MAC & Sephora - 27 тема

  • 55 515
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Тези красоти на Hourglass видяхте ли ги?  Heart Eyes

Много отдавна не съм купувала палитра, но тук съм сериозно изкушена. Само трябва да видя къде са налични.

# 706
  • Мнения: 3 347
Видяхме ги, Лу. В началото бях много впечатлена, но Темпталия не е особено ентусиазирана от качеството им и този път реших да се вслушам - поне на първо време (което всъщност е добре дошло, защото нямам никаква нужда от нова палитра).
Така че аз лично ще изчакам повече ревюта.
В английските сайтове ще са налични от първи февруари.

Момичета, които сте впечатлени от черната маска на GLAMGLOW, ако имате възможност, опитайте Boscia Luminizing Black Mask. За мен е дори още по-добра като незабавен и видим ефект.



# 707
  • Мнения: 13 627
Ауу изглежда жестока на снимките  Heart Eyes Heart Eyes Продават ли я и в нашата Сефора?

# 708
  • Мнения: 3 347
Жаки, не съм сигурна, защото рядко пазарувам от нашата Сефора, но лично аз не съм я виждала.

# 709
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Hourglass не съм виждала в Бг.

Може ли линк на маската?

# 710
  • Мнения: 3 347
Hourglass не съм виждала в Бг.

Може ли линк на маската?

Да, Hourglass не се предлага в България, но Жаки имаше предвид маската.

Eто линк

Между другото, в началото реших, че това е най-ужасната маска, която съм използвала. Първо, защото никак не харесвам peel off маски, а и черният лъскав цвят буквално ме стресна. Да не говорим, че ми ощави някое и друго косъмче(кой да ти прочете, че трябвало да се внимава в линията на косата и веждите). Когато обаче в крайна сметка успях да се справя с нанасянето и премахването, кожата ми буквално светеше.
Затова и се сетих за нея покрай разговора за GLAMGLOW - почти идентичен ефект, но при Boscia - по-ясно и силно изразен.

# 711
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Четох я аз Темпралия, но повечето и възражения са на тема опаковка.

Ще я помисля още палитрата, но дори самият и вид ме радва, а това е рядкост с палитрите при мен  Laughing

Между другото черната маска, която хвали Тони, я има в e-bay във всякакви разфасовки, включително и тестери. Така че човек лесно може да вземе малко количество за проба на символична цена.

# 712
  • Мнения: 13 627
Точно черният цвят супер много ми хареса, а и това че се отлепва  Flutter
Само дано и тя не е с космическа цена  Crazy

# 713
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
А в нашата Сефора има ли я и на каква цена?

# 714
  • Мнения: 13 627
А в нашата Сефора има ли я и на каква цена?
Шоки не четеш  Grinning Тони каза, че не я е виждала но тъй като не ходи често в Сефора не може да е на 100% сигурна.

# 715
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Няма я тази маска в Сефора.

Нито Hourglass.

Става въпрос за българската Сефора, до колкото имам спомен Тони не е в България.

# 716
  • София
  • Мнения: 1 500
Много интересно звучи тази маска.  Peace Бих я взела, ако някой я види някъде по английските сайтове, моля да сподели.

# 717
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ахаха. Простено ми е. Мозъкът ми е заспал покрай Дреби.

# 718
  • Мнения: 13 627
Ахаха. Простено ми е. Мозъкът ми е заспал покрай Дреби.
Разбира се Hug  Hug

Жалко, че я няма при нас маската. Ще разгледам по разни сайтове.

# 719
  • София
  • Мнения: 3 880
Останах с впечатление, че черната е страшно популярна. Тя с какво се различава от зелената?

Жаки,аз писах в темата за ФЮ за сетчето с трите маски:синята,бялата и черната.Като при мен единствено забелязвам голям ефект само от черната.По въпроса за колко време би стигнала бих споделила,че е неикономична.На мен малкото бурканче от 15 грама ми стигна за 3 пъти, което ще рече че нормалното от 50 гр. ще е за около 10 пъти.Синята маска според мен е най-икономична,но пък и ефекта и е краткотраен.

Общи условия

Активация на акаунт