ЯНУАРСКА РАЗДУМКА

  • 52 466
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 613
Привет и от мен,
Тоби, радвам се, че е било нещо временно при Ивко и вече е добре Hug.
Люби, Мони, я споделете, моля, как подготвяте първокласничките, осве раничките, какво друго набавяте. Ще се радвам да споделите, да съм си подготвена за догодина. Hug.
На мен пък ми е мъчно за Йоето, ама много, ако трябва да съм честна и ако мога да споделя /ако не тук, няма къде/. Нали обикновено петък пътуваме, а сега всъщност прескочихме една седмица и ще я видя този този петък вечерта. Днес купувайки си кафе /нали идвам пеша на работа, й купих една играчка/. Миии, като ми е мъчно е така. Не че вкъщи няма хиляди такива, ама ей така, като се видим, да я изненадам.
Друго интересно покрай мен няма. Аааа, за колата ще се окаже по-малкото зло, било някакъв охладител за маслото, който трябвало да се смени. Това било по-дребна повреда и сигурно ще излезе по-евтино, отколкото се настройваше мъжа ми. Ще видим накрая.
Хубав ден от мен на всички!

# 706
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Ралче ,дет се вика малкият дявол.Дано не е толкова скъп ремонта.
Мони,Честит Имен ден  на теб и на малката Мони!  bouquetЗдраве и спокойствие и най-вече сбъднати мечти!
Остават две седмици до градината ,а аз нищо не съм купувала още,жега е и с тоз ремонт хич не ми остава време.В четвъртък ще ходим до Севлиево да приберем каквото може,че нали уж къщата ще се продава.След номера на роднините ,хич не се обаждат преди чак бяха досадни ooooh!
Почнах да си записвам ,че хич не помня -то часове за зъболекар,размери ,майстори,до личната ще трябва да ходя за преглед на детето.
Май съм се омотала яко ,пък и хормоните ми се наместват.

# 707
  • София
  • Мнения: 3 249
От доста време не харесвам септември. Депресира ме...Последна година в детската градина. Мъж ми снощи - аз викам да не го отлагаме от първи клас. Викам му алоууу. той, за 1ва група на градината не става, ти за първи клас...А когато той е 1ви клас, част от наборите ще са вече трети...Мрън Cry Отивам да се депресирвам...А днес почваме 5ти рунд барокамера и не знам как ще издържа и физически и психически...за парите да не говорим

# 708
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Алоууу депресарката- я моля ти се , хич не му трябва училище.Лудница пълна ефект не виждам, неграмотни и сричащи 15 годишни.А мъжо  му тегли една. Да изкарва пари и да те глези повече ти с другото се справяш.
За това те обичам , защото си силна и идвай да си мрънкаме заедно тук

# 709
  • Русе
  • Мнения: 1 770

Люби, Мони, я споделете, моля, как подготвяте първокласничките, осве раничките, какво друго набавяте. Ще се радвам да споделите, да съм си подготвена за догодина. Hug.

Сигурно всяко училище си има изисквания. На мен ми дадоха списък с 20 артикула за купуване. Отделно униформата и раницата. Остана ми да купя моделин ( с дъска и ножчета като едно време), спортни обувки ( маратонки), 2 чисто бели ризи с дълъг ръкав, гланцово блокче и сметало. Напреднала съм.  Grinning
Дони, беше казала, че барокамерата е полезна. Т.е. има ефект от нея. Лошото е, че доста бърка в джоба сигурно..
Не знам дали споменах, но днес ще ходя при личната. Питах я дали се полагат изследвания за хормони по Здравна каса, че имам едни съмнения. Тя каза, че само за диспансерни. Тя щяла да ме прегледа.  newsm78 Та днес ще ходя.
Рали, добре че е излязъл по-малък ремонт.
Честит имен ден и от мен на Мони и Мони! Весел празник!

# 710
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Люби, плати си едни хормони Тсх, тат, мат защото личната ще ти позна какво ти е друг път.Ще каже че ако си изморена, сънят ти е на пресекулки и имаш сърцебиене е от това че имаш малко дете.Дано нямаш такива симптоми.
Излезнахме на близо и едвам се прибрахме

# 711
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Всъщност симптомите са ми обилно потене, косопад и прогресивно качване на тегло + сърцебиенето, за което спомена.
Склонна съм и да си платя, но нали лекар трябва да ми ги назначи?

# 712
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Ахааа настоявай тогава за хормони за да не втасаш като мен

# 713
  • София
  • Мнения: 2 613
Вярно, че днес Мони с малко Мони са именячки, ама днес не ми е от най тонусните дни /дойде ми и не знам на кой свят се намирам Tired./...
Та, Мони с малко Мони, честит да ви е именият ден  bouquet. Желая ви от сърце да сте здрави, щастливи и само поводи за усмивки окол вас Hug  bouquet.
Люби, мерси за отговора за нещата. Знам, че навсякъде си е различно, но ей така, поне обща представа да имам. И аз като Тоби, плати си едни хормони. Само те могат да покажат, специално за шитовидната. Щото и при мен преди да ги пусна, викаха, че има нещо по тях, ама хормоните излязоха в норма /щитовидните/, а се оказа, че всичко е било от инсулина. Така, че всякакви предположения преди да има реални резултати, за мен са неоснователни.
Дони, разбирам те. Hug. Но пък си знаеш, че Гого си е твоето прекрасно по своему си дете. И че всичко, което правиш си струва. Иначе, както каза Тоби, насреща сме, когато ти се иска да помрънкаш и да споделиш. Hug.
Аз и затова все още пиша. Защото тук си го приемам като място, на което в зависимост от усещанията ми, поне мога да си излея, каквото ми е на сърце. И знам, че ще ме разберете, без задължително да сте напълно съгласни например. Но ей така, за подкрепата.

# 714
  • София
  • Мнения: 3 249
Аууу, честит имен ден на Мони и Мони.
Люби, да ти дам и друг жокер. Симптомите са същите - жлъчка. Моите симптоми са като твоите. Хормоните и ЩЗ ОК...

Тобева  Heart Eyes

# 715
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Кво да ви кажа , ще ма извинявате но като гледам всичките сме за Наречен - без Кокоска защото тя идва да ни зарежда със свежест  Laughing
Щях да чистя  нещо , но си полегнах и така вече 2 часа ooooh!

# 716
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Ми да ходим като си казала Simple Smile Кокоса тя млада, за това Simple Smile

# 717
  • София
  • Мнения: 2 613
Аз не съм ходила...Кокосчето наистина е като момиченце Heart Eyes.
Обади ми се моята позната, отпуснали са ни кредита, така че сега вече ще дишам по-спокойно, докато излезе стойността на ремонта на колата Whistling.
Уф, днес съм като претрепана Tired.

# 718
  • София
  • Мнения: 1 115
 Блаходаря ,момичета.Даже няма и да празнувам.Ще пиша после повече от компа

# 719
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Само да се отчета - даде ми направление за TSH. В понеделник ще давам кръв сигурно, че днес ми е първи ден от цикъла.

Общи условия

Активация на акаунт