Повтаряте ли?

  • 2 350
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
повтарям,но не веднага

междувременно се затрупвам с нови попълнения- обичам да имам много неща  "на склад"  Joy

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
От години ползвам един и същ крем за лице и един и същ шампоан. За тези неща не си позволявам експерименти, защото неуспешните опити са трудно поправими.

# 17
  • Мнения: 8 463
повтарям,но не веднага

междувременно се затрупвам с нови попълнения- обичам да имам много неща  "на склад"  Joy
И при мен е така.

# 18
  • Мнения: 3 267
Кремовете за лице и за под очи си ги повтарям, защото съм много алергична, правя си експерименти, обривам се и накрая се връщам към изпитаната от мен козметика, шампоаните и балсамите също ги въртя няколко вида, защото имам любими, от които съм достатъчно доволна и просто няма нужда да търся друго. Сменям само продуктите за тяло и за ръце.

# 19
  • Мнения: 1 564
Експериментирам за всичко! Peace Peace
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И аз така.Искам да опитам от всичко.

# 20
  • Мнения: 5 577
Трета опция гласувах - за някой неща да, за други не.  Thinking

# 21
  • Мнения: 339
Повтарям, когато си харесам нещо! Например мляко за тяло на Ив Роше ползвам от 5-6 години едно и също, защото ми действа страхотно на кожата. Не че не си купувам и други, но някой любими неща ги поддържам непрекъснато! Sunglasses

# 22
  • Мнения: 5 539
Нищо не повтарям.
Обичам да експериментирам, искам да опитам всичкооооо Crazy

# 23
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
за лицето от години полазвам едни и същи-нощен, дневен, околоочи. вярвам че ефекта им се вижда с по-дългата употреба.
щампоани за тяло и коса, балсами- сменям с различни като свършат. спирала от 1 година купувам една и съща. фондютен-пудра също.
въобще като ми хареса нещо не го сменям. гледам да взимам качествена козметика, която за съжаление е скъпа и не мога да експериментирам много Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 647
Сменям непрекъснато.

# 25
  • Мнения: 175
Сменям - обичам да имам много и различни неща Grinning

# 26
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Сменям продуктите - обичам да експериментирам с онви неща! Peace

# 27
Набелязала съм си няколко марки крем за лице /3/ и шампоани и ги редувам, както и паста за зъби, а за декоративната козметика ползвам едни и същи неща по простата причина , че ми допадат палитрите.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 271
Когато си харесам нещо, определено повтарям. В повечето случаи се разочаровам, така че когато наистина харесам нещо, се вкопчвам в него. Аз също ползвам спиралата на Буржоа за обем от ученичка и съм си много доволна от нея. Купувала съм си и други, защото обичам да експериментирам, но все още не съм попаднала на по-добра.
Същото се отнася и за кремове, лосиони и др.
Шампоани и балсами обаче не повтарям. Ако ми хареса, може  след време пак да си купя, но гледам да сменям, защото косата ми привиква към шампоана и вече той не и действа толкова добре, както в началото.

# 29
  • София
  • Мнения: 291
Експериментирам за всичко! Peace Peace
И аз така.Искам да опитам от всичко.
Попълвам отбора на експериментаторите  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт