Отговори
# 735
  • Мнения: 8 533
аа що не щеш...няма такива аз ще ви припомням през интервали....много е забавно hahaha hahaha щото всичките така най тактично избягвате темичката Joy ама аз съм мъчител....тей че не се успокоявайте ще продължавам hahaha hahaha

ето виждаш ли а ти още дори не си включила уилям дори..срамота Naughty Naughty

# 736
  • Мнения: 5 069
 Joy Joy ох няма почивка от тебе...мамооо Mr. Green Mr. Green

като е било тактично ,ти как си усетил hahaha hahaha а и аз ти отговорих вече...колко още тормоз ще приложиш hahaha hahaha

сериозно лягам вече Mr. Green

# 737
  • Мнения: 8 533
ами може да е дълъг период от време...може и да не е..всичко зависи това...колко време ще ми е забавно hahaha hahaha

хайде сега си почивайте...хубави празници все пак hahaha hahaha

# 738
  • Мнения: 8 533
Привет! Grinning
хименчето с табелка "Здравей, палавнико! оуух Joy Joy Joy

# 739
  • Мнения: 5 069
Привет!

уилямко е труден за улавяне нещо...но са му видели поне колата hahaha

WilliamLevyWorld Py ‏@WLWParaguay 2h2 hours ago

Thanks x sharing RT "@kevinreppin: My daw William levy at westland " @willylevy29

# 740
  • Мнения: 5 069
обаче това наистина не е нормално Mr. Green Mr. Green
Скрит текст:


# 741
  • Мнения: 2 690
Здравейте,
като гледам тези колажи, разбирам защо Химе ги блокира Mr. Green...много трябва да са нахъсани...значи Майте може и тя не е к...а Химе не може Mr. Green...и къде пак пътува нашия красавец, къде са го снимали....ми той с тази кола няма как да е незабелижим hahaha
пожелавам ви приятно посрещане на Бъдни вечер ! Peace

# 742
  • Мнения: 5 069
Жули някакъв квартал в маями е Grinning

не знам с тези колажи...сменят лица на хора...някак плашещо ми е...но аз съм леко суеверна...в най общ смисъл шантава hahaha може би затова ме плаши лекинко Mr. Green Mr. Green

Приятно изкарване! Peace

# 743
  • Мнения: 5 069
Коледата ще я караме с мама и тати вкъщи Grinning

не я влечала кухнята,влизала там да помага на мама само по празници hahaha hahaha то и мене не ме влече..ама hahaha hahaha затова трябва да си търси мъж,който готви... hahaha а уилям каза че готви само когато е на кеф... а той самия е голям гладник,свикнал е да го глезят гастрално hahaha ще трябва да се понаучи Thinking

# 744
  • Мнения: 8 533
каква какво..влизала в кухнята само по празници ли...аз съм за равнопоставеност между половете,не да се товари само жената естествено...но това е прекалено...красота красота...ама човек може ли да я оцени на празен стомах тази красота hahaha hahaha

# 745
  • Мнения: 5 069
що бе..това да не ти се е налагало да готвиш...до такава възраст...значи хубав живот е имала поне досега Grinning ...но вече трябва да започва...не може само да снима ястията на мама по Коледа Grinning Grinning

# 746
  • Мнения: 7 538
Привет Левирети!



Дано Девата на морето им помогне  да вземат правилните за живота си решения!  Praynig Praynig Praynig




Дано Девата на морето го благослови с Любов,на която няма да може да устои и която ще срине бариерите му! Praynig Praynig Praynig

Виждам,че няма нова тема,но точно на този най голям празник,не мога да пренебрегна молитвите си за двамата...

На всички пожелавам весело посрещане на Коледа!




Ximena Navarrete ‏@ximenaNR  11h11 hours ago
“@marianaNRO: @ximenaNR tienes el corazón mas lindo del mundo hermana. 👸😍❤️”//😌 love you sister !


Revista ¡HOLA! ‏@holamexico  16h16 hours ago
@ximenaNR, @marisolglzz, @KarinOntiveross y @karlacarrillogo, póker de bellas en la posada de Benito Santos

http://mx.hola.com/cine/201412238939/benito-santos-posada-ximena … ada-benito-santos

Последна редакция: ср, 24 дек 2014, 20:17 от iss0o

# 747
  • Мнения: 5 069
 hahaha Wink уилямко няма ли да го видим в такава поза Joy Joy

Скрит текст:

# 748
  • Мнения: 5 069
малко френско забавление hahaha hahaha

https://www.youtube.com/watch?v=7O60CN-Mhcg

# 749
  • Мнения: 8 533
булка кви ги намираш ти..тая вечер точно hahaha тия са много чевръсти с кърпите,ама защо мъже все hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт