"С дъх на череши..., или за нас - другите..."

  • 89 850
  • 1 801
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 849
Чери, ти не си черешка, а вишна.  Grinning Вишновката е приятна в леки дози.

Португалците в Лисабон си пийват по една жинжиня ginjinha за добро настроение.

Признавам си, че ми е интересно да чета за твоя опит в настоящата ти връзка и виждането ти по въпроса от опит; като се има предвид и професията ти /психолог, поправи ме ако греша/.

Лисабонеца можем ли да го ръфаме или той е невменяемо опиянен и 'оправдан'?  Laughing

# 31
  • Мнения: 755
Всеки очаква да е нещо специално.

# 32
  • Мнения: 15 379
Мани го клишето, не клиширам ситуациите, не съм клише и аз, но и не вадя изводите си от това, какво ми е разказала приятелка, какво съм прочела в СО в някоя тема за изневерите.

Имам приятел, който от началото на своя брак си намира момичета, с които да спи, просто така.
Говорили сме много пъти, коментарът "Жена ми е много мъдра и не разбира". Ако приемем, че и поредната му любовница е така мъдра и умна, то всякакви от типа "не спя с нея, не я обичам" и пр. са крайно излишни.

Защо много хора си мислят, че тайната среща е времето да се обсъжда другата, децата, отношенията.... защо винаги се мисли, че т.нар. любовница категорично иска да го разведе с "оная", да превземе сърцето му, мислите му, че се приготвя особено много за лелеяните мигове... Защо винаги и само опира до сексът и както се изрази в другата тема една съседка по ник "до онова в гащите"?!

Не, има заигравка с никът ми. Черешка е. Няма да обяснявам защо не съм вишна, хах.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Цитат
Всеки очаква да е нещо специално.
Това ни връща към подточките.

# 34
  • Мнения: 755
хахо, ами всеки си гледа и го мисли от неговата си камбанария.  Mr. Green

Много ясно.
Но по време на изпълненията.
Стигне ли се до финализиране (а то е , пак да кажем , в 90% от случаите по нещастно стечение на обстоятелствата-пак избирайте-разбрала жена, разбрал мъж, съседка или пето), камбанарията отново се променя.
През живота си човек скача от камбанария на камбанария, и не всички камбанарии са позлатени.

# 35
  • Мнения: X
tonkabonka, аз не познавам някой, при който да не е "различно". И при мен беше "различно", и аз не съм искала брак и деца. Какво беше там - "онзи плам, с който никога няма да погледне друга жена" и т.н. Да си изживеем емоцията.

Ако човек иска да си запази връзката такава, каквато му харесва да си мисли, че е, не бива да я излага на показ. Защото хората или ще те съдят, или ще ти се смеят, или и двете.


poohito, eй-това е:

Цитат
истината е, че ако любовницата е по-специална от съпругата, съпруга просто няма да има.

Просто и ясно.

# 36
  • Мнения: 15 379
Всяка жена желае да е единствената и най-специалната за един мъж. Освен ако не е умна Heart Eyes.

# 37
  • Мнения: 21 496
 Всъщност подточките са си съвсем верни, но докато се разиграва бурната либов нещата изглеждат по друг начин на замесените. В най общия случай съпругата  въобще не се обсъжда, все едно не съществува нищо извън вас двамата, нищо не се обещава, просто се изживява страстта и това е много приятно.

    И аз, естествено съм имала такъв случай, че кой не е. Млада и красива, 21 годишна, той на 36, не много красив, но заможен и много, много умен. Работата се получи малко като учител с ученичка, но не в оня смисъл Grinning, а така, по-общо.
    Жена съществуваше някаква, също и две деца, от самото начало беше ясно, че няма да има промени в семейната конфигурация, но никога не съм се почувствала лъгана, нито скрита, не на място, или в двусмислена позиция, макар че обикаляхме къде ли не, и служебно, и при приятели и роднини на въпросният мъж.
 От позицията на сегашния си опит, разбирам, че това  означава, че не съм била първото момиче със този статус, а минимум втора или трета поред и вероятно след мен са последвали и други.
  Но бях изключително обичана, не мога да си изкривя душата, и смятам, че само спечелих от тази история.
  Завърши, като си хванах гадже на моята възраст.

Последна редакция: вт, 16 дек 2014, 15:13 от Iris04

# 38
  • София
  • Мнения: 10 825
Авторката търси легитимация и одобрение на връзката си с женен мъж? Правилно ли съм разбрала? Защото някак измежду постовете "виждам", че сякаш сте наясно с предисторията, за разлика от мен.

# 39
  • София
  • Мнения: 17 301
А защо не приемем, че при нея наистина е различно?!
Не всяка жена с любовник иска от мъжа брак, деца и т.н.

О, аз това го вярвам.
Смятам, че всяка любовница с поне мъничко мозък. не би искала да стане съпруга на изневеряващ неандерталец.

# 40
  • София
  • Мнения: 23 098
Цитат
истината е, че ако любовницата е по-специална от съпругата, съпруга просто няма да има.
Просто и ясно.
Може да е ясно, но не винаги е толкова просто.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Цитат
Защо много хора си мислят, че тайната среща е времето да се обсъжда другата, децата, отношенията.... защо винаги се мисли, че т.нар. любовница категорично иска да го разведе с "оная", да превземе сърцето му, мислите му, че се приготвя особено много за лелеяните мигове... Защо винаги и само опира до сексът и както се изрази в другата тема една съседка по ник "до онова в гащите"?!
Прочети и ще разбереш, заради стремежа на човек (жена) да е специална.
Или иска да го разведе, за ад е ясно, че била по-специална. Или просто не може да се примири дълго врме, че онези у дома са специални. Изключение правят може би тези посестрими от полигамните семейства.
Ако е само секс ОК. Секс може и без "специалност". но самата ти пишеш, че не е само "до онова в гащите". Значи искаме и другото и вниманието и отделеното време и ... Сревнованието няма да спре колкото и много да получаваме. Поне аз съм такава, завистлива и ревнива, не се примирявам, че някоя някъде или нечии чужди дребосъци ще получават повече.

# 42
  • Мнения: 3 371
.........
Доста обаче продължават да си вярват, че са по-специални от съпругата. истината е, че ако любовницата е по-специална от съпругата, съпруга просто няма да има. ....

това много странно ми звучи newsm78

иначе, откровено казано, аз не ги разбирам тези жени, които правят абсурдни неща, за да го разведат и той да се ожени за тях. толкова свободни мъже има newsm78. разбирам го за забава и секс, за запълване на времето да имаш любовник. но да седиш у дома, да се тръшкаш, че той бил с жена си и децата си, а ти си сама, да раждаш деца, да правиш идиотии, аборти и други изпълнения, да звъниш на жена му, да се разправяш,  направо не мога да повярвам, че някоя може да достигне до там.

Последна редакция: вт, 16 дек 2014, 15:16 от Golden apple*

# 43
  • Мнения: 755
Авторката търси легитимация и одобрение на връзката си с женен мъж? Правилно ли съм разбрала? Защото някак измежду постовете "виждам", че сякаш сте наясно с предисторията, за разлика от мен.

Не сме.
Говорим си общо.
Как беше-кажете нещо за връзката с женен.

# 44
  • Мнения: 35 985
“Никоя жена не бива да чува, че някога друга жена е била повече обичана от нея. Принцип.” – „Опасен чар“

Общи условия

Активация на акаунт