Коледа 2014 - тема 3

  • 38 919
  • 212
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 129
Благодаря за темата!
Днес полях АКК, но нямах време за друго. Не съм украсила меденките и капучиновите звезди...

# 31
  • София
  • Мнения: 384
  bouquet за новата тема .
Ще съм ви благодарна,ако дадете идея как да оправя 2 Коледни фруктови кейка( подпбни с на АКК ). Thinking
Тази година са като камък  .
Чудя се дали да не ги сиропирам с горещ захарен сироп с малко уиски или ром  newsm78
Какво мислите ?

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 613
Благодаря за новата тема.
Утре са меденките. Малко се поизморих от сладки неща. Само да не забравя щолените в хладилника Crazy

# 33
  • Мнения: 240
Изтървала съм ви за малко но ви настигнах.

Последните дни направих хрупкавите снежинки, ментови бастунчета, лимоново-кокосовите сладки, капучино звездичките и балеринки. Последните ни се усладиха и са почти унищожени. Май пак ще правя. Вече нямам свободни кутии, което е знак, че съм прекалила, но ме сърбят ръчичките и ми се правят още.   Crazy

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Изтървала съм ви за малко но ви настигнах.

Последните дни направих хрупкавите снежинки, ментови бастунчета, лимоново-кокосовите сладки, капучино звездичките и балеринки. Последните ни се усладиха и са почти унищожени. Май пак ще правя. Вече нямам свободни кутии, което е знак, че съм прекалила, но ме сърбят ръчичките и ми се правят още.   Crazy

Може ли рецептата за балеринките ?
Благодаря и аз за новата тема.

# 35
  • Мнения: 3 271
Благодаря за новата тема  HugНа мен ми остана само Коледното пънче и приключвам

# 36
# 37
  • Мнения: 6 713
Благодаря за новата тема!   bouquet
Наталина, как са безцветни меденките ти?! Много нежни са и не ми омръзва да ги гледам.  Hug
St.Dobri, много ми харесва да те чета.   bouquet А локумките ще се получат, не се отказвай.  Peace

Днес мисля да направя меденките по старата търновска рецепта и да омеся тестото за линцерите(утре ще ги изпека), дано не ми мине котка път.  Mr. Green
Дотук съм направила само щолен и шоколадови бисквити трюфел от блога на Пепчо.

# 38
  • София-Младост
  • Мнения: 23 351
А има ли някакви промени в рецептите?

Аз се извинявам всъщност. Влязох като пълен простак и не ви поздравих за целия този труд, който полагате. Всички неща, които виждам втора година вече откакто ви чета, са невероятни. Аз лично готвя основно по рецепти на Йоли. Рядко влизам в мамма-та за рецепти.
Ето една рецепта от блога на Жоро Бордовски, която е подходяща:
http://www.bordovsky.net/index_files/page0713.htm
И още сладки неща, да разгледате:
http://www.bordovsky.net/index_files/page0687.htm

# 39
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
...
St.Dobri, много ми харесва да те чета.   bouquet А локумките ще се получат, не се отказвай.  Peace

...

ама те се получиха  Blush
имаме си прекрасни масленки със твърдо карамелено бонбонче за смучене след това Wink

лично аз не знаех, че ако седи дълго време на слаба температура локумът ще стане карамел  Blush логично е като си помисли човек, но не бях мислила.

наталина, още 100 живота да имам и все да се уча, пак няма да ги докарам такива, за това моля те, показвай  Hug да се радвам на твоите  Hug

# 40
  • Мнения: 314
Благодаря за новата тема!  Hug

st. Dobri, големи перипетии, но ми харесва оптимизмът ти! Следващият път ще са перфектни. Както Джемма каза, така сме се учили ние, когато нямаше кой да показва или да разказва.  Wink

Аз, таковата  Blush - дано не са ви омръзнали моите безцветни меденки, ама това май ще са последни:


Svicinky3 by natalyna, on Flickr

Svicinky2 by natalyna, on Flickr

Svicinky1 by natalyna, on Flickr









Наталина, ти си вълшебница! Без преувеличение! Момичета, всеки ден се възхищавам на разкошните ви сладкиши, но у нас няма фенове на сладките, та само с гледане ще си остана. Е, ще  направя едни напукани шоколадови сладки за почерпка към кафето, но на фона на всичко, което виждам тук .....   bouquet

# 41
# 42
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
Simple Smile Simple Smile борчетата са много идейни  Hug

момичета, трябва ми нещо, което да сложа в много малки чорапчета Blush някой показа едни бастунчета, може ли рецепта?

# 43
  • София
  • Мнения: 6 219
Ала-Бала, изключително много благодаря.   bouquet

# 44
  • София-Младост
  • Мнения: 23 351
Да се запиша в новата тема с готовите сладки  Simple Smile
Разкошни, това синьо и розово с боите на Йоткер ли ги направи? Защото захарните шрифтове не стоят така хубаво лъскави?
И каква точно е формичката за борчетата, нещо подобно на мъфин форма ли?

Общи условия

Активация на акаунт