На море в Гърция 2015

  • 101 106
  • 775
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 99
Здравейте момичета,моля да някакви насоки към кой хотел да се спрем и близо ли е до плажа.Porto Carras Sithonia" 5* на Халкидики;хотел "Bellagio" 3* на Халкидики;"Alkion" 4* на Халкидики;хотел "Philoxenia Bungalows" 3* на Халкидики;хотел "Kriopigi Beach" 4* на Халкидики;хотел "Regina Mare" 3* в Паралия Катерини;хотел "Gold Stern" 3*/ хотел "Korali" 2*+/ хотел "RG Status" 2*+/ хотел "Akropol" 3*(Олимпиxска ривиера).Ще съм много благодарна на отговорилите,защото се надявам на вашата коректна преценка.

jazz min, от тези хотели, които си посочила, според мен е най-добре Порто Карас Ситония Peace Въпреки, че има нужда от реновиране, локацията му е много добра.

Благодаря много някой да е отсядал в Porto Carras Sithonia" 5* на Халкидики там как е плажа ,храната комуникациите като кафета, заведения и т.н newsm78

# 751
# 752
  • Мнения: 198
Насочила съм се към два хотела Portes Beach Hotel и Dion Palace. Мнения за тях....

# 753
# 754
  • Мнения: 1 118
meggle, давам ти линк към постовете за миналогодишната ни почивка на Лефкада, там можеш да прочетеш по-подробно нашите впечатления:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=782957.641
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=785268.105;topicrefid=20

Ако имаш други въпроси, заповядай Simple Smile

# 755
  • София
  • Мнения: 3 468
Отзиви за летуване  в Псакудия има ли? Ровя в темите назад, но не откривам нищо съществено....Наши приятели предлагат да наемем къща там, и аз проучвам района- като плажове, интересни места за посещение в района и т.н.... Ще се радвам да споделите мнение Hug

# 756
  • Мнения: 11 229
Добре че хората са различни !
За хора с моя вкус това което описахте е безумие - камъни , вятър и завои !
Да, добре е, че са различни - за всеки влак си има пътници Simple Smile
Широк пясъчен плаж с хотели на първа линия, до който се стига по магистрала


Каменист, дълбок и ветровит плаж, до който се стига по много завои и после 500 стъпала с кракомобила Simple Smile

# 757
  • София
  • Мнения: 1 902
Оххх,добре че сме различни Flutter

# 758
  • софия
  • Мнения: 9 590
Амин!

# 759
  • БГ
  • Мнения: 735
ех момичета, всичко е въпрос на вкус, нали за това обменяме инфо.
Благодаря на всички, споделили мнения, ние резервирахме за края на юни, дано случим на хубаво време.
 Hug

# 760
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 535
Добре че хората са различни !
За хора с моя вкус това което описахте е безумие - камъни , вятър и завои !
Да, добре е, че са различни - за всеки влак си има пътници Simple Smile
Широк пясъчен плаж с хотели на първа линия, до който се стига по магистрала


Каменист, дълбок и ветровит плаж, до който се стига по много завои и после 500 стъпала с кракомобила Simple Smile


По мое скромно мнение и двата плажа не стават.

# 761
  • София
  • Мнения: 1 809
И по мое не стават Wink Знам какво представлява плаж, до който се стига по магистрала и не търся това, а търся остров, до който се стига по магистрала. Peace Знам и плажовете по картичките, за които говорите, с дете на 1 г. и друго на 7г. няма как да изкачвам 500 стъпала.
eli_dzh, pontes,noideass, peterky2002, благодаря Ви! Ще съм благодарна на всяко мнение, което може да ми е от помощ, а тези, които ги дразня с питанията си, тъй като са изписали много до момента и вече не им се пише,а и не им се търсят линкове, за това, което са писали, да не ми отговарят. Hug

# 762
  • софия
  • Мнения: 9 590
Кой се дразни  newsm78

# 763
  • софия
  • Мнения: 9 590
До Атина например е магистрала и оттам ехееее, острови да искаш. Само дето повечето им са планински и поради релефа им няма удобни плажове, дето да излезнеш от къщата и да стъпиш на хубав плаж. Все ще има я много завои, я стълби.  Peace

# 764

Общи условия

Активация на акаунт