Домакини 46 / Коледа на вратата чука, идва година на здраве и сполука

  • 41 802
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 169
Тити, нищо, третото ще е момиче  Hug
Лус, честита ви придобивка.
Ние пак сме пълна къща - племенникът е тук и ще остане до сряда. Мм ще бъде в София, та племенникът го вербувахме да ми е помощник с дребните.
Утре мисля за закуска гофрети да им направя, че много се харчат у нас. Обаче винаги забравям рецептата и сега пак ще я търся в нета  ooooh! Заплес му викат на това, мда.

# 706
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Вио, и домашни пак ще пишеш. Щом му харесва, да ти гостува детето.
Люси, честита придобивка! Много съм доволна аз от хлебопекарната. Хляб не сме купували откак я имаме, освен по изключение. За тесто пък какъв е помощник. Аз се престраших да меся на ръка само памук погачата, че брашното беше повече от капацитета на машината.
Тити, голямо си е улеснение като си имаш половината неща и то за много време напред. Особено дрехите, израстват ги за много кратко време.
Калинка, баща ми едно време казваше, че с боята която е по косата ми ще се боядисат 3 огради  hahaha
Та се замислих какво ли ще стане, ако сложа блажна боя в пулверизатор  Thinking Ще се боядисам ли трайно и равномерно  Thinking

Моите легнаха, аз слушам комиците и си запалих една цигара на спокойствие

# 707
  • София
  • Мнения: 11 732
Добър вечер, прекрасни!  Hug
Прочетох ви изцяло и разбрах , че никой не пита за мен.  Wink Много сте гадни!!  Wink
Блу, благодаря от тоз разкош за тортичката, ама аз съм на водица + плодове и сега ще ви кажа какво ядох днес: кафе, после нищо, после пак нищо, кафе и пак нищо и чак вечерта изядох една гола леща, все още имаше от нея една порция, след три часа и едно манго. Ако мятате , че не съм гладна, ще се излъжете, гладна съм и ми се яде всичко в момента, и ако мога ще набутам де що има из хладилника в устата си... Joy `Що съм толкова лакома, продължавам да се чудя... newsm78 Освен това, трябваше да забъркам и едни козуначени кифли-мифли, щото М трябвало да закусва,......оф....забърках ги и не съм ги опитвала сериозно, само едничка мъничка, ама това беше вчера, нали ме разбирате.. Wink
Блу, трудно е да разберем от екрана, че имаме чувство за хумор, а  то е дълбоко уважавано от мен.  Моля те, продължавай да се закачаш, с мен може, а с другите....аз винаги Фнимавам да не вземе някой да се засегне, щото съм устатница.  Simple Smile Това беше допълнение.
Вале, ако имаш нужда от невролог, само ми свирни с уста. Давам веднага координати.  Hug
Людачка, да си я ползваш хлебопекарната със здраве. Аз нямам и не искам. Този хляб, който ме научи Смърфи  да правя е прекрасен, а от време на време и на Моренка правя. Много са хубави, но лошото е, че бързо свършат, мда.
Не се подстригвай, добре ти беше косата последния път.
На кино не съм ходила от 100 години. Пропуск!
Дами , от къде го изтегли, `щото аз опитах и още не беше качен в  Замунда. Ще пробвам отново.
Калинче, такъв модел боя тук не се продава, иначе с удоволствие ще я ползвам. Има нещо на Лореал подобно, но не съм купувала, защото ми казаха, че не е добра. Не знам.
Ма-ко, защо не си подстрижеш косата, трудна е поддръжката ѝ, не е оформена добре, а и мисля , че по-къса ще ти отива повече. Казах си, ама твоя си работа , де.
Днес като излязох в 16 ч и чааак вечерта в 21 ч се прибрах, росна росна.  Бях на разкрасителни процедури за мой разкош. Simple Smile  По красива не съм станала, не се безпокойте, фръц, пак съм си същата , няма да ви кажа каква.
Дадох отчет, сега ще ходя да спя, а утре....времето е хубаво и ще митна някъде.
Лека ви!

# 708
  • Мнения: 644
Вио Мм каза така като излизахме от видеозона.Казах му да ходи да си търси някоя чалчосана и да му ражда 3 .Аз бях до тук с децата. Две ми стигат.
Ма ко с тази цел съм пазила уж ако се навия да раждам.А ми се свидеха  да ги метна.
За цигарата благородно завид завид .представих си една красива картинка.От дима ми прилошава дето до вчера пушех.Иначе ми липсва навика.
Марче ягодките на тортата на Блу бяха за теб Joy
Жена недей стоя гладна така е по-зле.Ще озверееш и ще я зарежеш.Хапвай плодове и зеленчуци.Салатки,супи.
Обърках часа на пристигане на полета.Майка ми ще ме гръмне.От къде измислих 7.30 като пътувам на обяд Незнам.Ама гл изцепиш и се усетих чак вечерта.Метна ми инструктаж.Мируваш ,чакаш.Куфар да не за дигаш ще те убия.Моли някой  Joy и на 50 да стана пак ще ми нареди опасна е.

# 709
  • Мнения: 657

Добро утро, мятам ви кафето и отивам на работа - олимпиада има днес.
Хубав ден се очертава, навън е приятно.
Марче,
Скрит текст:
Кодовете ги изтеглих от Зелката (Замунда.се), има и субтитри. Снощи не сколасах да гледам, ама сигурно ще е интересен. А тоз Бенедикт ми е много на сърце - страхотен актьор и секси глас Heart Eyes
Блу, и от мен официално разрешение да ме майтапиш колкото си искаш. Аз мисля, че тук всички носим на майтап де.
Тити, не може ли да направите връзка та да й кажете кога пристигаш? Много ще чакаш иначе.
Хубав, успешен ден, да не се преуморявате!

# 710
  • Мнения: 2 169
Добро утро  Hug
13 градуса е тук, егати времето откачено. От минус 12 на плюс 13, представям си какъв ужас и шок е за организмите ни  ooooh!
Аз се боядисах преди малко, да видим каква красотница ще стана  Blush Ами не се сдържах - подкокоросахте ме с тези вашите бои, и си викам "айде, Вио, ти си!". И тъй. Добре, че Дея поспа точно колкото да се боядисам, иначе щеше да е интересно с нея  в банята  Crazy
Тити, няма ли кой да се обади на майка ти? Или вие вече се разбрахте? Лек път ти пожелавам, и драсни някой ред от българска земя като ти остане време.
Блу, давай смело с майтапите, тук всички носим на майтап  Peace

Последна редакция: нд, 11 яну 2015, 10:19 от vio

# 711
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Добро утро!
И днес си поспах. Хубаво време се очертава и ще се разходим малко.
Марче, оформям косата от време на време. Сама си взимам връхчетата и на 3-4 месеца ходя на фризьор да я изравни. Рядко се случва, защото и рядко е пусната. На пролет като отида обикновенно и повече взимат от нея, поне 10 см., но тя до средата на лятото пак е пораснала толкова.
Вио, метни по някоя гофрета. Честита прическа

Аз още си допивам кафето и мисля накъде да хващаме с шефа. Мъжо пак го боли кръста и ще го оставим да си лежи. През седмицата сега така или иначе почива и пак ще го влача до дотктора, че много време стана. Ама мъжете са такива инатести като трябва да ходят на лекар, че .... Мога и с точилката да го оправя, ама може да ме съдят като за човек

# 712
  • Мнения: 11 634
Добър ден прекрасни   bouquet
Малкия е накиснат в гореща вана, а аз се размразявам с чай! Вятъра е ужасен, а като е примесен с валеж от скреж  cold Мача днес завърши 2:2 - вкарваха голове само когато нападат по посока на вятъра  hahaha Аз се бях подобаващо опаковала, но зъзнех само като видя червените от студ крачета на ентусиазираните футболисти  ooooh! Навръщане другарката ме светна за един близък фермерски магазин - та си и напазарувах супер мръвки и зарзават. Днес до тук съм само на кафета и вода - да видим как ще е до края  hahaha
Блу - обичам да се самоиронизирам и обожавам хумора  Peace
Марче ние сме прекрасници дори и недоспали сутрин рано Joy- бетер холивудски звезди  hahaha На разкрасителни процедури ходим за удоволствие, а не за разкрасяване - то няма просто накъде!!!
Ма ко твоята коса е богатство!!!
Лус как е хляба?
Тити луда глава си  Joy
Вио понякога и децата ни влизат в положението  Joy Нали сме си за това - да си бутаме фитилите  hahaha
Дами филма и аз ще го прослушам  Peace
Креми и Хортензия се позагубиха  newsm78
Славка как е положението при вас?
Контеса и тя в този студ зачезна...

# 713
  • Мнения: X
Добро утро ммичета,
 не съм зачезнала ,чета ви Simple Smile
То студа при нас си е същия ;варира от -28 до - 48 .Свиква се , нямам кой знае какъв избор .
Ето ви малко инфо по повод диетата ми :




Трудно ми е ,прегрешавам ,но намалям порциона бавно и славно .
 Кафето от мен ,чорапите от вас тази сутрин ,че аз все съм си босонога :

# 714
  • Мнения: 657
Контеса, страхотни снимки! Особено зимната картина със замъка. Като те четем можем само да се свиваме от срам с нашите жалки -15градуса. Преди малко се прибрахме от разходка естествено целите в кал - снегът се топи и паркът, улиците - кал до уши. Купих много хубаво пролетно ветроустойчиво, ама и гъзарско яке за детето от Сити центъра, на разпродажба. Голям смях беше - правихме конферентна връзка с Кардиф, ММ облича якето (макар че е по-дребен - 185, срещу скромните 195 на детенце), е хареса го, взехме се. Сега ще пия чай и ще гледам "Игра на кодове".

# 715
  • София
  • Мнения: 11 732
Дзак, мили дами!
Контеска, тези дни се бях сетила за теб, как си вече.!! Диетки.....много е трудно, ама все се чудя, защо не ми е трудно когато лапам, а сега... Mr. Green
Дами, изтеглих го и довечера ще го гледам и аз. Чаках го с нетърпение. Едни от моите хора онзи ден са го гледали на голям екран и много им е харесал.
Тук, в тази тема много другарки липсват, къде ли са, как ли са, какво ли правят.. newsm78 Дано всичко да е добре при тях.
Сега си пуснах едно кафе, каня и вас на раздумка, къде сте, бре??  Simple Smile
с бисквитка, мда... Simple Smile

# 716
  • Мнения: 843
Да се разпиша и аз, че доста дни не съм влизала. Майка ми е вкъщи, за да гледа малкия и аз усилено четях и пишех, че нямах време до крайния срок. Вчера предадох подготвените материали и днес дишам по- спокойно. Сега остава да чакам и да се надявам, че ще ми одобри материалите и ще взема изпита.
От утре с нови сили и нови надежди продължавам по ред на номерата за следващите дисциплини.
Тити, честита ти новина.
На гладуващите успех с начинанието.
Вале, да ти минават болежките и не си мисли лошо неща Hug
И аз съм за фризьор, ама ще видим кога ще ми остане време.

# 717
  • София
  • Мнения: 9 878
 Flutter Вкъщи е лечебница- аз от тази нощ съм зле, боли ме цялото тяло, нямам сили да мръдна, покашлям, може и темп да имам, но пия всякакви прахчета, та не я вдигам много над 37.
Мария от следобяд и тя е с температура 37-38 градуса варира, не съм и давал нищо, защото не я покачва повече, поотпаднала е, но не много.
 Оплаках се. Утре няма да водя и Бояна на училище, нямам сили, а и вероятно и тя ще се зарази от нас.

Диета не искам, днес почти не съм яла, аз съм от тия, дето не се тревожат от дебелината си вече и просто гледам да задържам нещата на тая фаза като килограми. Много са ми, но това е. Пробвах втори и трети път 90-дневната- никакъв резултат. А първия път свалих много килограми.

Отивам да лягам. Стискайте палци да не влошим положението. Не са били болни децата сигурно две години вече и се надявам на силен имунитет , който бързо да ги повдигне.

# 718
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Контеса, страхотни снимки! Особено зимната картина със замъка. Като те четем можем само да се свиваме от срам с нашите жалки -15градуса. 
Изобщо няма да се срамувам, искам даже повече да ме е срам, ама градусите да са с +  Laughing
Контеска, втриса ме само като чета прогнозата при вас. Дано сте се оправили  Praynig
Вале, бързо да се оправяте  Praynig Драсвай по някой ред да знаем как сте
Ста ди, успех с изпитите
`олабила си положението Марчеее, олабила си го. Хващай черния тефтер и карай наред
  Днес до тук съм само на кафета и вода - да видим как ще е до края  hahaha
Това е издевателство, да знаеш.
Хубаво диетувате вие, ама хапвайте по малко. Аз като някоя свекърва, ама да си кажа. Голям стрес за организма е такава драстична разлика в режима.

И аз днес бях навън. Всичко тече, кал до ушите, но времето беше много приятно. Хич и не ми дремеше с гумените ботуши къде джапам. Даже си спомних защо на шефа му е такъв кеф в локвите, и аз бях така като малка

# 719
  • София
  • Мнения: 11 732
Цитат на: ма ко link=topic=815018.msg29875230#msg29875230 date=1421003
`олабила си положението [b
Марчеее[/b], олабила си го. Хващай черния тефтер и карай наред
..........................

И аз днес бях навън. Всичко тече, кал до ушите, но времето беше много приятно. Хич и не ми дремеше с гумените ботуши къде джапам. Даже си спомних защо на шефа му е такъв кеф в локвите, и аз бях така като малка

Олабих го, душа, вярно е! Ще хвана тефтера отново и ще пиша отсъствия, кой го няма - двойка и  на поправителен.   Wink
Също като теб съм с гумени ботуши и изобщо не ми пука къде стъпвам, направо се родих с тях,. Вечер ги измивам отвсякъде и лъщят отново... Joy но ми е  по -студено ,  но пък  си пазя хубавите ботуши така, мда. В тази кал  и локви до глезен ще ги съсипя.
Ста-ди, успех!
Да ви кажа от 8. 01 съм ограничила храната и то най-вече въглехидратите и до днес съм 1 1/2 по-малко. Ефект има, но си е гадно. Продължавам.
Вале, бързо да се оправите! За три-четири дни ще мине.
Отивам да  си направя резервации за лятото, защото сега са най-големите намаления. Разгледах ги и са драстично по-ниски от по 500 € надолу.   Този път няма да чакам, някой си да се натутка. Не. Как беше, "защо на вълкът му е дебел врата"....та и аз така.

Общи условия

Активация на акаунт