Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~31~

  • 17 296
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 10 486
Леле навън къв ку4и студ е Shocked одеве се прибрах и направо замръзнах Shocked при нас сигурно в момента е -15 #Crazy
И при нас е кучи стуууд  #Cussing out

Васе  Hug Heart Eyes чудесен превод, всичко съм разбрала, да знаеш  Whistling Mr. Green
Ми аз затуй зеленеем Mr. Greenма ся ще ти направим мой си Laughing
снимали са се Кадир и оназ другата/забравих й името/ и после феновете са направили лицето на Неслихан,за да напомнят на  феновете на новия филм,че това си е двойката Heart EyesКадир и Неслихан Heart Eyes Heart Eyes
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Кесинликле  Whistling
що newsm78 тва не го знам Laughing

# 722
  • Мнения: 10 486
Малко снимки  и от другия наш филм Laughingаз го изпуснах,ма ще чакам да го качат после и ще се посмеем Laughing







# 723
  • Мнения: 22 038
Леле навън къв ку4и студ е Shocked одеве се прибрах и направо замръзнах Shocked при нас сигурно в момента е -15 #Crazy
И при нас е кучи стуууд  #Cussing out

Васе  Hug Heart Eyes чудесен превод, всичко съм разбрала, да знаеш  Whistling Mr. Green
Ми аз затуй зеленеем Mr. Greenма ся ще ти направим мой си Laughing
снимали са се Кадир и оназ другата/забравих й името/ и после феновете са направили лицето на Неслихан,за да напомнят на  феновете на новия филм,че това си е двойката Heart EyesКадир и Неслихан Heart Eyes Heart Eyes
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Кесинликле  Whistling
що newsm78 тва не го знам Laughing
Кесинликле - със сигурност, без съмнение  Peace Маджит често го употребяваше  Laughing

# 724
  • Мнения: 22 038
Малко снимки  и от другия наш филм Laughingаз го изпуснах,ма ще чакам да го качат после и ще се посмеем Laughing








Аз ще чакам превода на руските колежки  Laughing

# 725
  • Мнения: 10 486
Кесинликле - със сигурност, без съмнение  Peace Маджит често го употребяваше  Laughing
  love001

# 726
  • Мнения: 22 038

Много ми е любим този момент  Blush Heart Eyes Hug


Кадир стига ми ги е пускал тез соло селфитаааа  Naughty Mr. Green

# 727
  • Мнения: 30 820
Бора как го пребиха Mr. Green

# 728
  • Мнения: 22 038
Гледаш ли ги, Ренко  Laughing Аз видях снимка, лежеше на носилка чак в болницата  Whistling

# 729
  • Мнения: 30 820
Гледаш ли ги, Ренко  Laughing Аз видях снимка, лежеше на носилка чак в болницата  Whistling
Гледам ама преди малко почнах Laughing

# 730
  • Мнения: 22 038
Тук снимат на Неслито филма  Peace



Айде да се връща и тя в Истанбул за празника  Whistling

# 731
  • Мнения: 5 591
Добър вечер, прекрасни!

Ренка  Heart Eyes Hug Ирка  Heart Eyes Hug Васе  Heart Eyes Hug Еве  Heart Eyes  HugМиметата  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Терзи  Heart Eyes Hug  Франческа  Heart Eyes Hug Павлина  Heart Eyes Hug , пропускам ли някой...........  newsm78

Малко снимки  и от другия наш филм Laughingаз го изпуснах,ма ще чакам да го качат после и ще се посмеем Laughing








Аз ще чакам превода на руските колежки    Laughing
И аз . Peace  

# 732
  • Мнения: 30 820
Единия стрелец ми заприлича на Арас newsm78 Laughing

Лава Hug чакайте Laughing

# 733
  • Мнения: 22 038
Лаве  Hug Heart Eyes Мераба   Mr. Green

Ренко, сигурно от Фатиха направо са ги прехвърлили в Езрата  Laughing Laughing Laughing

# 734
  • Мнения: 30 820
Ади и тоя го гръмнаха Laughing

Общи условия

Активация на акаунт