"С дъх на череши..., или за нас - другите..."

  • 89 788
  • 1 801
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Ако не може да го разведе, то поне може да се утешава, че е толкова специална, та и двамата са щели да изгорят в пламъка на силната си любов един към друг.  Mr. Green Както се казва, been there, done that.

# 46
  • Мнения: 15 379
Авторката търси легитимация и одобрение на връзката си с женен мъж? Правилно ли съм разбрала? Защото някак измежду постовете "виждам", че сякаш сте наясно с предисторията, за разлика от мен.

Не, нищо подобно. Разиграха се етюди в Тайните, бяхме изметени логично и още по-логично беше време тази тема да се появи.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Цитат
че е толкова специална, та и двамата са щели да изгорят в пламъка на силната си любов един към друг
Хлъц...
Уахаа.ха.ха.ха  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 23 079
толкова свободни мъже има newsm78.
Аз свободни мъже на възраст около 38 години не познавам. Всъщност познавам само един, който е приятел на мъжа ми и е около 200 кг. Ако някоя мацка прояви интерес, давам координати.  Grinning

Чери, трябваше първият ти пост да е подобен на онзи от тайните. Може би на широката аудитория щеше да е по-ясно.  Peace

# 49
  • Мнения: 755
Цитат
истината е, че ако любовницата е по-специална от съпругата, съпруга просто няма да има.
Просто и ясно.
Може да е ясно, но не винаги е толкова просто.

Ама то никога не е просто.
Сложно е. И поражда кофти последици. А сам си го правиш. Но разбира се, докато си във вихъра на връзката-няма такова нещо. Всичко е цветя и рози и ах и ох. После остава само ох.

# 50
  • Мнения: 2 849
Чери,
съпругата на любовника ти:
- предполага, че той има извънбрачни връзки;
- предполага и си затваря очите; държи да се спазва все пак някакво благоприличие;
- въобще не я интересува той какво прави;
- двамата са се разбрали да си водят и паралелен живот, но да са дискретни все пак?

# 51
  • Мнения: 3 371
толкова свободни мъже има newsm78.
Аз свободни мъже на възраст около 38 години не познавам. Всъщност познавам само един, който е приятел на мъжа ми и е около 200 кг. Ако някоя мацка прояви интерес, давам координати.  Grinning

Чери, трябваше първият ти пост да е подобен на онзи от тайните. Може би на широката аудитория щеше да е по-ясно.  Peace

е, първо аз бях на 19 тогава, и тези на 38 за брак, дори и свободни нямаше как да ме развълнуват. омъжих се на 22 за свободен мъж, никога не бил семеен, той беше на 30 тогава.

аз имам поне 4-ма на първо четене на 40 г. към момента, ергени, не са по 200 килограма, с кариера, дом, но и с високи изисквания към жените. все пак се надявам един ден в някоя да видят майката на децата си, че вече им е време. голямата ми любов след месец става на 48 и никога не е бил женен - с кариера, пари и всички екстри. не всеки се жени, има случаи и когато да не се ожени е въпрос на избор.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Не е просто, заради това Lеxie отдели време да напише подточките. Там е детайлно обяснено колоко е много сложно.
Сетих се за историята "Преди операцията (той е болен и се еналожило оперативно лечение) мислех, че може и да не се справя и правихме секс с жена ми, тогава е заченат малкия." Това е обяснение на сложната ситуация "Как жена ти е бременна и чакате второ дете, а то 2 години сте разделени и ти каза, че се развеждате и дойде да живееш при мен? ".

# 53
  • Мнения: 21 438
Чери,
съпругата на любовника ти:
- предполага, че той има извънбрачни връзки;
- предполага и си затваря очите; държи да се спазва все пак някакво благоприличие;
- въобще не я интересува той какво прави;
- двамата са се разбрали да си водят и паралелен живот, но да са дискретни все пак?

  Изключен ли е варианта просто да не знае?


Сетих се за историята "Преди операцията (той е болен и се еналожило оперативно лечение) мислех, че може и да не се справя и правихме секс с жена ми, тогава е заченат малкия." Това е обяснение на сложната ситуация "Как жена ти е бременна и чакате второ дете, а то 2 години сте разделени и ти каза, че се развеждате и дойде да живееш при мен? ".

 Оф, ужасни са, значи. Аз имам една позната, която  се разведе с мъжа си, защото се оказа, че той чака дете от любовницата си, за която до този момент никой не е подозирал. В момента, три години по късно, същият този пресен татко ходи по два -три пъти в месеца да спи с бившата си жена, на която вече не и пука за него, но защо пък не.
  Животът е голяма трагикомедия. Хората са (сме) некоректни, безогледни, лъжливи и абсолютни егоисти, като се дойде до либовни връзки.

Последна редакция: вт, 16 дек 2014, 15:28 от Iris04

# 54
  • Мнения: X
 poohito, извинявай, със сигурност не ти е било смешно тогава, но се посмях.

По "подточките" мога да разкажа много неща от взаимоотношенията между майка ми и баща ми, но тъй като все пак са ми родители и баща ми вече е покойник, няма да го направя.


# 55
  • Мнения: 11 566
Една красива и прекрасна любов. Случайно случила се. Продължила седем години. Най- дългата нейна връзка досега. Той- женен за жена слънце, красива като картинка, със страхотно и лъчезарно дете. Дали си е обичал семейството? Да, много, винаги е държал и продължава, нищо че скоро се разделиха заради майка му/свекървата/. Тя- волна птичка, ходеща по купони, но знаеща че той я чака в квартирата, вечер след вечер, с изкл. на празниците, естествено. Огромна химия, две намерили се половинки. Дали жена му е знаела? Може би, но историята мълчи.
Тя го заряза, защото искаше дете. Той можеше да й го даде, но тя не пожела.
Шест години след раздялата тя го потърси, беше паднала отвисоко и имаше нужда от помощ. Не се бяха виждали дотогава, той беше в друг град. Вдъхна и кураж и сила, както той си знае и може. Дали са правили нещо? Не. Липсваше онази, старата тръпка, любовта, имаше ги само спомените. Продължават да са приятели.
Дали ако се върне в миналото би изживяла всичко отначало? Да!

# 56
  • Мнения: 54 391
.........
Доста обаче продължават да си вярват, че са по-специални от съпругата. истината е, че ако любовницата е по-специална от съпругата, съпруга просто няма да има. ....

това много странно ми звучи newsm78

иначе, откровено казано, аз не ги разбирам тези жени, които правят абсурдни неща, за да го разведат и той да се ожени за тях. толкова свободни мъже има newsm78. разбирам го за забава и секс, за запълване на времето да имаш любовник. но да седиш у дома, да се тръшкаш, че той бил с жена си и децата си, а ти си сама, да раждаш деца, да правиш идиотии, аборти и други изпълнения, да звъниш на жена му, да се разправяш,  направо не мога да повярвам, че някоя може да достигне до там.

Е за това става дума.
Има мъже, с които не трябва да стигат нещата до брак.

Имах такъв любовник, тръгна да ми говори за брак и деца и всичко свърши. Mr. Green
Че за какво ми е такъв, разведен с две деца, почти на моите години (децата, не той Sunglasses)?
Ако за любовник е ОК, за брак не става.
Да си стои при жената. Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 2 849
A, не е изключено: тя да не знае, но  е твърде класическо.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Ситуацияна със "зачеването на малкия" не е моя на друго момиче е (моя позната).
Както казах аз в розов облак не съм живяла по време на моята "такава" връзка. беше ми обяснено, че съм за развлечение, въпреки че с малкото си мозък си мислех тогава, че такова нещо "за развлечение" няма как да има и, че за да си с някой все пък имаш някакви чувства. На мен и до дпнес ми е трудно да осъзная секса без чувства, въпреки че знам, че съществува, за мен е непонятен.

# 59
  • Мнения: 755
.........
Доста обаче продължават да си вярват, че са по-специални от съпругата. истината е, че ако любовницата е по-специална от съпругата, съпруга просто няма да има. ....

това много странно ми звучи newsm78

иначе, откровено казано, аз не ги разбирам тези жени, които правят абсурдни неща, за да го разведат и той да се ожени за тях. толкова свободни мъже има newsm78. разбирам го за забава и секс, за запълване на времето да имаш любовник. но да седиш у дома, да се тръшкаш, че той бил с жена си и децата си, а ти си сама, да раждаш деца, да правиш идиотии, аборти и други изпълнения, да звъниш на жена му, да се разправяш,  направо не мога да повярвам, че някоя може да достигне до там.

Е за това става дума.
Има мъже, с които не трябва да стигат нещата до брак.

Имах такъв любовник, тръгна да ми говори за брак и деца и всичко свърши. Mr. Green
Че за какво ми е такъв, разведен с две деца, почти на моите години (децата, не той Sunglasses)?
Ако за любовник е ОК, за брак не става.
Да си стои при жената. Crossing Arms

Ако има намесена реплика-не става, значи не е и тема за страсти сред приятелки и по форуми. Би си го запазила в тайна, щото нали-не става. Обикновено човек се "хвали", щастлив е от нещо, точно защото е специално и става.

Общи условия

Активация на акаунт