Пейпал - помощ - 11-та тема

  • 86 124
  • 764
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 790
Първото е менте. Тези с име и фамилия са истинските.

# 181
  • Мнения: 278
Имам виртуална карта, която е регистрирана в Пейпал. Ако преведа пари в тази карта ще ги видя ли в баланса си  в Пейпал или си остават в картата? Питам понеже искам да пазарувам от сайт, който не ползва  Пейпал, а директно си регистрирам моята карта в него.

# 182
  • Мнения: 1 449
Първото е менте. Тези с име и фамилия са истинските.
Благодаря!  bouquet И аз така го приемам. Но истинският, официален сайт също иска ъпдейт, затова съм озадачена  Rolling Eyes Има и още нещо, незнам дали е свързано, миналата седмица неизвестно лице е злоупотребило с едната ми карта. Блокираха микартата от банката и  я преиздадоха. Дали затова не искат информацията?! Като проверка на профила? Незнам, гадая.

Последна редакция: чт, 26 мар 2015, 23:29 от Ниана

# 183
  • Мнения: 6 932
Здравейте, имам един въпрос Simple Smile Ползвам пейпал от години, но чак сега установих, че ми е смятал еврото по някакъв ужасен техен курс от сорта на 2,04. Намерих тази тема, смених си в настройките да ми смята по курса на издателя на картата ми, но в такъв случай нямало да ми изписва курса при плащане, щяла съм да разбера чак след като ми дръпнат парите. Картата ми е в български лева. Мога ли да разчитам, че при това положение занапред ще се използва нормалният курс от 1,95583?

# 184
  • Мнения: 8
По-добре си използвай оригиналната валута, не кура на PayPal. Курса на PayPal е много по-лош отколкото този на облсужващата банка, поне според мои набюдения

# 185
  • Мнения: 6 932
Да, и аз разбрах, че всички препоръчват да го смениш. Но като е сменено мога ли да знам на какъв курс ще го изчислява?

# 186
  • София
  • Мнения: 3 179
Да, и аз разбрах, че всички препоръчват да го смениш. Но като е сменено мога ли да знам на какъв курс ще го изчислява?
Ами изчислява го по курса на банката ти. Така че попитай в твоята банка!

# 187
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Моля за помощ. Някой зане ли каква може да е вероятната причина да не се изпращат пари по имейл? Имам достатъчно в картата, даже пробвах да платя в сайт, направих превод по друг имейл, всичко беше ок. А на този, конкретния не става. Опитах аз да пратя- не. Изпратиха ми искане за плащане- не. Сменях вида на валутата- пак не. newsm78 Не мога да разбера в мен ли е причината или в техния мейл? Досега не са практикували такъв вид плащане на стока и ме е страх да не се откажат,че иначе за превод ще дам толкова, колкото струва артикулът.

Благодаря.

# 188
  • Мнения: 109
Здравейте,
опитах да прочета и по назад в темата ,но не намерих отговор та затова моля да ми разясните.
Имам регистрирана една карта в пей пал ,но преди седмица регистрирах и друга ,която обаче е на името на съпругът ми .Попълних кода за верификация на новата карта и мислех ,че всичко е наред .
Днес обаче като си отворих акаунта видях странен надпис Accepts PayPal withdrawals ,който не знам точно какво означава.
Дали е проблем ,че в моят акаунт регистрирам карта с чуждо име или просто нещо друго съм объркала.
Благодаря ви
И още нещо ,което се сетих,че не ми е ясно.Когато се плаща с пей пал сумата трябва да е 500Е максимум ли?

# 189
  • Мнения: 5 790
Надписът означава, че може да теглите пари от баланса в Пейпал. Нищо странно.
Няма такова нещо за сума до 500 евро.

# 190
  • Мнения: 24
Здравейте,
Ще връщам стока закупена от ebay.de и платена с PayPal. Ще се пробвам с Refunded Returns service. Искам да попитам дали има някакво изискване с коя фирма ще връщам колета? По принцип съм се насочил към Български Пощи. Ако някой има по-добра идея за връщане на пратка от 6 кг. до Германия, нека сподели.

Още един въпрос.
Понеже продавача по принцип не приема връщане на стоката, но аз отворих диспут и той предложи да му я върна. Трябва ли някъде в диспута или в PayPal да потвърди изрично че ще приеме стоката и ще направи пълен рефънд? Опасявам се да не му я пратя и той да откаже.

Последна редакция: вт, 31 мар 2015, 11:21 от fantoms

# 191
  • София
  • Мнения: 3 179
За Амазон, знам, че по-тежки пратки някой момичета връщаха към Германия с Арамекс - 36.00 лв.Незнам колко излиза с БП, както и за изискване за фирма.

# 192
  • Мнения: 8
Изпратих искане към имейл адрес за определена сума   за стока,която аз трябва да изпратя.На 23.03.2015г получих имейл,че плащането е направено. От тогава до днес статуса е  Pending и сумата не е отразена в баланса на сметката ми.Какво трябва да направя в този случай и още ли трябва да чакам.Моля,компетентните да ми помогнат!

# 193
  • Мнения: 125
Изпратих искане към имейл адрес за определена сума   за стока,която аз трябва да изпратя.На 23.03.2015г получих имейл,че плащането е направено. От тогава до днес статуса е  Pending и сумата не е отразена в баланса на сметката ми.Какво трябва да направя в този случай и още ли трябва да чакам.Моля,компетентните да ми помогнат!
Освен Pending трябва да пише и дата, до която статусът ще е такъв. След тази дата парите ще са видими в баланса на ПайПал, а не в сметката.

# 194
  • Мнения: 8
Много Ви благодаря за отговора.Права сте,сумата не е отразена в баланса.Може да е глупаво,но аз не откривам дата до която ще стои този статус.Къде да търся,моля помогнете?

Общи условия

Активация на акаунт