Лидл ::55::

  • 86 468
  • 781
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 416
ММ сподели, че искал часовник, пък те нали сега бяха на брошура. Дали са останали и хубави ли са, да му направя подарък за Коледа.

# 406
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Днес в Ловеч имаше и от двата вида глобуси - 4 кутии. Едвам овардихме децата да не отидат към тях, че отиде изненадата Laughing

Отново взехме от месото за готвене. Този път правих шишчета. Нормално си се ядяха, въобще не бяха жилави.
И тук има дискове на Лили Иванова.
Има и мултикукъри.

# 407
  • София
  • Мнения: 1 185
Благодаря на момичетата от Габрово и Асеновград, че ми казаха за глобусите. Един приятел ще иде тази сутрин в Асеновград и ако не намери ще звъня на телефона. Mr. Green

# 408
  • Мнения: 128
Купих машата за къдрици, подарък за малката кака. Пробвах я преди малко за да съм сигурна,че работи.Прави хубави едри къдрици, няма регулатор за температура, пластмасата отгоре предпазва от парене, за около минута къдрицата беше готова. Не ми хареса само това,че е обратна.Тоест предвидена е за фризьор, който да прави къдриците/ по начина на навиване/. Става и сам да си ги правиш, но не може да се използва щипката в края която задържа края на кичура, а трябва да го придържаш с пръста. Ще изчакам и голямата да я види преди да я подаря и ако иска ще взема и на нея.Разликата с машата,от Отчаяните съпруги я виждам в това,че тази прави едри къдрици,а машата е тънка и прави съвсем ситни къдрици. Видях и пресите , не забелязах разлика с предишните ние имаме на Отчаяните съпруги и от Силвар крест, и двете работят добре и са много доволни.Тази която е малка според мен подходяща за пътуване ми се видя като детска играчка, но може и да не съм права.
Купих яйца и бисквити от 1.79 още са на промоция а малкия с такова удоволствие си ги гризва.
Мъжете се биеха за инструменти, направо митинг преди отварянето .
Бях оставила малкия на бабата и бързах, друго не успях да огледам.

# 409
  • Мнения: 1 244
Ходих до Лидл тази сутрин, купих си грил тигана...изглежда супер стабилен и сериозен тиган  Laughing Нямам търпение да го пробвам Simple Smile

Извън темата малко, но мисля, че някой тук се интересуваше от одеало с ръкави...тази сутрин си взех от Кауфланд...цената му е 19,99, мекичко и пухкаво е, имаше 2 цвята - лилаво и сиво.

# 410
  • Мнения: 4 864
Извън темата малко, но мисля, че някой тук се интересуваше от одеало с ръкави...тази сутрин си взех от Кауфланд...цената му е 19,99, мекичко и пухкаво е, имаше 2 цвята - лилаво и сиво.

Благодаря, ще проверя!   bouquet

# 411
  • Мнения: 4 275
Не ми хареса само това,че е обратна.Тоест предвидена е за фризьор, който да прави къдриците/ по начина на навиване/. Става и сам да си ги правиш, но не може да се използва щипката в края която задържа края на кичура, а трябва да го придържаш с пръста.

Много благодаря за отзивите! Тъкмо се бях засилила да купувам такава. Но май се разубедих с този коментар  Hug

# 412
  • Мнения: 5 681
Отворих месо за готвене с годност до утре.Има леко кисела миризма и лилаво-син цвят на места.сКакво да правя,нямам касова бележка...

# 413
  • Мнения: 1 244
Извън темата малко, но мисля, че някой тук се интересуваше от одеало с ръкави...тази сутрин си взех от Кауфланд...цената му е 19,99, мекичко и пухкаво е, имаше 2 цвята - лилаво и сиво.

Благодаря, ще проверя!   bouquet

Не знам дали е от значение, но преди малко го пробвах и докато го събличах се разнесоха адски искри и пукотевици...направо всичко е ток и жица  Laughing Много се наелектризира, но се надявам, че доза Коколино ще го укроти Grinning
 (извинете за спама)

# 414
  • Мнения: 48 172
Слушалките са свършили, нали? Мислех да взема
А матрака отзиви ( прочетох за един, че е върнат, но само един отзив, други? )

# 415
  • София
  • Мнения: 841
Така и не успях да се класирам за силиконовите чорапи от миналата седмица. Някой от София да е мяркал някъде останали?

# 416
  • Сливен
  • Мнения: 4 083
в Сливен Лидл до автогарата в 9.50ч имаше само 3 маши,аз отнесох едната иначе преси и от двата модела имаше доста,погледнах пътьом мъжките пижами-не са лоши ,но са тънки,за пролетно време.

# 417
  • Мнения: 128
Слушалките са свършили, нали? Мислех да взема
А матрака отзиви ( прочетох за един, че е върнат, но само един отзив, други? )
От слушалките в петък имаше много в Асеновград, днес нямах време да видя. Опитай на телефона може и да успееш да си изтеглиш от тук.

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 6 675
току що се прибирам от Тракийския Лидл (Пловдив) - ски екипи - много и от всички; дървени магистрали и влакчета, пасатори - много; мултикукъри и мелнички - по 4-5 бройки; маши и преси - по 5-6 броя; инструмент - два вида ключове, гидоре, торсове, ъглошлайф, отвертки - по няколко броя Simple Smile
Рапорт - даден! Mr. Green

# 419
  • Мнения: X
Брашното тип 650 на промо дали е хубаво ?
 Преди основно това си купувах ,но от известно време с едно друго си меся . Трябва ми за сладки и е на изгодна цена.
 Кашкавала също от тази марка/ на промоция дето е/ не съм пробвала ,как е ?
  Кои са тези бисквити на 1,79 !?

Общи условия

Активация на акаунт