БИГ Brother All Stars 2014г. - ФИНАЛ - 5

  • 20 986
  • 429
  •   1
Отговори
# 390
# 391
  • София
  • Мнения: 8 172
Иван Ласкин доста е отслабнал.

# 392
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Някой спомена, че Тошко опипвал гърдите на Албена Вулева, ето и коментара на майка й:

Ludmila Zahagaeva ХА-ХА,.ТА ТОВА Е НАСЛЕДСТВЕННО..ЧИЧО МУ ВЛАДКО..И ТАТКО МУ ВАНЯ..ИВАН..-ИСКАХА СЪЩОТО ОТ МОИ ИСТИНСКИ ГЪРДИЧКИ..! ХЪХЪ..ИВАН СЛАВКОВ НЕ ПОСВЯНИЛ ДА ВЛЕЗЕ В ДАМСКА ТУАЛЕТНА В НДК...ПРЕСЛЕДВАЙКИ МЕН..!!!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Гнус /като дъщеря си/.  Sick Нали Иван Славков не е жив, за да отрече.  Sick

# 393
  • Sofia
  • Мнения: 26 648
мислиш,че  не е истина ли? когато се е случило тя е била млада...

на моята абитуриентска вечер/през 1988г./именно той дойде с огромна компания "бохеми" в ресторанта в който празнувахме и досаждаха през цялото време на по-хубавите момичета #2gunfire

# 394
  • Испания
  • Мнения: 37 503
мислиш,че  не е истина ли? когато се е случило тя е била млада...


Да, мисля.  Peace Освен това, за починал човек...

# 395
  • София
  • Мнения: 15 504
Винаги след края, показват празната къща и как гасят светлините една по една, този път и в двата сезона не видях такова нещо.Имаше ли този път? Или аз не съм видяла?

# 396
  • Мнения: 387
Винаги след края, показват празната къща и как гасят светлините една по една, този път и в двата сезона не видях такова нещо.Имаше ли този път? Или аз не съм видяла?
На ВИП Соца не ги угасиха, но на Ол старса дадоха как ги загасят, мисля, че след цялата дандания на сцената превключиха в къщата и започнаха да гасят лампите една по една  Peace

# 397
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Винаги след края, показват празната къща и как гасят светлините една по една, този път и в двата сезона не видях такова нещо.Имаше ли този път? Или аз не съм видяла?

Не, нямаше. Вероятно, ББ се страхуваше, че може да загаси по-рано и Тодор ще се скрие и няма да излезе от къщата.  Wink

Христо е при Гала. "Може да поканите жена ми и да видите как изглежда". О, Боже!  ooooh!

# 398
  • Мнения: X
Ох Боже! Това не бях го гледала, тая Ива Екимова е егати тъпото парче  #Crazy

# 399
# 400
  • Мнения: 187
Винаги след края, показват празната къща и как гасят светлините една по една, този път и в двата сезона не видях такова нещо.Имаше ли този път? Или аз не съм видяла?

Не, нямаше. Вероятно, ББ се страхуваше, че може да загаси по-рано и Тодор ще се скрие и няма да излезе от къщата.  Wink

Христо е при Гала. "Може да поканите жена ми и да видите как изглежда". О, Боже!  ooooh!
Ами харесва си я човека!
За Вас може да е смешна, но явно се гордее с нея. Дай боже всяка мъжа и да я приема така;)

# 401
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Ами харесва си я човека!
За Вас може да е смешна, но явно се гордее с нея. Дай боже всяка мъжа и да я приема така;)

Тя не е смешна, потресаЮща е /както би казал Денди/. Да се гордее, ама да си я държи у дома, да не ни я навира в очите /видя се и на снимките от купона/, че после сънувам кошмари. Преди години имаше нещо симпатично в нея, сега е някакъв ужас.  ooooh!

# 402
  • Мнения: 728
Някой спомена, че Тошко опипвал гърдите на Албена Вулева, ето и коментара на майка й:

Ludmila Zahagaeva ХА-ХА,.ТА ТОВА Е НАСЛЕДСТВЕННО..ЧИЧО МУ ВЛАДКО..И ТАТКО МУ ВАНЯ..ИВАН..-ИСКАХА СЪЩОТО ОТ МОИ ИСТИНСКИ ГЪРДИЧКИ..! ХЪХЪ..ИВАН СЛАВКОВ НЕ ПОСВЯНИЛ ДА ВЛЕЗЕ В ДАМСКА ТУАЛЕТНА В НДК...ПРЕСЛЕДВАЙКИ МЕН..!!!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Гнус /като дъщеря си/.  Sick Нали Иван Славков не е жив, за да отрече.  Sick


Това, че Иван Славков опипваше гърдите на почти всички журналистки, които го интервюираха не знам защо трябва да бъде отричано или да буди изненади, след като  е излъчвано и си беше негова "запазена марка"

# 403
  • Мнения: 387
Винаги след края, показват празната къща и как гасят светлините една по една, този път и в двата сезона не видях такова нещо.Имаше ли този път? Или аз не съм видяла?

Не, нямаше. Вероятно, ББ се страхуваше, че може да загаси по-рано и Тодор ще се скрие и няма да излезе от къщата.  Wink

Имашее, ето сами може да видите, 2 минути преди края на видеото http://play.novatv.bg/programi/big-bradur-all-stars/508363?autostart=true  Peace

# 404
  • София
  • Мнения: 15 504
Винаги след края, показват празната къща и как гасят светлините една по една, този път и в двата сезона не видях такова нещо.Имаше ли този път? Или аз не съм видяла?

Не, нямаше. Вероятно, ББ се страхуваше, че може да загаси по-рано и Тодор ще се скрие и няма да излезе от къщата.  Wink

Имашее, ето сами може да видите, 2 минути преди края на видеото http://play.novatv.bg/programi/big-bradur-all-stars/508363?autostart=true  Peace
Тц, да не съм луда да си го причинявам пак.Попитах, просто защото се сетих, а не гледах особено внимателно, да не кажа хич.

Общи условия

Активация на акаунт