"С дъх на череши..., или за нас - другите..."

  • 89 917
  • 1 801
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 755
Лекси, благодаря за отговора!

Хахо, но ако ти изневеярат, те натрисат в лайната без да те пита искаш или не. Предпочитам да нося последствията от собствените си грешки, не от чуждите /по принцип, не само за изневери/.
И това е така, но като те натресат, ревеш там, тръшнеш се, напиеш се, пък мине време и ти мине.
Пак казвам, нищо не остава без последствия, а за едно добро последствие след изневери не се е чуло. Та като натресеш някой в лайната, той ще се отърси в един момент и ще си каже-оооо, това вече не е мой проблем. Но осрания пейзаж остава. От него се изнася потърпевшия, и си остава за сметка на главните действащи лица.

# 16
  • София
  • Мнения: 23 109
От личен опит мога да кажа само това - да изневеряваш е много по-гадно, отколкото на теб да ти изневеряват.
А от моя личен опит, твърдо казвам обратното. (Аз не съм изневерявала, но надали ще изпадна в депресия, ако го направя.)

# 17
  • Мнения: X
sourcherry, с твоите 15564 мнения каква според теб е вероятността да не съм те чела?  Laughing


А иначе... съдейки по връзките на приятелките ми, всички женени мъже си приличат:
1) той не обича жена си (разбира се). Жена му е неприятна, досадна, не го разбира... абе изобщо, тя е всичко, което любовницата не е.
2) той не обича жена си, но в момента не може да я напусне, защото [insert произволна причина]. Най-често - "тя няма да го понесе точно сега".
3) той не е правил секс с нея от много отдавна
4) той много страда, че не може да е с любовницата си, но не страда достатъчно, че да напусне жена си
5) ако случайно се окаже, че жената чака (поредно) дете, то това е в резултат на един-единствен пиянски полов акт.

Имам една приятелка, която (си мисли, че) има връзка с женен колега, чужденец. Ходи отвреме навреме до европейската столица, където живее той (не за да го види, нали, просто много ѝ харесва градът) и когато той дори не ѝ отговори на съобщенията, си вади извода, че за него е прекалено непоносимо и болезнено да я вижда, щом не могат да са заедно. И ще го чака до 20ХХ г., когато той щял да ѝ даде окончателен отговор - ще го бъде ли, или не.

П.П. Чакайте бе хора, аз не съм казала, че да ти изневеряват е нещо яко. И двата случая са неприятни.


# 18
  • Мнения: 21 586
 Много по-хубаво е ти да изневеряваш, отколкото на тебе да ти изневеряват. Никой не изневерява, за да му е гадно Grinning

 По темата, интересно, интересно, разкажете подробности... Той какъв беше, вие какво направихте...

# 19
  • Мнения: 755
От личен опит мога да кажа само това - да изневеряваш е много по-гадно, отколкото на теб да ти изневеряват.
А от моя личен опит, твърдо казвам обратното. (Аз не съм изневерявала, но надали ще изпадна в депресия, ако го направя.)


Въобще не иде реч за изпадане в депресии. Laughing

# 20
  • Мнения: 15 379
Относно горните подточки - категорични глупости, пълен булшит.
Въобще не е вярно, ама никак, нищичко.
Получава се - чух, недоразбрах, близах бучка захар, ама беше през станиолчето...

# 21
  • Мнения: 3 371
ще ни преброяват предколедно и която не е слушкала, няма подаръци Twisted Evil

бях на 19. млада, прекрасна и студентка. той - два пъти моите години, лекар специализант в хирургично отделение, женен  Mr. Green и с две деца.
изкарахме 2 години в бурен секс и приятни моменти. такива от рода на - седя сама и нещастна у дома и го чакам, не е имало. водех интензивен  студентски живот, срещах се с много хора, нямах време/и желание/ да стоя и да съжалявам за каквото и да е. а неща от рода на  - дали ще се разведе и ожени за мен , и през ума ми не са минавали, за какво ми е разведен мъж с деца  newsm78, при условие, че имах чудесни перспективи/и ги използвах рационално/.

всичко продължи докато жена му не разбра Crazy Twisted Evil - истерии, красъци, цялата палитра, и това вместо да ми бъде благодарна, че мъжът и беше постоянно стимулиран цели 2 години Naughty, завърши си специализацията, и сега е хирург в частна клиника извън Бг.

и до ден днешен сме приятели, помахваме си във фейсбук, но всеки си е в неговата чужбина  Twisted Evil и слава богу. ако се срещнем, не отговарям за последиците Mr. Green

# 22
  • Мнения: 755
Хич не са глупости подточките, хич. Laughing
Има го и във вариант обратен-жената е светица. И пак от там произлизат подобни подточки, тласнали те към акта.
Да има тук-там нещо разнообразно, но това са опорните точки.

# 23
  • София
  • Мнения: 23 109
Въобще не иде реч за изпадане в депресии. Laughing
Иде, иде... Когато на мен ми изневериха.  Peace

# 24
  • Мнения: X
Относно горните подточки - категорични глупости, пълен булшит.
Въобще не е вярно, ама никак, нищичко.
Получава се - чух, недоразбрах, близах бучка захар, ама беше през станиолчето...


Сигурна съм, че при теб е напълно различно. Няма как да си някакво си там клише.  Heart Eyes Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 17 329
Относно горните подточки - категорични глупости, пълен булшит.
Въобще не е вярно, ама никак, нищичко.
Получава се - чух, недоразбрах, близах бучка захар, ама беше през станиолчето...


Сигурна съм, че при теб е напълно различно. Няма как да си някакво си там клише.  Heart Eyes Hug

Абсурд, нали  Laughing На Чери любовника е поне с два горни и още толкова долни мозъка. Минимум.

# 26
  • София
  • Мнения: 23 109
А защо не приемем, че при нея наистина е различно?!
Не всяка жена с любовник иска от мъжа брак, деца и т.н.

# 27
  • Мнения: 755
Въобще не иде реч за изпадане в депресии. Laughing
Иде, иде... Когато на мен ми изневериха.  Peace

Ох, втори опит.
Не иде реч да изпадаш в депресии, че ти си изневерил. Последствията за изневерилия могат да са много тежки, от финансово, до физическа саморазправа, ако щеш. Избери си по средата точно каквото ти хрумне-непредвидими могат да са последствията. Но почти никога-прекрасни. За никаква депресия не иде реч.

А защо не приемем, че при нея наистина е различно?!
Не всяка жена с любовник иска от мъжа брак, деца и т.н.

Ама как да не приемаме, приемаме. То в началото винаги е различно. Laughing

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Подточките са истина за наивници, които вярват в "срещнах своята голяма любов макар и по-късно от планираното", развел се и заживели щастливо.
Доста от тези, които имат връзка с женен мъж изобщо не мислят за рози, разводи и т.н.
Доста обаче продължават да си вярват, че са по-специални от съпругата. истината е, че ако любовницата е по-специална от съпругата, съпруга просто няма да има. Тук пак не става дума за стремеж на любовницата да разбие семейството. Просто семейството няма да съществува, ако в него няма нищо добро и специално и щеше да се е разпаднало отдавна с или без любовница.
Странното е, че съществуват и хора, които твърдят, че на тях не им е необходимо да са специални. Според мен лъжат първо себе си и после се опитват и околните да лъжат.

# 29
  • София
  • Мнения: 23 109
хахо, ами всеки си гледа и го мисли от неговата си камбанария.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт