Кой салон е най-добър за боядисване? гр. София

  • 1 652
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Момичета, ще ми кажете ли според вас кой салон е най-добър за боядисване? До сега не съм се боядисвала, косата ми е горе- долу такъв цвят http://photos.posh24.com/p/1529255/z/beauty_trends/india_eisley_ … k_hair_middle.jpg
и искам да стане така
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/80/89/b5/8089b5ac16b64 … aecde58beaeb3.jpg

Салоните, които гледах са:
- Denny Divine
- Венера
- Murphy
- Стилист Капанов

Около 50-60лв ще се престраша да дам, но наистина искам да стане качествено. Преди време си правих кичури от вътрешната страна на косата, ходих в два салона и в двата ме окепазиха...

Ако имате предложения за друг добър салон, ще се радвам да споделите! Simple Smile

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
   Прегледай тази тема – в нея няколко човека препоръчват един определен салон в "Гео Милев", ето този. Peace

   Мисля, обаче, че 50-60 лв. няма да ти стигнат като бюджет за цялостно боядисване, плюс сешоар и евентуално оформяне на краищата, особено ако си с по-дълга коса. Поне в салоните, които съм посещавала в миналото, цените бяха доста по-солени.

   Между другото – много хубав цвят си си избрала, допада ми доста. Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 33
  Прегледай тази тема – в нея няколко човека препоръчват един определен салон в "Гео Милев", ето този. Peace

   Мисля, обаче, че 50-60 лв. няма да ти стигнат като бюджет за цялостно боядисване, плюс сешоар и евентуално оформяне на краищата, особено ако си с по-дълга коса. Поне в салоните, които съм посещавала в миналото, цените бяха доста по-солени.

   Между другото – много хубав цвят си си избрала, допада ми доста. Peace

Благодаря за предложенията.
Специално за този Горян, в сайта му пише +30% за услуги, извършвани от него. Това какво ще рече? Допълнително 30% от крайната цена, която платя ли?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 913
Аз съм клиент на Горян от няколко месеца. При първото ми цялостно боядисване там платих към 127 лв - косата ми погълна 2 кутии и половина боя, плюс сешоара, естествено. Голдуел не е евтина боя, сравнително скъпа е и не много салони работят с нея. Винаги ме прави само той.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Благодаря за предложенията.
Специално за този Горян, в сайта му пише +30% за услуги, извършвани от него. Това какво ще рече? Допълнително 30% от крайната цена, която платя ли?

   Предполагам, да, но не съм сигурна, защото лично не съм била клиент на този салон. Мисля, че Serpentine с горния си пост до голяма степен е разяснила какво може да очакваш като ориентировъчна цена. Peace

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
+1 за салона на Горян, аз обаче съм клиент на Ангел там.
Много съм доволна  Peace
Най-добре са обади и попитай за цената, много са внимателни и ще те ориентират и по телефона.

# 7
  • Мнения: 14 515
Аз препоръчвам Салон Стефан център, имат сайт, можеш да видиш цените. Зависи колко ти е дълга косата, може и да се вместиш в тези пари, без подстригване Peace

Общи условия

Активация на акаунт