На море в Гърция 2015

  • 101 140
  • 775
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 113
Ариана,

Миленски75,
Пагона е ОК, намира се на стотина метра от плажа, което я прави една от най-далечните от бреговата линия в Торони Simple Smile Селото е дълго и тясно, разпънато покрай 2-километров плаж и почти всичко е на първа-втора линия.
7 апартамента е стандартно положение, в Гърция преобладават такива - малки частни хотели на 1-2 етажа с двор и стаи тип студио (с кухня и т.н.), обикновено са по 5-10 в една къща.

 Благодаря за отзива,дотук добре.
   Имате ли впечатления от други къщи около ,,пагона хаус,,(условия за деца и маса с приятели).И май е време да избираме.Между другото цени от около 35 евро на вечер са нормални нали?

# 706
  • Мнения: 45
16 са да  Wink
В крайна сметка какво пише и не пише не знам, откриха ми сметка в Пиреус и ми взеха 10Е за транзакцията  Peace
Ама сте писали 0.20%, а не 20% Grinning, май..та му - важното е , че сте резервирали.Дано да ви е слънчева и приятна почивката Grinning Grinning Grinning

# 707
  • Мнения: 11 283
Имате ли впечатления от други къщи около ,,пагона хаус,,(условия за деца и маса с приятели).И май е време да избираме.Между другото цени от около 35 евро на вечер са нормални нали?
Цената е много добре. "Условия за деца и маса с приятели" - всички къщи в селото са с дворове, зелени поляни и барбекюта, само Мария няма (но пак има вътрешно дворче с маси и нещо като кафененце за закуска).
Има общинска детска площадка, игрища за баскетбол и футбол - това на крайбрежната алея.

# 708
  • Мнения: 2 056
Здравейте, следя темата с интерес. Бих искала да отида със съпруга ми в Неа Перамос или Неа Ираклица. В букинг са хотели, а ние търсим студио - може ли, ако някой е ходил да ми даде координати,за да резервираме. Много благодаря предварително!

# 709
  • БГ
  • Мнения: 735
момичета водата след 15 юни добра ли е на Торони/ Ситония , който е бил по това време?
сега се замислям дали не е студена за децата  newsm78

# 710
  • Мнения: 11 283
По принцип - да, но последните две години бяха изключение (беше променливо времето и беше студена).

# 711
  • Мнения: 2 056
Ние бяхме от 18 юни 2013  във Вурвуру. Водата беше топла, стояла съм с часове в морето

# 712
  • София
  • Мнения: 3 471
и аз обмислям едно море  от 1 юни на Халкидики, но понеже не съм ходила толкова рано там , се чудя как ли ще е времето..... Rolling Eyes Толкова от рано също не съм правила резервации и  съм в голяма чуденка Crazy Сега ровя из нета за да си направя евентуалната програма, маршрут, спирки, неща за посещение.....Ще бъда много благодарна ако споделите нещо интеесно в района на Никити.

# 713
  • Мнения: 738
Извинявам се, че пак досаждам, следя темата, но нещо се обърках с тези 16Е и т.н. 10 Е
Как ще ми препоръчате да преведа 240Е депозит?
Да открия сметка в Пиреус и 10Е  вариант, но труден, защото нямаме Пиреус в града, в който съм в момента. Има ли други опции?
И освен 10евро има ли такса за откриването? Ако това е само евтиния начин, ще отида до Враца за да си открия сметка.
Гледам да не се бавя много, за да спра и да ровя по различни хотели, че от седмица друго не правя  Tired

# 714
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 537
http://vacanto.bg/offers/Maiski-praznitzi-na-Kasandra-Gartziya.html отзиви за тук? Вижда ми се съмнително евтино. 3 жени с 3 деца сме и търся нещо с транспорт за майските празници, щото няма как да се набутаме в една кола.

# 715
  • Мнения: 51
Здравейте, с ММ сме решили това лято да сме в района на Парга и Сивота, Спряхме се на два хотела в Сивота и моля ако някоя от вас е била в тях да даде мнението си. Ще се радвам и на някакво инфо в повече за Сивота.

http://www.booking.com/hotel/gr/edem-studios-and-apartments.bg.h … ght_room=43744901

http://www.booking.com/hotel/gr/ornella.bg.html?sid=6f00d3a5fee1 … ght_room=30563406

 Simple Smile Simple Smile

Благодаря предварително на всеки който помогне

# 716
  • София
  • Мнения: 7 242
alegoria, някой не писа ли по-назад, че превежда чрез български пощи? Имат го като услуга, но не намирам каква е таксата: http://www.bgpost.bg/?cid=100  Обаче от Евия са най-неотговарящите хора. Писах онзи ден до 5 места, само един отговор. А когато търсих място в Ситония, почти всички ми отговориха.

# 717
  • Мнения: X
Обаче от Евия са най-неотговарящите хора. Писах онзи ден до 5 места, само един отговор. А когато търсих място в Ситония, почти всички ми отговориха.

Напълно нормално. Те не са свикнали да им се пълнят хотелите още през декември, докато на Халкидики това вече е стандартно.

# 718
  • Мнения: 1 291
http://vacanto.bg/offers/Maiski-praznitzi-na-Kasandra-Gartziya.html отзиви за тук? Вижда ми се съмнително евтино. 3 жени с 3 деца сме и търся нещо с транспорт за майските празници, щото няма как да се набутаме в една кола.
На мен ми се вижда нормална цена, като имам предвид, че за 320 лв резервирахме 5 нощувки на ALL в петзвезден хотел за почти същия период, само дето не е  с транспорт (но пък на нас  ни е близко и ходим с кола).

# 719
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 157
ЗдравейтеИскам да ви помоля,ако някой може да ми препоръча еднофамилни къщи на остров Тасос.Също може и около Кавала,Неа ираклица,Неа Перамос-и надилу към Халкидики.Единственото изискване ми е плажът да е пясъчен.Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт