Опитвам да забременея, докато кърмя

  • 3 862
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 959
Радвам се, Бу за решението ти. И аз съм в същото положение, кърмя а и искам бебче, а все още нямам и цикъл. Абе трудно нещо си е това: бебеправенето, изисква доста опити, поне при мен е така, може би възрастта?!

# 16
  • Мнения: 224
..(но кърменето не е гаранция за липса на мензис или овулация, това е въпрос на физика и ген, на някои жени М се връща даже 40 дена след раждане, колкото ще да кърмят Simple Smile ).
Цитат
моя милост Rolling Eyes,,при това кърмех като за световно -почти на всеки час и половина и се надявах поне в началото да нямам мензиз...но уви..

# 17
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Нямам опит в конкретния случай, но от сърце ви желая успех!!!!!
Децата са най- хубавото нещо на света! newsm51 newsm51 newsm51

А за протокола- и с трите деца ми дойде още докато кърмех и то в първите три месеца, въпреки че имах по доста кърмения на денононщие.. затова и побързах със спиралата, че забременявам от поглед. smile3532

# 18
  • Мнения: 7 430
Е...и аз си правех такива сметки...да го правим септември, че да се роди юни...

При нас без сметки - се получи както ти си го описала Wink

Бу, аз късмех и забременях, за това ти пожелавам в най-скоро време да се похвалиш с някое братче на Маичката Hug

# 19
  • Мнения: 3 089
аз съм след секцио. док каза, че трябва да има 2 години след операцията до следваща бременност. аз обаче няма да трая толкова. искам на есен да съм пак бременна. не ща третото да стане когато съм на 50 Simple Smile. та явно и аз съм за тая тема, но "след малко".

# 20
  • тук-там
  • Мнения: 5 704
И аз съм след секцио и не ми се чакат 2 години  Twisted Evil

# 21
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Бу, аз и без да кърмя, правихмв малкия близо 2 години. Искахме разлика около 3-3,5г, тя стана точно 5, че ги и нацелих в един месец Wink Майка ми знаеше за опитите ни и се беше притеснила повече от мен. Голения го правихме 4 месеца. Божа работа, психически задръжки,...не знам точно от какво е било. Всяка жена е различна Sunglasses
УСПЕХ newsm10

# 22
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
успех, Бу, и скоро да се похвалиш   Hug Heart Eyes
малкият ииzобщо не го планирахме, но иначе сестричката от сега я мислим...че и таблица си имам да следя кога да zабременявам..... Joy Joy Joy

# 23
  • планетата Земя
  • Мнения: 109
Първо да ти пожелая скорошен успех в начинанието! newsm10
Е, тук мога да се похваля с моя опит. Кърмих изключително 6 месеца, захраних бавно и постепенно малкия. Когато той беше на 11 месеца взе, че ми дойде. Аз се надявах на повече почивка, ама не било писано. Поради ред причини искам малка разлика между първите 2 деца  Mr. Green и измуфтих мъжо да пробваме веднъж, пък ако стане - стане, ако не - ще изчакаме повечко време. То взе, че стана от раз  Shocked! А кърмя по 5-6 пъти през деня и 2-3-4 през ноща Tired...Та така 2 месеца имах цикъл и сега съм пак free! Това с бързото забременяване обаче може и да е по наследство, защото братовчедка ми също кърмеше, а забременя, когато малката беше на 6 месеца... newsm78
Ще се радвам, ако скоро и вие се похвалите, че да обменяме опит относно кърменето по време на бременност. Laughing

# 24
  • Мнения: 1 866
Аз не съм кърмила като започнахме опитите за второ дете, но бях забелязала, че все още имам секрет в гърдите. Отне ни 4 месеца сериозна работа.  LaughingМисля, че е много индивидуално, защото много жени забременяват наколко месеца след бременността докато кърмят още усилено.

# 25
  • Мнения: 2 120
Желая ти успех Бу. Ако упорствате скоро ще се похвалиш. Hug

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бу - и от мен късмет Peace

Баба ми и 2 съседки точно в този тъй съкровен период са прихванали 2-рото си дЕте. Значи и при вас ще стане Simple Smile

И сега малко хвърковата реплика на едната ми съседка:
Когато половете на 2-те деца (ще) съвпадат, 2-рото "не давало" на 1-вото да суче кърма. В смисъл - тя се "пресичала" и не ставала за храна на 1-вото.
Ако ти се мести туй в крилатите фрази - моля  Grinning

# 27
  • Мнения: 902
Честит рожден ден на половинката ти,Бу.Желая му твоята безрезервна обич и подкрепа и вашето общо малко човече.Бъдете щастливи.

# 28
  • Мнения: 902
Честит рожден ден на половинката ти,Бу. Желая му много здраве,твоята безрезервна обич и подкрепа и вашето малко човече.Бъдете щастливи.

# 29
  • Мнения: 703
Супер, Бу, стискам палци Peace
Аз исках да родя април и мислех, че ще стане от раз, ама то стана на втория месец, та така го чакахме юни/рой пък се роди май.../. Разкошен период за бебеправене- края на лятото, Егейско море, ееееех. Това по повод, че се целите юни де Wink

Общи условия

Активация на акаунт