Пейпал - помощ - 11-та тема

  • 86 157
  • 764
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 372
Здравейте,искам да попитам какво следва след това:
Потърсих помощ,чрез Пей Пал за не получена стока в оказания срок от немски сайт/направо да не повярваш/
Писах им чрез Пей Пал,защото освен,че не получавам нищо,не отговарят и на трите емайла с които се опитвам да разбера,какво става със закупената стока.

Какво следва сега?
Стоя и чакам,те да се свържат с продавача и после????
Благодаря Ви.
Ако сте пуснала диспут, изчаквате срока, който пей пал им дава да Ви отговорят. Като влезете в профила си в пей пал може да следите сроковете. Но това е ако сте пуснала диспут, ако просто сте им писала и не отговарят, не чакайте, а открийте диспут:)

# 646
  • Мнения: 114
Здравейте!
Искам да попитам
Сменик си евровата карта с нова
Регистрирах я в пей пал
изписа ми
When you add your bank account, you can withdraw funds from your PayPal balance to your bank account.

сега аз ли трябва да пиша кода на банката или това ще стане автоматично..

# 647
  • Варна
  • Мнения: 116
Да,благодаря ви.
Пуснах диспут и им писах чрез Пей Пал. И след няма и половин час,ми отговориха и веднага пуснаха стоката с ДЧЛ.
Интересно,но преди това не ми отговориха на три мейла:)))
Доволна съм от Пей Пал.

# 648
  • Мнения: 5 790
Здравейте!
Искам да попитам
Сменик си евровата карта с нова
Регистрирах я в пей пал
изписа ми
When you add your bank account, you can withdraw funds from your PayPal balance to your bank account.

сега аз ли трябва да пиша кода на банката или това ще стане автоматично..


Нищо повече не трябва да правите.
Добавянето на карта е достатъчно. Банкова сметка - само в САЩ.

# 649
  • Мнения: 114
Много благодаря за отговора  bouquet

# 650
  • Мнения: 6
Здравейте,искам да попитам понеже акаунта ми е лимитиран и немога да си го премахна, понеже вече ми е ненужен,ако го оставя така дали ще има някъкъв проблем,понеже получавам известия да го възстановя а не ми се занимава пак да вкарвам карта и кодове....

# 651
  • Мнения: 5 790
Здравейте,искам да попитам понеже акаунта ми е лимитиран и немога да си го премахна, понеже вече ми е ненужен,ако го оставя така дали ще има някъкъв проблем,понеже получавам известия да го възстановя а не ми се занимава пак да вкарвам карта и кодове....

Няма проблем.

# 652
  • Русе
  • Мнения: 2 156
Направих поръчките веднага след като си направих акаунт в paypal и незнаех за разликите в курсовете. направих настройките сега - поръчките още не са изпратени, но парите са блокирани в картата. Като се направи крайното плащане по кой курс ще се изтеглят?
Има ли смисъл, ако може да се откажат и да се наредят наново?
 

# 653
  • Мнения: 762
от един китайски сайт трябва да ми възстановят пари и ми искат Пейпал сметка, разбрах че това е моя мейл. Но като си дам мейла нямали някакъв риск newsm78 да ми хакнат акаунта.

# 654
  • Мнения: 5 790
от един китайски сайт трябва да ми възстановят пари и ми искат Пейпал сметка, разбрах че това е моя мейл. Но като си дам мейла нямали някакъв риск newsm78 да ми хакнат акаунта.

Няма риск, стига да е защитен с добра парола. Давайте смело.

# 655
# 656
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
С новия облик на Пейпал ,някой има ли идея откъде мога да  сменя курса на валутата, така че да  таксува по курса на  банката  Rolling Eyes

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Долу има бутон който те връща към старата версия на ПП,аз го смених като гледах от обяснението от първа страница Peace

# 658
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Влизам в старата версия ,но не мога да видя къде горе е  Профила ,и моите пари   както е описано на 1ва страница

# 659
  • Варна
  • Мнения: 611
Влизам в старата версия ,но не мога да видя къде горе е  Профила ,и моите пари   както е описано на 1ва страница
Виж мнение 630 на предната страница

Общи условия

Активация на акаунт