Искам да кажа ... (15)_15.12-21.12

  • 35 636
  • 811
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 892
 Grinning  Ехей! Айде за всички излежаващи се и блаженстващи тогава. Да живей!




# 751
  • Мнения: 13 076
Maiasmokk, не ме почвай, че си мисля точно същите неща, винаги така правя, склонна сън да навикам моите деца за сметка на другите, и майка така правеше, а аз се клех, че няма да съм, като нея...
Не се чувствм ОК от реакцията си, но минало е, не мога да поправя казаното. Обясних, дано е разбрала мотивите ми. Каквото и да говорим истина или не, онази жена можеше да заведе дело за клевета, срещу мен, като родител и още може и в съда да се обясняваме кой крив, кой прав. Може Мими да си има аргументи, но без доказателства е хула. Трябва да го знае и на мен чувството ми за справедливост се бунтува, но закона е с предимство пред морала и трябва да се спазва.
И аз по пижама чета пътепис за Азия, мъжът на една съфорумка го е писал, майстор е на перото много забавно разказва. След малко ще си замъкна задника в залата, че вчера има рандеву с буркан Нутела Embarassed

# 752
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не се излежавам, чакам снощния младеж да се излюпи да му направя топла пърленка и тогава ще се заровя с книжка. Уж не се прибра много късно от партито на класа, но ей го - един и половина вече пладне премина, а той още спи.

# 753
  • Мнения: 4 892
На мен няма кой баш сега да ми направи пърленка, но ми се дояде подобно и докато не са си дошли хуните, ще ида да си препека една филийка, да си сложа сиренце, да си отворя едно бурканче домашна лютеница и а си похапна сладко на спокойствие. Хайде, нека са две филийки.
Лиляна, да знаеш - много мил жест за детето. Обичам да чета такива неща - гледай колко са простички, обаче мили. Детето спи, а мама му пази тихо и го чака да му направи топло. И на стомаха, и на душата.

# 754
  • Мнения: 30
Maiasmokk, не ме почвай, че си мисля точно същите неща, винаги така правя, склонна сън да навикам моите деца за сметка на другите, и майка така правеше, а аз се клех, че няма да съм, като нея...

Изцяло на твоя страна съм. Впрочем, правя същите грешки като теб, добре заучени от моята майка, а тя - от нейната си майка...

Хубава Коледа на теб и семейството  Simple Smile

# 755
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...а - гледай колко са простички, обаче мили. Детето спи, а мама му пази тихо и го чака да му направи топло. И на стомаха, и на душата.
Да чете тук и кандидат снахата, че да се отнася и тя така с него Wink

# 756
  • София
  • Мнения: 1 348
Не сте човеци вие...аз си мърморя,че съм седми ден на работа,а вие по пижами ми се връткате,пърленки и лютенички си хапвате  Crossing Arms

Готова съм и аз с подаръците,тази година угодих на децата максимално.Много съм щастлива като знам какви очи ще са опулени на 24-ти вечерта Heart Eyes Ще взема един клип да направя тоя път.Мамини душици,забравих им физиономиите тия дни,само работа...Даже и на мъжа ми направих подарък,вярно скучен парфюм,ама не го очаква,ще сложа в пликчето му и любимия му шоколад и готово.И понеже знам,че той нищо не ми е купил,си купих и аз парфюм  Blush

# 757
  • Мнения: 4 841
И аз съм  по пижама  newsm46  но пия кафе с мляко - такова, сварено заедно, млякото докато ври в джезве, слагам едро смляното кафе, и врят заедно.  Не знам дали обичате, на мен това ми е много любимо като вкус. Мъжът ми е извън София, детето кара колело с приятели в парка и ще се прибере като огладнее, което може да е чак довечера.

Но не мога да кажа, че ми е много забавно. Една тема ме върна в миналото, зарових се в разни спомени и равносметки, и ми стана тъпо... Колко сме самонадеяни понякога хората, да си мислим, че точно на нас лошите последствия от грешните решения ще се разминат... Ми не, не се разминават. Всеки си плаща, рано или късно, по един или друг начин. Въпросът е дали цената си струва.  

# 758
  • Мнения: 11 036
Тази сутрин в 6 си мечтаех за препечени филийки с масло и сладко от диви ягоди, докато не заспах отново. Покрай вашите пърленки и филии с лютеница пак се присетих... и вече знам какво ще обядвам днес. Sunglasses

# 759
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Гарджето стана, пърленката е вече в печката. Сега ще мога да помисля и за себе си.

BirdsFlu, онази черешовата тема ли те разклати. Ужасно прости жени има се оказа.

# 760
  • Мнения: 22 541
На мен нещо ми се скофти настроението. 

Човек си плаща за самонадеяноста...

# 761
  • Мнения: 22 036
Трети ден съм в отпуска и ги пропилях всичките. Не мога да се организирам и да си свърша нещата, а част от тях дори са ми приятни.
исках да направя сладко от ягоди, да засадя нещо, да изпека чушки.... и три дена седя и не подхващам нищо Sad.

# 762
  • Мнения: 4 841
BirdsFlu, онази черешовата тема ли те разклати.

Нямате представа каква жалка картинка е в момента баща ми. С майка ми се разведоха през 1990, това беше първото нещо, което направиха при идването на "демокрацията". Оттогава все е в преследване на "щастието" - жени се и се разведе веднъж, имаше безброй партньорки с деца, още толкова безброй партньорки без деца, събираше се, разделяше се, и търсеше ли, търсеше. В момента е на 66, и... не ми се говори просто. Понеже работи сред хора, флиртува непрекъснато, с всички и навсякъде  ooooh! . Включително и с момичета, на които преподава, и които могат да му бъдат внучки. А като вървя с него из квартала, само по погледите, които си разменя със зарвазатчийките на пазара, веднага мога да посоча пет-шест, с които е имал вземане-даване.

# 763
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Днес ми е мързеливо... На палачинки и кафе сме. Ще видя дали и половината от плануваното ще изпълня.

# 764
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Поздрави от Чифлика! Топнахме се в минералния басейн. Супер е. 35 градуса. Дано не сме направили грешка с малката и да се разболее. Но толкова искаше, милата. Опитах да я разубедя, но така жално заплака... Sad Нали сме обещали. Предния път остана разочарована, защото се оказа, че не е топъл басейна и не посмях, но сега рискувах, макар, че е със сополки.

Общи условия

Активация на акаунт