Сладкарничка за книги - тема 25

  • 29 228
  • 726
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 405
Честит имен ден на именниците  Hug

Нели, рано ми се прИчете, какво да правя толкоз рано иначе  Grinning

# 616
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Нели, рано ми се прИчете, какво да правя толкоз рано иначе  Grinning

 Ами баница, милинки, палачинки.  Whistling Аз пък пържих филийки на терасата и хапвах сняг.  Laughing

# 617
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Добро утро и от мен  Simple Smile

Честит имен ден на именниците   bouquet

Радвам се че кафе-машината на Мариетка върши работа  Hug
Искам от филииките на Нелко и от на Точ тортатааа  Whistling

Аз си допивам кафето,при нас вали гаден дъжд по ддобре да беше сняг.
Моля ви стиснете по един палец ,че мама отиде на лекар дано няма нищо сериозно ....

# 618
  • София
  • Мнения: 12 326
Аз ще правя палачинки след малко,  като за брънч  Whistling
Ще взема и аз да похапна снежец, няма да се цепя от колектива, я!  Laughing Hug

Лоренкаfingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 619
  • Мнения: 5 405
Нели, рано ми се прИчете, какво да правя толкоз рано иначе  Grinning

 Ами баница, милинки, палачинки.  Whistling Аз пък пържих филийки на терасата и хапвах сняг.  Laughing
Laughing
Баница оня ден правих и сама си я изядох, че бях сама  Grinning
Другите неща друг път  Simple Smile

Стискам палци, Лоренка Hug

# 620
  • Мнения: 2 174
Добро утро Blush

Тук има дъжд и вятър  Crossing Arms

О Дев, представих си ви с Торнадото в снега  hahaha Heart Eyes

Мариетко, ах само да се наканим  Heart Eyes Нелко, Дев, Гиговче имайте едно на ум  Flutter Така ще се радвам да стане  Heart Eyes

Лофче да си напазариш качествено! Пък нека ММ спи  Mr. Green

Сливче, компания в СПА-то не искаш ли  Blush Хич не обичам масажи, парни бани, джакузита..... Mr. Green

Нели, то и аз сънувам .... салам..... ама това е за след 23ч тема на разговор Embarassed  Mr. Green
Действай в кухнята и да ти ви е сладко  Hug Фъча много го обичам. Рецептата е на мама, а тя от къде я има нямам идея. От онези старите рецепти, дето ги правихме като бях малка (Агнес, Фъч, Ненаситната монахиня .....)   chef

И сега най-важното. Да ви почерпя, че днес празнувам имен ден  Blush По-късно ще ви пусна снимка с моята софра, а сега нещо като за закуска
Скрит текст:




ПП
Лоренко  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Мижик тази солена торта е закон у нас на НГ. От както се помня е така  Heart Eyes Дано ви хареса и на вас  Peace

Зори именници си имала - да са ти живи и здрави  Hug

# 621
  • Мнения: X
Лоренкаfingerscrossed

Точ, честит празник! Пожелавам ти да си все така позитивна, весела и жизнерадостна!

Честито на именниците!

# 622
  • София
  • Мнения: 3 751
Никакво цепене от колектива, и аз отивам на терасата за сняг!  Joy
Вече виждам ок, но още пазя окото. Сега съм със счупено ребро - пльоснах се геройски, докато ходех онзи ден с превръзка на окото и тъмни очила, че от светлината ме болеше. Та сега виждам, но куцам от болки в реброто  Laughing, махнете, и при вдишване боли  Crazy . Най-големия ми кошмар в момента е да се разхълцам  Joy Joy Joy снощи хълцах, щях да умрЪ. Не мога да взема нищо обезболяващо, защото има вероятност да съм бременна  Joy И като капак - няма да повяврате - вчера падна врата от кухнята (шкафовете ни са няма и на 3 години). Падна пред мен на микровълновата  Flutter След 1 час падна елхата - малкия я прочуваше, и накрая в 7 аз си легнха, защото не исках да ми се случва нищо повече  Joy Joy Joy Кажете, не е ли сапунка моето...
Мариет, много се радвам за машината. Лоренка, стискам палци и аз !
Още не съм разгледала последни подаръци, и сега ще си доставя удоволствието да ви изчета с чаша кафе тук - постепенно.  Hug  Heart Eyes  Grinning

# 623
  • София
  • Мнения: 12 326




Ееее, Маришкаspoko
Да минават вече тези болежки и да останат в старата година!

# 624
  • Мнения: X
Маришка,  Sad как пък точно по празниците можа така да се контузиш. Другото са бели кахъри. Hug Дано бързо се оправиш.

# 625
  • София
  • Мнения: 6 225
Маришка, ко прайш ти! Не знам какво да ти кажа..., но все пак счупеното носи щастие  Wink Hug! Оправяй се бързо!
Точи, честит имен ден! Пожелавам ти никога да не губиш този весел дух, който витае около теб  Heart Eyes!
И аз съм именячка днес, почерпете се по една бАнбонка

# 626
  • Мнения: X
Вени, честито! Жива и здрава да си! Hug Ама няма да мина с едно бонбонче. Може ли цялата кутия Laughing много обичам шоколадови бонбони.

Тези дни мисля да обикалям да си търся някаква шапка. Никога не съм носила шапки, но май вече ще се наложи. Ама малко ме е срам да си призная... Embarassed само като дете съм носила.
Вие носите ли такива зимни аксесоари?  Grinning

# 627
  • София
  • Мнения: 6 225
Ох, Цвети, не ми говори - две кутии бонбони съм изяла тия дни, почти сама  hahaha. Взимай и не се срамувай  Hug.
Аз не нося шапки, но обичам якетата ми да са с големи пухкави качулки.

# 628
  • София
  • Мнения: 3 751
Вени, Точинка  Hug



Е, Вени, как ко, и аз имам да покажа на света някои работи  Flutter  е тУва е - пУказах и аз истинското "как са мятам"  Joy

# 629
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
Вени,да ти е здраво името и нека само венец от радости и щастие да има около теб   bouquet



Зори,честити ти именици и на теб  Hug

Точи,ъ..ти не беше ли на друг ден именичка... Embarassed
Нищо,пак да си здрава и все така щура  Heart Eyes Hug



За другото ....пътешествието:винаги  Hug

Маришко,стига вече такива препъни камъчкови.. Naughty
Да оздравява очето и да си четеш с наслада  Hug

Дребното се събуди преди час чак.... ooooh!
Отиваме да се отъркаляме в снега,юпииии.. Party

Общи условия

Активация на акаунт