Маски за лице

  • 102 182
  • 560
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Добре дошли  Hug





В темите за грижа за кожата често споменаваме, че липсва тема за маските  Heart Eyes

Нека споделим опит
 bowuu





Кои са Вашите любими маски?
Защо ги предпочитате?
Коя маска сте купували повече от веднъж?



Последна редакция: ср, 17 дек 2014, 02:42 от a.l.e.n.a

# 1
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Hello,
Тъкмо цопвам в темата да похваля една страхотна маска и гледам, Алена я постнала най-отгоре. Mr. Green Препоръча ми я наша съфорумка, която много си обичкам и съм й много, много благодарна. Както и на списанието, което я подаряваше, естествено. По съвет на същата съфорумка я използвам като нощен крем и я благославям всеки път. Hug Като свърши, ще се купува, то се е видяло...

В банята си имам също маски на Талодерма против проблемна кожа, каквато вече нямам, на Ахава и Хималая, които са средна работа и някакви за еднократна употреба, които чакат ред.

Последна редакция: ср, 17 дек 2014, 02:54 от OnDiNe_

# 2
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря за поправката и за споделеното мнение  Blush

И аз харесвам тази маска  Heart Eyes Приключих с първата опаковка, като я ползвам щедро на лице, шия и деколте  bowuu Нанасям плътен слой и минавам с ултразвук и отрицателни йони. Попива веднага след уреда, но пооставам  Blush Най-редовно ползвам маски, като взимам душ - измивам косата и като изляза от душкабината - попивам водата, нанасям маска на косата, на лицето и правя вендузен масаж. През това време маските действат Simple Smile

Вечер ползвам кислородната детокс маска на Dr Brandt - но не всяка вечер. Към нея има крем за след нея  Blush



Не съм ползвала много маски - тези горе в 1 пост и тази. Харесват ми и са различни, но мисля да се отнасям към леглото сега и да споделя повече след сън  newsm76

# 3
  • София
  • Мнения: 3 838
На Апивита има най-различни маски, според типа и нуждите на кожата. Харесвам тези с нар и портокал - за блясък на кожата, с бодлив кактус - за хидратация, с кайсия - за скраб. Има също с розова и зелена глина - за почистване, с папая - за ензимен пилинг, с алое, краставица, маслина, морков, мед, прополис, червено вино, и т.н. Продават се в 2 варианта - в пликчета по 2, като едно пликче стига за поне 3-4 пъти, и в тубичка от 40 мл. Доста са приятни за ползване и достъпни като цена.

# 4
  • Мнения: 3 248
Аз май все още не съм много по маслоте, но ще ми е интересно да науча повече.

Последните месец си правя Мезо маската на Филорга един път седмично.

# 5
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Често я виждам тази маска във форума - доволни ли сте?

# 6
  • Мнения: X
Благодаря за темата,Аленка  Crazy
И аз съм от доволните от маската на Деклеор  Heart Eyes , иначе съм ползвала маската на Биофреш от Йогурт серията ( нищо особено за моята кожа ) и хидратиращата на Юриаж,по препоръки от форума - тя също е чудесна.
Serpentine , тези на Апивита от аптека ли ги взимаш или от дрогерия  Blush , че много познато ми звучи,ама не светва лампичката в момента  Blush

# 7
  • София
  • Мнения: 3 797
Често я виждам тази маска във форума - доволни ли сте?
Аз, да. Това ми е любимият продукт на Филорга. Ухае приятно, а след нея кожата е гладка и сияйна  Flutter С моментален ефект е при мен.
Апивита е в аптечната мрежа, да. Ако не бъркам бранда, има и щанд в Ринг мола.

# 8
  • Мнения: X
Апивита е в аптечната мрежа, да. Ако не бъркам бранда, има и щанд в Ринг мола.

Благодаря  Hug , ще ги пробвам  Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 553
С превъзходни впечатления съм от мезомаската на Филорга.
При мен ефекта е не Уау, ами направо БАУ Simple Smile
Избистря ми тена и го изравнява. Кожата е много мека и изпълена, бръчките са загладени. Единствената маска след която нямам нужда да нанасям крем за следващите 24ч.

Маската на Деклеор - абсолютно никакъв ефект при мен.

Маската на Биофреш от серията Йогурт - никакъв ефект, освен леко омекотяване на кожата.

Маската на Евелин за еднократна употреба с Q10 - същата работа. Пресушаваше ми кожата.
http://evelinecosmetics-bg.com/index.php?route=product/product&a … mp;product_id=568

Започнах с проба на маската с ензими на Балея. Веднъж съм я ползвала и за сега не мога да дам отзиви.
Скрит текст:

Кожата на челото, бузите и носа ми е много суха. На брадичката мазна. Имам начална фаза на себорея. Петната от пъпки, които изкачат, минават бавно. Чувствителна кожа.
------------------------------------------------------------------------------------------
Относно маската на Филорга. За всички техни кремове съм чела както положителни мнения, така и недоволни - някои се изриват, на други кожата им не се разбира добре, някои имат кир ефект и т.н. Маската е единствената, за която нямам спомени някой да е написал, че не е доволен, че не вижда ефект, че се е изринал и т.н.

Последна редакция: ср, 17 дек 2014, 08:27 от missNoir

# 10
  • Мнения: 989
Здравейте  Grinning

Много се радвам да видя, че вече има и такава тема. Възползвам се още в първия пост да поискам съвет за хубава маска. Кожата ми е мазна, но едновременно с това и много дехидратирана. Ще се радвам на отзиви от ваша страна за някой добър продукт.

# 11
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Благодаря за темата! Ще бъде полезна! Simple Smile
 Аз не ползвам маски, по-скоро нямам навик и не съм много убедена в нуждата от тях. newsm78 купувала съм разни в единичн опаковки и още имам 3-4 броя, които ми седят от преди 2-3 години. Иначе и аз взех тази на Decleor, но се различава много от разбирането ми за маска като консистенция. Simple Smile

# 12
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Темата е интересна и вероятно ще е доста полезна.
Целият ритуал,който Алена е описала обаче лично на мен ми се струва като някаква далечна химера.Дори и да имах необходимите уреди, на този етап за съжаление изобщо не мога да си представя че някой ще ми остави толкова свободно време за лична грижа. Confused
Иначе нямам любим продукт и ще следя с интерес вашите предложения.Като че ли предпочитам маските тип платно,но по-лесно ми е да си намажа от другия тип/крем/ и докато минава времето за действие да върша нещо друго.

Между другото ако някой е ползвал маски на марките,които се предлагат в аптечната мрежа ,моля да сподели мнението си.В нашия град не се предлага кой знае какъв избор.

# 13
  • Мнения: 2 820
Да похваля маската за лице с черен хайвер от серията Planet Spa на AVON,вземам си я вече няколко пъти.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Момичета, като хвалите или се оплаквате от някоя маска, пишете с каква кожа сте и какво очаквате от маската, за да могат и другите да се ориентират.

Общи условия

Активация на акаунт