SportsDirect-66

  • 88 168
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 436
Здравейте ,преди месец получих яке без ръкави (буквално) и след няколко мейла дойдоха от DHL и взеха елека за сметка на спортсдирект.Вчера в пощенската си кутия имах плик с чек за 20 паунда ,колкото струваше и якето ,проблемът ми е там,че не знам какво да правя с този чек.Как мога да го използвам при плащане,къде трябва да го въведа ??? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 691
  • Мнения: 199
Момичета,някой поръча ли от тези бебешки сандали NIke
Скрит текст:
http://www.sportsdirect.com/nike-sunray-protect-sandals-infants- … ?colcode=22608518
,ако може да ми измери стелка. Трябва ми за 21 номер краче? Praynig
Здравей, аз съм ги поръчвала, но за съжаление не мога да ти ги измеря, първо защото нямам този номер и второ, защото стелката не им се вади и няма как да се измери този номер. Според мен ако сега носите 21, трябва да вземеш С5 за лятото, това е мое мнение. Също така тези сандали ги има в магазините на Daichmen и на Sport vision, можеш да отидеш да премериш. Сандалките са супер удобни и качествени. Ние ги поръчваме за втора година. Но ако крачето ви е пухкаво от горе, може и да не станат, за това по-добре е да се мери.
  bouquetСега носим 20,но маратонки на Адидас?Мерихме в Daichmen,станаха 22,но ми се стори много къса каишката,която е отзад на петичката,тези ми изглеждат с по-дълга???Дали при нас са същия модел ме интересува по-скоро!
[/spoiler]
Ами не съм ги мерила, но ми изглеждат еднакви на пръв поглед. Не съм се заглеждала подробно. Дъщеря ми носи в момента 22 адидас маратонки. Мерих й С5 от тези сандалки и й бяха точно, за това й взех С6, за да й стават за лятото. Те са й малко големи, но се надявам да й станат до лятото.
А дали ще ТЕ затрудни да ми измериш стелката на С6?Благодаря ТИ! Grinning

# 692
# 693
  • Мнения: 19 061

да
имам малък 57 и по-голям 66 см
ок са за тази цена
малкия вече 4-5 пъти го ползвам, като 4 пъти е чекиран,  здрав е

# 694
  • Мнения: 343
Здравейте и от мен. Преди дни получих доставка и за капак най-скъпия анцуг липсваше. Но във фактурата не беше махнат. Пуснах диспут в Пейпал за липсващ артикул, и те решиха да върна цялата пратка ??? Това е невъзможно, тъй като пратката вече е раздадена на хората. На някой случвало ли му се е и какво е решението?

# 695
  • София
  • Мнения: 1 210
Здравейте и от мен. Преди дни получих доставка и за капак най-скъпия анцуг липсваше. Но във фактурата не беше махнат. Пуснах диспут в Пейпал за липсващ артикул, и те решиха да върна цялата пратка ??? Това е невъзможно, тъй като пратката вече е раздадена на хората. На някой случвало ли му се е и какво е решението?

Пусна диспут без да пишеш на Спорта ли ? newsm78

# 696
  • София
  • Мнения: 2 925
Моля ви, който е поръчвал колело за дете и е доволен, да сподели от кой модел  Hug
http://www.sportsdirect.com/cycling/kids-bikes/girls-bikes
Може и за момче, те са еднакви моделите  Hug Hug Hug

# 697
  • Мнения: 2 180
Ние имахме това: http://www.sportsdirect.com/cosmic-drag-racer-bike-14-inch-93407 … ?colcode=93407308
Много стабилно- никога не падна от него, а съседски деца се катурваха от техните, нищо че имат помощни колелца. На този модел помощните са по-встрани и стабилността е по-голяма. Препоръчвам!

# 698
  • Мнения: 19
Моля ви дайте ми пробен текст когато има дефектен артикул какво да напиша и къде.Благодаря

# 699
  • Мнения: 32
Здравейте ,преди месец получих яке без ръкави (буквално) и след няколко мейла дойдоха от DHL и взеха елека за сметка на спортсдирект.Вчера в пощенската си кутия имах плик с чек за 20 паунда ,колкото струваше и якето ,проблемът ми е там,че не знам какво да правя с този чек.Как мога да го използвам при плащане,къде трябва да го въведа ??? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
     
Трябва да отидеш в банката да ти го купят ,но е голяма врътня и трябва да платиш и такса която е доста висока.

# 700
  • Мнения: 45
Здравейте направих си една поръчка за 66,43 паунда, доставката ми е 9 паунда е не 7.99, както е на първа страница.. А след като поръчах ми излезна

"GET 10paunda back with Great british discount...claim now"

Това наистина ли връща пари като се регистирам или има някакви уловки.

 ooooh!

Благодаря предварително, за първи път поръчвам и ми е малко притеснено..

# 701
  • Мнения: 176
"GET 10paunda back with Great british discount...claim now"
с това не се занимавай, доставката не е фиксирана - започва от дадената цена, а относно плащането- прави го в евро, в момента е най-изгодно

# 702
  • Мнения: 45
Благодаря, за следващния път ще пазарувам в евро Simple Smile  Peace

# 703
  • София
  • Мнения: 1 210
Здравейте направих си една поръчка за 66,43 паунда, доставката ми е 9 паунда е не 7.99, както е на първа страница..

Първи пост на темата е написан на 18.12.14г. и тогава доставката бе 7.99 паунда .
Не мога да го редактирам сега . Промените относно доставката ще напиша , когато пусна нова тема Peace

# 704
  • Мнения: 267
10% off Slazenger Cricket Range at Sports Direct - JIMMY10

Added 20th April 2015, Expires 30th April 2015

Общи условия

Активация на акаунт