслифтинга.

Благодаря!   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 327
Алена , фейслифтинга правих 2005 година при д-р Н.Георгиев. Оперцията беше около 3,5 часа. Останах да нощувам в клиниката. На другия ден М.М. ме прибра. Очаквах ,че след 2 седмици ще се възстановя защото бях взела толкова отпуск, после взех още една седмица и от моята лекуваща докторка, влезе ми в положение. След операцията , която беше с отлепване на кожата , изрязване на излишната и не знам какво още е правено имах шевове горе в косата, зад и пред ушите и цялото лице беше ужасно подуто и синьо. Болеше много.Ходех всеки ден при една доцентка препоръчана ми от д-р Н.Георгиев за възстановяване / предимно масаж/ .
Когато се върнах  на работа все още много личеше и трябваше да казвам,че съм имала операция на венците. В същност на тази , бих казала тежка операция се подложих защото заемах висока позиция в голяма международна компания и не исках подчинените ми да гледат на мен като на човек който е макар и с много познания, вече е възрастен . Най-вече не се харесвах самата аз. Наречи го суета ако искаш. След година направих блефаропластика, защото лицето изглеждаше добре, но падналите клепачи и бръчките под очите бяха в разрез. Отново много тежка операция - 3 часа. Та това е всичко.
Имах среща скоро с наша съфорумка , която искаше да види резултата и дали са останали белези. Минаха години след операцията и мога да кажа, че реузлтата е отличен. Имам леко увисване ,но мезото с Жуведерм смятам да даде резултат.
МОМИЧЕТА , грижете се повече за кожата си на време . Моята дъщеря е на 38 г. /не живее в БГ/ и се опитвам да бъда пример за нея, защото сега времената са други. Има добри дерматолози, козметика и най-вече инфирмация.

# 49
  • София
  • Мнения: 4 714
KRATER, много благодаря за информацията. Много е ценна. Поклон. Hug

Предлагам алена да я сложи към нач. страница. Peace
Тук имаше въпрос за блефаропластика преди време, но така и не се отговори. Явно никой не е правил.
И двете операции ли бяха при Николай Георгиев?

# 50
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Мисля, че и Борева даде хубав отзив за блефаропластика при д-р Заякова  Peace

krater  Hug благодаря за споделеното и респект  Peace Имаш дъщеря почти на моите години - след седмица ставам на 39г  Blush Майка ми също постоянно се допитва преди да предприеме каквото и да е. Решила е, че има пигметни петна и иска да си прави химичен пилинг, но това го чувам то години. Сега за Коледа съм й взела Sleep & Peel на Филорга и мисля да й взема и Глико А. Като начало. После ще видим. Ще се радвам да започне да ползва поне по-хубава козметика.  Blush

Ще добавя мнението в отзивите, но сега ще е във файла при мен, защото самото мнение вече на мога да редактирам. В него добави всичко, което вчера беше подадено. От време на време ще пускам обновения списък или при поискване  Peace

Обмислях да е качен някъде и да се вижда обновен, но като че ли не ми остава време да се занимавам  Blush

И аз бих се радвала на разкази за блефаропластиките от krater и Boreva  newsm51

# 51
  • София
  • Мнения: 3 795
Като каза Глико А се сетих, че под влияние на тази тема си взех една опаковка, но нали се оплаквах от множество капиляри, та не посмях преди да отида на лекар да го пробвам. Сега ми казаха, че съм с розоцея и доколкото разбрах и прочетох, май никога няма да му дойде времето на крема. Има ли някоя с моя проблем да сподели на какви освежаващи процедури се е подлагала? Принципно и анти бръчкови кремове не трябва да употребявам, ама с това не съм съгласна и смятам да ги редувам с предписаните ми специализирани такива.
Сега ходя на терапия за капилярите и тя ще е почти перманентна през студения период. Доста скъпо ще ми излезе така. Дано поне е ефективно.

# 52
  • Мнения: 22 777
Аз спрях Глико А.Много ми се зачерви кожата и докторът ,който ми прави мезотерапията .препоръча да го спра.Сега се мажа само по самите петънца,не по цялото лице.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 795
Аз тази година се мазах и със Слийп анд Пийл-а на Филорга и може би и това доста влоши положението ми /освен историята и с окото ми Mr. Green/ Освен това вече се разделям и с любимите си огромни и тежки слънчеви очила, че по цялата линия на очилата съм в капиляри.
В Хил клиник ми казаха, че е най - добре да си ползвам доживотно козметика за розоцея и фактор 50, а анти бръчковите терапии там да си правя. Направо добре съм им дошла Crazy

# 54
  • Мнения: 176
Циндил - Пиндил, каква козметика ти препоръчаха?
И какво правите за капилярите? Аз направих две процедури фотоподмладяване там, с пауза от месец. Не забелязах никаква разлика, за съжаление. Имах надежди... може би просто две са твърде малко, но се обезсърчих.

# 55
  • София
  • Мнения: 327
Алена  Hugза усилията които полагаш. От теб се запалих по Филорга.
Блефаропластиката правих при д-р Виолин Петров във http://www.via-medica.com/. Откровено казано не съм доволна, но на онзи етап д-р Н.Георгиев беше много зает, а аз имах малка пролука в работата и исках да я използувам. Насочих се към него защото моя приятелка го познаваше и той каза елате утре.
Голяма грешка! Самата операция е може би по моя преценка е с 30% по-лека от фейслифтинга, но отново тежък следоперативен период , много синини и отново подута. След месец можеш да се показваш пред хора. Аз ходех с очила с диоптър, но със затъмнени стъкла. И сега под едното око имам лека подутина, която е едва забележима, но аз си знам. Още при операцията излишната кожа не е добре събрана на мястото в началото на окото/към носа/ и стои леко отпуснато. Самите белези от разреза : са отдолу под долния клепач и не се забелязват, а отгоре са във вдлъбнатината на клепача и с леки сенки не личи . Значи с две думи белезите зарастват идеално, но е важно каква форма на окото ще измоделира доктора. Аз не съм доволна, окото ми се отвори, а не беше това целта. Имах очи бадемова форма , сравнявани с тези на Невена Коканова / без да се хваля , не се смейте , дори имаше посветено стихотворение на тях /, но сега няма нищо общо . НО пък увисналите клепачи отгоре и бръчките отдолу ги няма. Така че по-малкото зло. В днешно време има вече тъмни очила с диоптър , направих си едни "Гучи",  а от USA си донесох едни големи черни рамки за бели стъкла и с малко грим съм о.к.

# 56
  • София
  • Мнения: 327
Циндил - Пиндил, моля те направи още една консултация на друго място. Моята лекарка каза , че Хил правят масирана реклама и действуват  на конвейр. Добрият лекар няма нужда от реклама,той с работата си се рекламира.
Между другото има наша съфорумка, която ми сподели и дори ме покани на среща днес с някакъв руски голям специалист дерматолог, много бил напреднал с мезоконци и всякакви други безоперативни методи. Тя отиде на консултация. Аз отказах защото си чакам резултата от мезотерапията с Жуведерма.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 714
Мисля, че и Борева даде хубав отзив за блефаропластика при д-р Заякова  Peace

И аз бих се радвала на разкази за блефаропластиките от krater и Boreva  newsm51

Oх, извинявам се на Борева. Известно време ме нямаше, прочетох само последните постове. Embarassed

# 58
  • Мнения: 145
Както вече писах, моята блефаропластика беше преди около 7 години при д-р Заякова, Варна. Според мен това не беше тежка операция, както разказва нашата съфорумничка krater. Най-неприятното от всичко беше това, че 3 дни бях с лепенки на местата на шевовете. След три дни ги махнаха и след, май още 5-6 дни ми махнаха и конците. Вече съм позабравила подробностите. След седмица резултатът беше абсолютно видим и чудесен! Имах леки синини, като при лек удар в твърд предмет  Grinning. Отоци, болки или други по-сериозни странични ефекти нямах. Синините си минаха за около 10-тина дни, както нормално си минава синина. До края на месеца вече всичко беше съвсем ок. Направих и горен и долен клепач. Горният беше паднал, а под очите имах малки торбички. Нямам никакви следи от шевовете. Ама абослютно никакави. Аз по принцип не се гримирам, ползвам само спирала. Така, че се върнах към обичайното НЕгримиране веднага след като ми изчезнаха синините и нищо не се личеше, имам пред вид, като шевове. Нямам никаква промяна във формата на очите. Просто веднага придобих свеж вид. Преди операцията гледах много строго.  Close
Ефектът е все още налице, макар, че забелязвам ново леко отпускане на кожата. Все пак дори и сега положението е в пъти по-добре от преди операцията.

# 59
  • Мнения: 145
Циндил-Пиндил, Elenore, има и козметика при розацея с анти-ейдж ефект. Просто трябва да се поразтърсите малко. Има и козметични процедури с такъв ефект, разработени специално за чувствителна кожа с розацея.

Общи условия

Активация на акаунт