Жена - Домакиня

  • 3 527
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 678
Не искам да се оплаквам,но май станах домашна прислужница не само на мъжа ми,но и на свекърва ми.Вкъщи никой не ти признава.

# 16
  • Мнения: 108
На въпроса - моят мъж ми е казвал още като бяхме гаджета, че оценява факта, че подреждам общото пространство и че се старая да създам уют. Не бих казала, че съм се престаравала, но когато все пак чистя по-отривисто или се щурам много-много с парцал и кофи, почва леко да се изнервя.

А това, че жените почват да чистят усилено преди да родят, "за да е чисто леговището"....много е смешно, ама май и аз точно така направих, макар че досега не си го бях обяснявала така!  Thinking  В 8-мия месец като почнах едно чистене всеки ден...колкото да си повредя кръста и да се убедя, че няма нужда от такава робия...

# 17
  • Мнения: 1 382
Със сигурност мъжа ми не ме е избрал най-вече по това,но все пак е било желателно,а за свекито със сигурност да

# 18
  • Мнения: 8 505
Определено не.Може да ме е избирал по всеки друг критерий,но не и чистене,готвене,пране и всякаква домакинска работа.И обикновено чистя когато е на работа (освен ако не се наложи спешно)-и без това го виждам само вечер,оставаше да се разчистя точно по това време само и само за да види той,че аз чистя.
Иначе да-съгласна съм,че не се сеща,но ако го помоля,не отказва.

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
И мен не ме е избирал по това.  ooooh!Иначе нямаше да сме женени - аз нищо не можех да правя. И двамата бяхме млади. 
Сега всеки си знае задълженията в къщи. Не обичам в къщи да е като в аптека, а мъж ми пък не понася и да е разхвърляно. Така че е нещо средно у нас.

# 20
  • Мнения: 223
и мен не са ме избирали по този критерий.
 пък и честно казано далеч не съм перфектната домакиня. за готвенето- бива ме, ама не съм голяма чистница  Embarassed Sunglasses

# 21
  • Мнения: 5 299
Мъжът ми определено беше доста впечатлен, че винаги беше изчистено(почти де) и сготвено. Казвал ми го е много пъти, за това го казвам със сигурност. Аз не се оплаквам, че правя това, защото той пък си скъсва задника от бачкане, а и определено на мен ми е прятно. Но не ми пречи да го използвам като довод Twisted Evil. Мразя да стоя в кочина, което не означава че съм перфектната домакиня все пак Flutter ПОнякога прекалявам с чистенето, понякога не си мърдам и пръста, и така - средно положение.

# 22
  • Мнения: 1 413
Това ни е основна тема за спор с мъжа ми - аз обичам да ми е подредено и чисто, просто въздуха е друг, но с двете деца е много трудно. Мъжът ми пък не е научен дори мръсното пране да прибира в пералнята...мие чинните почти всяка вечер и готви едно ядене веднъж в седмицата и това трябва да му се признава като голямо постижение, а че аз ходя на работа наравно с него...не мога да взимам заплата като неговата, защото отсъствам често покрай децата и не мога да оставам докъсно никога, но това не значи, че не работя...

# 23
  • Мнения: 1 410
Първо моето мнение: Не мъжа избира жената, а жената мъжа.

Сега мнението и на мъжа ми: това хич не го е гледал.

# 24
  • Мнения: 5 391
ЕДва ли ме е избрал по този критерий, когато се оженихме преди 3 години можех да пържа само яйца.Е, за толкова време доста се пообучих и задобрях.Иначе чистенето винаги си ми е било мания, още преди да помисля за женитби Peace

# 25
  • Мнения: 4 362
И според мен на жените просто им харесва да чистят и да им е подредено, докато на мъжете това им е по-скоро леко безразлично.

Ей тука лекичко не съм съгласна със теб  Peace Много си зависи от мъжа ,мога да гарантирам ,че има такива мъже които ама хич не им е безразлично дали е подредено и изчистено  Naughty
На въпроса:
За първи път чувам мъж да избира  жена си  колко  чисти  Rolling Eyes Това става от значение едва като заживеете заедно и не мисля,че най важното във една връзка точно това  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
Никога не ми е казвал , че е мръсно и никога не е бил капризен. Но аз гледам в къщи да е чисто, в границите на нормалното / не съм маниак/, да е сготвено и да е изпрано. В крайна сметка той ми осигурява спокойствието и ме е улеснил достатъчно с колата, на мен не ми пречи да подържам домакинство.

# 27
  • Мнения: 3 166
newsm10....Да бе вие все така казвате,а иначе правите забележки Crossing Arms,хубаво ви е да ви е уютен дома,ама някой друг да го поддържа.Мъжът ми винаги се е възхищавал на цветята,ама докато бях бременна се узори докато ги присади и мести... Sick

# 28
  • София
  • Мнения: 3 390
Моят мъж знаеше, че хич не ме бива в домакинството, когато се събрахме, защото обикновено тези неща ги правя, колкото да не е без хич. Така че, определено не му е бил основния критерий да ме избере, което ме радва! Peace

# 29
  • Мнения: 6 164
И според мен на жените просто им харесва да чистят и да им е подредено, докато на мъжете това им е по-скоро леко безразлично.

Ей тука лекичко не съм съгласна със теб  Peace Много си зависи от мъжа ,мога да гарантирам ,че има такива мъже които ама хич не им е безразлично дали е подредено и изчистено  Naughty
На въпроса:
За първи път чувам мъж да избира  жена си  колко  чисти  Rolling Eyes Това става от значение едва като заживеете заедно и не мисля,че най важното във една връзка точно това  Peace


Съгласна съм с всичко казано по-горе! Peace

Общи условия

Активация на акаунт